הזן מספר רישוי
בית > מצבר לרכב מחיר

מחיר מצברים לרכב

לרכישת מצבר לרכב מחיר טוב לחצו כאן

מי מאתנו לא שכח פעם לכבות את אורות הרכב לאחר היציאה מהרכב? כל מי שעשה זאת והשאיר את האורות דלוקים ללילה שלם, ספג את זעמו של המצבר המרוקן. או אז היה צריך להזמין חשמלאי רכב כדי שיוכל "להחיות" את המצבר, כך שתוכלו להתניע את הרכב בשלום. מצבר לאוטו הוא הכוח החשמלי של הרכב, ולכן מחיר מצבר לרכב הוא נושא בו רבים מתעניינים. בחברת SOLO  תוכלו למצוא מצברים איכותיים המתאימים לסוגי רכבים שונים. ברשותנו גם המצברים בעלי הטכנולוגיה החדישה סטארט אנד סטופ (start stop).

למידע על מצברים לרכב במבצע!!! >>

מצבר לרכב מחיר

מחיר מצבר לרכב – אז כמה עולה מצבר לרכב ולפי מה בוחרים?

בין אם אתם מחפשים מצבר לרכב במחיר זול ואם אתם מעוניינים על מצבר לאוטו שהוא חדש מהניילונים, אלה כמה דברים שחשוב לדעת:

  • סוג המנוע – כאשר מתאימים את המצבר לרכב, חשוב להתאים את המצבר לסוג המנוע. כך למשל, מצבר למנוע חזק של משאית אינו דומה למצבר לאוטו פרטי.
  • נפח המנוע – יש צורך לבחור את המצבר בהתאם לנפח המנוע. למצבר חזק יותר מתאים למנוע בעל נפח גדול, בעוד מצבר של 12 אמפר לשעה, למשל, מתאים לרכב בעל מנוע קטן יותר.
  • ארץ הייצור של המצבר – המצבר צריך להתאים לאקלים החם של ישראל. מצברים שיוצרו באירופה, למשל, עלולים להתאים יותר לארצות קרות. אמנם חשוב לשמור על המצבר בתקופת הקיץ, אך מלכתחילה מומלץ לבחור מצבר לאוטו שיכול להתמודד עם עומס החום.
  • אורך חייו של המצבר – כאשר בוחרים מצבר, חשוב להתייחס גם לאורך חיי המצבר. בדרך כלל האחריות על המצבר היא שנה ומעלה. לאחר מכן, מומלץ להחליפו.
  • חברה מוכרת – חשוב לבחור בחברה מוכרת אשר מציעה מצברים איכותיים לפי כל התקנים. חברה זו תספק אחריות מלאה על המצברים.

למידע על מצבר עד הבית >>

איך יודעים שהגיע הזמן להחליף את המצבר?

עבור רבים מצבר חדש הוא הוצאה לא קטנה. אמנם ניתן למצוא מצבר לרכב במחיר זול, אך יש המעדיפים לחכות עד שהמצבר ישבוק חיים. הדבר אינו מומלץ, שכן אינכם מעוניינים לקום יום אחד בבוקר ולגלות שאינכם מצליחים להתניע את הרכב. על כן, חשוב לשים לב לסימני הגסיסה של המצבר: קולות רדיו המתעמעמים או מנוע המשמיע תקתוקים.

 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button