הזן מספר רישוי
בית > אודות

אז מי אנחנו SOLO אתם בטח שואלים? 

עד היום עולם הרכב והאביזרים לרכב הרגיש כאילו שייך רק למקצוענים, חובבי התחום ונועזים שיודעים.

על אף שנהיגה ברכב נתפסת לעיתים כדבר טריוויאלי, בעלי ובעלות רכבים רבים חשים לעיתים ניתוק או הסתייגות מסוימת מתחום הרכב בכלל ותחום המוצרים לרכב בפרט.
SOLO הינה חברה שהוקמה במטרה להנגיש את עולם הרכב עבור הציבור הרחב. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים לרכב לצד שירותי טיפולים בלי לצאת הבית.

בסולו תוכלו למצוא אווירה חמה וידידותית שתאפשר לכם להרגיש שתחום הרכב אינו מדע טילים מרוחק ומסובך.
אצלנו בסולו הלקוח תמיד במרכז וכשאמינות ומקצועיות מהוות ערך עליון אנו יכולים להבטיח לספק לכם את השירות הטוב ביותר. באווירה חמה וידידותית תוכלו לראות שתחום הרכב אינו מדע טילים ותהנו מהיצע איכותי של מוצרים במיוחד עבור הרכב שלכם.

 

עולם חדש- מציאת חלקים ומוצרים מותאמים לרכב שלכם

אם עד היום חששתם לרכוש מוצרים וחלקי חילוף לרכב שלכם, בין אן לא ידעתם מה בדיוק מתאים עבורם? כיצד בכלל למצוא את החלף המתאים לרכב שלי? 

מעתה יש לכם את הפתרון המושלם. אנו ב-Solo גאים להציג לכם את קטלוג החלפים המקיף שיאפשר לכם לבחור את הרכב שלכם ולמצוא בקלות את החלפים המתאימים עבורו. אנו עובדים קשה כדי לייצר עבורכם את התאמה המדויקת ככל הניתן.

המידע אודות החלפים והתאמתם לרכבים מבוססים על הקטלוג הבינלאומי והמקצועי TECDOC. הנתונים שואפים להציג התאמה מלאה בין החלפים לרכבים ואכן מצליחים באחוזים גבוהים. עם זאת דעו שיתכנו טעויות ונשמח לשמוע ממכם במדיה ונתקלתם בטעות. 

מהיום תוכלו להשוות מחירי חלפים שקיבלתם ממוסכים ונותני שירות. באפשרותכם להזין את מספר החלק המקורי או החליפי ו/או להזין את רכבכם ולבחור את קטגוריית החלקים הרלוונטית. האתר יציג לכם את החלפים המתאימים בלבד לרכבכם ויאפשר לכם לבחור את החלק במחיר הטוב ביותר עבורכם. 

 

סולו מיי קאר (מוטוקוויק) בע"מ ח.פ 515060358

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button