הזן מספר רישוי
בית > מצבר לרכב מחיר

מחיר מצברים לרכב

לרכישת מצבר לרכב מחיר טוב לחצו כאן

מי מאתנו לא שכח פעם לכבות את אורות הרכב לאחר היציאה מהרכב? כל מי שעשה זאת והשאיר את האורות דלוקים ללילה שלם, ספג את זעמו של המצבר המרוקן. או אז היה צריך להזמין חשמלאי רכב כדי שיוכל "להחיות" את המצבר, כך שתוכלו להתניע את הרכב בשלום. מצבר לאוטו הוא הכוח החשמלי של הרכב, ולכן מחיר מצבר לרכב הוא נושא בו רבים מתעניינים. בחברת SOLO  תוכלו למצוא מצברים איכותיים המתאימים לסוגי רכבים שונים. ברשותנו גם המצברים בעלי הטכנולוגיה החדישה סטארט אנד סטופ (start stop).

למידע על מצברים לרכב במבצע!!! >>

מצבר לרכב מחיר

מחיר מצבר לרכב – אז כמה עולה מצבר לרכב ולפי מה בוחרים?

בין אם אתם מחפשים מצבר לרכב במחיר זול ואם אתם מעוניינים על מצבר לאוטו שהוא חדש מהניילונים, אלה כמה דברים שחשוב לדעת:

  • סוג המנוע – כאשר מתאימים את המצבר לרכב, חשוב להתאים את המצבר לסוג המנוע. כך למשל, מצבר למנוע חזק של משאית אינו דומה למצבר לאוטו פרטי.
  • נפח המנוע – יש צורך לבחור את המצבר בהתאם לנפח המנוע. למצבר חזק יותר מתאים למנוע בעל נפח גדול, בעוד מצבר של 12 אמפר לשעה, למשל, מתאים לרכב בעל מנוע קטן יותר.
  • ארץ הייצור של המצבר – המצבר צריך להתאים לאקלים החם של ישראל. מצברים שיוצרו באירופה, למשל, עלולים להתאים יותר לארצות קרות. אמנם חשוב לשמור על המצבר בתקופת הקיץ, אך מלכתחילה מומלץ לבחור מצבר לאוטו שיכול להתמודד עם עומס החום.
  • אורך חייו של המצבר – כאשר בוחרים מצבר, חשוב להתייחס גם לאורך חיי המצבר. בדרך כלל האחריות על המצבר היא שנה ומעלה. לאחר מכן, מומלץ להחליפו.
  • חברה מוכרת – חשוב לבחור בחברה מוכרת אשר מציעה מצברים איכותיים לפי כל התקנים. חברה זו תספק אחריות מלאה על המצברים.

למידע על מצבר עד הבית >>

איך יודעים שהגיע הזמן להחליף את המצבר?

עבור רבים מצבר חדש הוא הוצאה לא קטנה. אמנם ניתן למצוא מצבר לרכב במחיר זול, אך יש המעדיפים לחכות עד שהמצבר ישבוק חיים. הדבר אינו מומלץ, שכן אינכם מעוניינים לקום יום אחד בבוקר ולגלות שאינכם מצליחים להתניע את הרכב. על כן, חשוב לשים לב לסימני הגסיסה של המצבר: קולות רדיו המתעמעמים או מנוע המשמיע תקתוקים.

 

מצבר לרכב מחיר

 

חלקים רבים לרכב נדרשים להחלפה כל פרק זמן מסוים ביניהם פלאגים, בלמים, מגבים, מצבר ובמקרים קיצוניים אפילו המנוע. לצורך החלפת חלקי הרכב, בין אם מסיבות של בלאי ומיצוי היכולת ובין אם מסיבות של תקלות, תאונות וכדומה, יש להיכנס למוסך או למרכזי שירות כדוגמת אלו של רשת SOLO, ולהשאיר בידיהם את הרכב מתוך ידיעה שהחשבון על התיקון יגיע. היה קל ופשוט אם היה ניתן לדעת פרטים נוספים על הטיפולים כגון מהות התקלה, סוג הבלאי וכדומה.

מצבר לרכב מחיר הוא אחד הקלים והפשוטים לבירור ולהבנה.

מצבר לרכב מחיר – כיצד ניתן לברר?

העולם היום פשוט וקל והבנה בעקבות החיבור לאינטרנט. ניתן לברר בלחיצת כפתור כמעט כל פרט מידע רצוי החל ממחיר החלב ברשתות שיווק מובילות דרך מצבר לרכב מחיר, וכלה בהזמנת רכב פרטי חדש.

כדי לברר עלות של מוצר זה ראשית יש לבדוק מהו סוג המצבר המותקן ברכב – דגם, אמפר, גודל - וכאשר המידע הזה קיים ניתן להתחיל חיפוש באמצעות אחד ממנועי החיפוש.

כיצד בוחרים את המוצר הרצוי?

הבחירה במצבר יכולה להיות בהתאם לכמה פרמטרים, כאשר כל אחד בוחר לעצמו את סדר העדיפויות הנוח והרצוי ביותר עבורו.

ניתן לבחור מצבר לרכב מחיר זול ביותר כך שהחיפוש יתמקד בעלות המכשיר עצמו או בעלות ההתקנה שלו או בחבילה משולבת. ניתן לבחור בהתאם למרחק של מרכז ההתקנה למקום המגורים או העבודה, כך שהנסיעה תהיה הקצרה והמהירה ביותר.

אפשרות נוספת היא לבחור בהתאם לשירות הניתן, כלומר לבחור לרכוש את המוצר במקום בו החלפת המצבר נעשית בבית הלקוח או שאיש צוות של המקום מגיע לקחת את הרכב ולהחזיר אותו לאחר הטיפול.

איך יודעים שצריך להחליף מצבר ובאיזה מחיר?

כדי לוודא שהמצבר אכן נגמר ויש צורך להחליפו, ניתן לפנות לאחד מסניפי רשת SOLO כדי לקבל שירות מקצועי ואמין על־ידי אחד מאנשי הצוות במקום. בדיקה קצרה של איש מקצוע תגלה האם המצבר נזקק להטענה בלבד או שמא יש להחליפו.

את המצבר החדש ניתן לרכוש ולהתקין במקום כמו גם חלקים ואביזרים נוספים כגון ריפודים, פנסים, מראות, מערכת מולטימדיה ועוד.

 

מצבר מחיר

 

לפני כל החלפת חלק או רכיב מסוים ברכב, מומלץ וכדאי לעשות השוואת מחירים. מחירם של מוצרים, אביזרים וחלקים לרכב יכול להשתנות מחברה לחברה ומנותן שירות אחד לאחר ולכן בדיקת המחירים היא חיונית ועשויה לחסוך סכומי כסף לא קטנים.

חלקים כגון מצתים, אלטרנטור, בוכנות, בלמים וכמובן מצבר, ניתן למצוא בקלות את מחירם ולהשוות לפני הבחירה והקניה. מצבר מחיר יכול להיות בכמה גורמים שונים כגון גודלו, היצרן שלו, תוקף האחריות הניתן לו, איפה מבוצעת ההתקנה וכדומה.

בחברת SOLO ניתן לבדוק בקלות את מחירים הכלים והמוצרים השונים ולבחור את זה המתאים לצרכים בדיוק.

מצבר מחיר להשוואה

 

בעת החלפת המצבר, עומדת בפני הלקוח ההחלטה באיזה סוג לבחור? האם להזמין התקנה הביתה? האם לבחור מצבר מחודש? ועוד מגוון שאלות ובחירות נוספות.

כדי לבצע השוואה יש לוודא כמובן את סוג וגודל המצבר הדרוש. את הבדיקה הזו ניתן לבצע באתר של חברת שנפ על־ידי הכנסת פרטי הרכב המדויקים.

בשלב הבא ניתן לבצע השוואה בין מצבר מחיר בכמה מרכזים שונים. את המרכזים ניתן לבחור בהתאם לקרבה למקום המגורים או למקום העבודה, בהתאם להמלצות מחברים או בהסתמך על ניסיון קודם.

התקנת המצבר החדש ברכב

חשוב לבדוק בעת ההשוואה מהו מכלול הדברים הכלולים בחבילה של מצבר מחיר. חשוב לבדוק מהו משך תקופת האחריות – נתון הרשום על המצבר עצמו – האם ניתן לקבל שירות ממרכזים נוספים ברחבי הארץ או שיש התחייבות למקום אחד, איפה מבוצעת ההתקנה והאם ניתן להזמין שירותים עד הבית ועוד.

לאחר ההחלטה והרכישה, המצבר יותקן ברכב ואילו המצבר הישן יכול להישאר אצל הטכנאי. חשוב לזכור לשאול האם ניתן לקבל זיכוי עבור המצבר הישן, שכן יש חשמלאים המעניקים זיכוי לרכישה הבאה.

עזרה ויעוץ של אנשי מקצוע

חשמלאי מומחה, אמין ואיכותי יוכל לתת מענה לכל השאלות בנוגעות למצברים ולכל הקשור אליהם. ברשת SOLO הגדולה והמקצועית ניתן לקבל יעוץ והכוונה מחשמלאים מומחים בנוגע להחלפת מצבר, כמו גם מאנשי מקצוע נוספים. ברשת ניתן לקבל מגוון גדול של שירותי רכב נוספים כגון בדיקה וטיפול לפני הטסט השנתי, בדיקות תקופתיות שגרתיות ואף שירוי החלפת מצבר עד הבית.

 

מחיר מצבר

 

בעידן האינטרנט והאפשרות לבדוק ולעשות סקר שוק לפני רכישה של כל פריט, גדול או קטן, זו אחריותו של בעל הרכב לבדוק מחירם של אביזרים, חלקים ומוצרים נוספים. מחיר מצבר ניתן לבדיקה ולהשוואה באופן פשוט וקל באמצעות אתר האינטרנט של חברת SOLO, כמו גם פריטים נוספים כגון צמיגים, מצתים, מסננים, מערכות מולטימדיה ועוד.

מדוע חשוב לברר מחיר מצבר ומוצרים אחרים?

אחזקת רכב עשויה להגיע לעלויות גבוהות כאשר כוללים בתוכן בנוסף למחיר הרכב עצמו גם ביטוח, דלק, טיפולים תקופתיים, טסט שנתי וכדומה. ואלו רק העלויות הצפויות והידועות הקשורות באחזקת הרכב. בנוסף לאלו יש לקחת בחשבון כי תמיד עשויות להגיע הוצאות בלתי צפויות אם נדרש לבצע תיקון או להחליף חלק שניזוק או התבלה.

אם כך, כדי שאחזקת רכב תהיה עדיין סבירה וברת השגה, מומלץ וכדאי לעשות בירור מחירים מקיף. כדאי לברר את מחיר מצבר בכמה מוסכים או מרכזי שירות לפני שמבצעים את הקניה. בירור נוסף מומלץ גם לפני החלפת גלגל, בעת הכנסת הרכב לטיפול תקופתי ואפילו בעת רכישת רמקולים או מגברים לרכב.

איך בוחרים את המוצר הטוב והמשתלם ביותר?

מחיר מצבר או מחירו של כל מוצר אחר, אינו המרכיב היחידי בהחלטה. כמובן שככל שמוצר זול יותר כך החיסכון הכספי גדול יותר, אך לעיתים הזול הוא היקר ולכן יש לברר כמה גורמים נוספים.

בעת רכישת מרכיב כלשהו לרכב, בייחוד אם הוא בעל משקל בנוגע לבטיחות ולתפקוד תקין של הרכב, כדאי לבחור מוצר של חברה בעלת שם בתחום כך שאם יש בעיה או תקלה ניתן לפנות אליה לאחריות. בהתאם לכך, יש לבדוק מה משך תקופת האחריות הניתנת למוצר – ככל שהיא ארוכה ומקיפה יותר כך אפשר להיות רגועים ובטוחים יותר.

איפה ניתן לברר מחירים של מוצרים לרכב?

יש מי שגלישה בין אתרי האינטרנט השונים נוח וקל להם והם מעדיפים צורת חיפוש זו, אך יש מי שמעדיף שיחה של פנים מול פנים עם אנשי מקצוע אמינים. חברת SOLO מאפשרת ללקוחות פניה במגוון דרכים שוות כך שיתאימו לכל לקוח. ניתן לגלוש באתר הנוח והידידותי למשתמש ולקבל את כל המידע הדרוש או לפנות אליהם באופן טלפוני לבירור מוקדם. כמובן שגם עומדת האפשרות להיכנס למרכז השירות הקרוב ולברר פרטים ומחירים.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button