הזן מספר רישוי

חלקי חילוף

בין אם בשל תקלה ברכב ובין אם בשל תאונה, כמעט כל בעל רכב נתקל במצב בו הרכב צריך תיקון או טיפול במוסך. בחירה נכונה של חלקי חילוף לרכב יכולה להציל את חיי הרכב שלכם. חלקים אלו עושים את ההבדל באיכות הנסיעה שלכם. זקוקים לחלקי חילוף? תכירו את חברת SOLO המציעה מגוון רחב של חלקי חילוף לרכב, כגון, מסננים (פילטרים), בלמים, חלקי חשמל, חלקי מנוע וגיר, מצתים(פלאגים) ועוד חלקי חילופי שונים. בעזרת הצוות המקצועית של חברתנו, תכלו לקבל את השירות הטוב ביותר ולבצע את בחירת החלקים המתאימים ביותר לרכב שלכם.

מה מומלץ לבדוק לפי שמזמינים חלקי חילוף לרכב ?
לפני שאתם ממהרים ופונים אל חברה על מנת להזמין חלקי חילוף לרכב, מומלץ לברר שני פרטים משמעותיים וחשובים הקשורים לנושא זה:

• ראשית, חשוב לוודא שאתם מזמינים חלקי חילוף לרכב שתואמים עם סוג הרכב שלכם. חברה מקצועית העוסקת בתחום תדע להתאים את כל חלקי חילופי השונים לסוג הרכב שלכם. בנוסף, חשוב לדעת כי על פי החוק, כל המוסמכים חייבים לבצע התקנה והחלפה של חלקים לא מקוריים אם הם לא תואמים את סוג הרכב.

• שנית, חשוב לזכור שהתקנת חלקי חילוף לרכב המתאימים משפיעים על בטיחותו בו אתם נוהגים, ולכן כדאי לבדוק היטב איכן אתם רוכשים את חלקים המתאימים לכם. רצוי לא להתפשר על אמינות ומקצועניות החברה ממנה אתם מזמינים חלקי חילוף לרכב.

אפשר לסכם כי קיימים סוגים שונים של חלקי חילוף לרכב, בין אם מדובר על מגבים, בולמי זעזועים, מגבים, מצתים, מסנני מים, פנסים, משאבות בלם ועוד. מומלץ לבחור בחברה המספקת מגוון גדול של חלקים כך שתוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות.

להבדיל בין חלקי חילוף
קיימים שני סוגים של חלקי חילוף שמומלץ להבדיל, חלקי חילוף תואמים וחלקי חילוף מקוריים. חלקי חילוף מקוריים מיוצרים עבור היצרן כאשר חלקים תאומים דומים למקוריים (לעיתים הם ממש זהים) אך הם זולים יותר וניתן לשדרג אותם.
לא משנה איזה סוף חלקי חילוף לרכב אתם זקוקים, החשוב ביותר הוא לבחור בחברה אמינה ומקצוענית שמספקת חלקים איכותיים המתאימים לרכב שלכם.


חברת SOLO מתמחה בכל הקשור בעולם הרכב, מעניקה שירותים רבים ומגוונים עבור קשת רחבה של סוגי רכבים. החברה מספקת ציוד וחלפים לרכב מהאיכותיים הקיימים בשוק, כל זאת תוך שימת הלקוח במרכז ומתוך ההבנה כי ישנם אנשים רבים אשר חוששים מהתחום, זאת עקב אי הבנה בנושא או חוויות עבר מתסכלות. ב- SOLO תקבלו שירות אדיב, מקצועי ואמין מאנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון.


חלפים לרכב - מה כדאי לדעת?

כלי הרכב שלכם הינה מכונה מורכבת, בה הרבה חלקים אשר עובדים בסנכרון זה עם זה, אך כאשר מדובר בהחלפת החלקים – כאשר לכל חלק מהם ישנו אורך חיים שונה בהתאם למידת שחיקתו, קיימות מספר נקודות שכדאי להכיר:

● תחזוקה נכונה: כמו בכל תחום אחר - תחזוקה שוטפת ובזמן תמיד תהיה זולה יותר מאשר תחזוקה עקב תקלה! אל תחכו שהחלק ישבוק חיים לגמרי, היו קשובים לסימנים שהרכב מאותת לכם, ולשינויי החלים בפעילותו.

● הוראות היצרן: כל יצרן רכב קובע לכל חלק וחלק תאריך בו יש להחליפו על פי אורך החיים המשוער שלו. הוראות היצרן מתייחסות לחלקים מקוריים כמובן, אשר מיוצרים על ידו.

● תקופת האחריות: עקבו אחר תאריך פקיעת תקופת האחריות של החלקים ודאגו להחליפם במסגרתה. כך תוכלו להגיע למסוך בכל בעיה שמתגלה ברכב וליהנות מטיפול המתבצע במסגרת האחריות החלה.

● סוגי מוסכים: ישנם ארבעה סוגי מוסכים בשוק: מוסכי יבואן, מוסך מורשה על ידי היבואן, מוסך מורשה על ידי משרד התחבורה וגם מוסכים שאינם מורשים כלל, כאשר די ברור כי מהסוג האחרון יש להימנע לחלוטין!

● הצעת מחיר: לאחר שבדקו את הרכב יש לקבל הצעת מחיר מפורטת, בכתב, אשר תכלול גם את עלות העבודה וגם את עלות החלקים המשוערת. אם המחיר נראה סביר תוכלו לאשר למוסך להמשיך בתיקון.

● חריגות: לא תמיד ניתן לדעת מראש בדיוק מהי עלות התיקון הסופית, ולפעמים מתגלות תקלות נוספות, אך חשוב לדעת, כי לפי הקבוע בחוק - על המוסך להודיע ללקוח על כל חריגה הגבוהה בעשרה אחוזים מהצעת המחיר הראשונית.

חלקי חילוף לרכב בצפון
מכוניות הן מכשיר וכמו בכל מכשיר, גדול או קטן לפעמים צריך לבצע תיקונים על מנת לשמור את המכשיר בכשירות. לכלי הרכב בהם אנו עושים שימוש יום יומי יש רמות בלאי גדולות מהרגיל והתוצאה הישירה היא השקעה רבה של נהגים בחלקי חילוף וביצוע תיקונים לרכב. יחד עם זאת, ההשקעה היא השקעה גם של זמן ולא רק משאבים כספיים. כל תיקון כזה משבית את הרכב שלכם ועלול לפגוע בסדר היום שלכם. מומלץ לבחור במוסך חלקי חילוף לרכב בצפון, קרוב לבית שיעזור לכם להתמודד עם התקלות במהירות וכך תוכלו להמשיך את היום בלי עיכובים. לפרטים נוספים צרו קשר עם סולו.

חלקי חילוף לרכב בצפון – טיפול מקצועי קרוב לבית
אם כבר אתם ניגשים לטיפולו של מוסך חלקי חילוף בצפון הארץ, מומלץ לדעת מהם השירותים אותם את יכולים לקבל. מרבית המוסכים מציעים את השירותים הנדרשים לכל כלי רכב כמו:
1. החלפת גלגל – אין כמו פנצ\'ר בצמיג הרכב כדי לתקוע לכם את לוח הזמנים. לרוב תקר בגלגל היא תקלה בלתי צפויה ולא ניתן להמשיך בנסיעה מבלי לטפל בתקר. לכן, המענה המיידי של מוסך מאפשר לכם לרכוש גלגל חלופי ולבצע את ההחלפה על ידי צוות מוסכניקים מקצועי.
2. מצברים – בדומה לפנצ\'רים, לעיתים רבות גם מצבר שמתקלקל מפתיע את בעל הרכב ודורש ממנו להסתייע בהתנעת כבלים על מנת להביא את הרכב לכדי שימוש. לאחר ההתנעה הרכב חייב להגיע למוסך על מנת לבצע החלפה, אחרת לא ניתן יהיה להתניע את המנוע ללא סיוע חיצוני.
3. תיקוני בלמים – על פי רוב החלפות של חלקי בלמים הן עבודות מורכבות אשר דורשות זמן טיפול רב יותר. אבל, מדובר בחלקי חילוף שיכולים להיות מצילי חיים ולכן אי אפשר לוותר על טיפולי בלמים. בכל הנוגע לבלמים חשובה מאוד מקצועיותו של המוסכניק די להבטיח עיגון מלא של מערכת הבלמים ומניעה של תקלות במהלך נסיעה.
במידה ואתם מחזיקים במכונית מיוחדת או שאתם צריכים לקבל טיפול לא שגרתי, חשוב לבדוק עם המוסך מספק את השירות טרם ההגעה למקום.

שומרים על הרכב שלכם
כל טיפול וכל החלפה של חלק מהרכב שלכם הוא משמעותי לתחזוקה הכוללת. אתם רוצים לשמור על רכב תקין כדי להגן גם על חייכם וחיי המשפחה שלכם וגם על חייהם של הסובבים אתכם בדרך. לכן, אל תחסכו השקעה בחלקי החילוף ובטיפולים הנדרשים למכונית שלכם לאורך השנים, תהיו אחראיים.

חלקי חילוף לרכב בראשון לציון

בחירה נכונה של חלקי החילוף ברכב שלכם תשפיע באופן ישיר וניכר על רמת הבטיחות של הרכב בעת הנסיעה. על כן חשוב מאוד לדעת לא להתפשר על איכותם של חלקי החילוף, זאת בין אם מדובר על חלפים מקוריים או חלפים שאינם מקוריים. על מנת לשמור על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לרכב שלכם, צרו קשר עם חברת SOLO ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל מציאת חלפים לרכב.

חלקי חילוף לרכב בראשון לציון לרכב יאפשרו לכם להמשיך לנוע בראש שקט

אנשים רבים כיום רוצים לחסוך כמה עשרות שקלים בלבד תמורת חלקי חילוף שאינם מספיק מקצועיים ואיכותיים ובכך מסכנים את כל ההתניידות שלהם בעזרת הרכב הפרטי. בעזרת חלקי חילוף לרכב בראשון לציון אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את חלקי החילוף המקצועיים והטובים ביותר עבור הרכב הפרטי שלכם ובכך אתם שומרים על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. חיסכון של כמה עשרות שקלים לא שווה את הפגיעה ברכב שלכם, ועל כן חשוב יהיה לפנות אל חברה מקצועית שתוכל להציע לכם את חלקי החילוף ברמה הגבוהה ביותר, בין אם בחרתם במקוריים או באחרים.

חלקי החילוף המקוריים או תואמי המקור עבור הרכב שלכם אמנם יעלו לכם כמה שקלים יותר מאשר חלקי חילוף שאינם איכותיים, אך ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי בשל העובדה שמדובר בבטיחות הנסיעה שלכם ברכב, השקעה של עוד כמה שקלים כדאית ואף מומלצת במיוחד. במידה ובכל זאת אתם רוצים להתפשר על חלקי חילוף לרכב בראשון לציון ולבחור באלו שאינם מקוריים או תואמי מקור, חשוב יהיה לבחור אותם בצורה נכונה ולוודא כי הם איכותיים ותואמים בצורה מדויקת לרכב שלכם.

ערכו סקר שוק אודות שירותי המוסך, רמת איכות המוצרים ורמת מקצועיות המתקינים

קיימים כיום לא מעט מוסכים שאינם מורשים ומחזיקים חלקי חילוף לרכב בראשון לציון שאינם מספיק איכותיים, ולכן חשוב לדעת לבחור נכון את המוסך או החנות המקצועית ממנה תרכשו את חלקי חילוף לרכב שלכם. על מנת להצליח לבחור נכון חנות מספיק מקצועית או מוסך מורשה הפסיק חשוב לערוך סקר שוק קטן באינטרנט ולגלות את המקומות המקצועיים והאמינים ביותר בראשון לציון. דרך נוספת היא להתייעץ עם אנשים אשר בחרו את שירותי המוסך או החנות המקצועית בעבר והיו מרוצים מהשירות, מרמת איכות המוצרים וכן מרמת מקצועיות המתקינים.

חלקי חילוף לרכב בתל אביב

חלקי חילוף לרכב בתל אביב יאפשרו לכם לבחור מבין מגוון גדול של אפשרויות שונות עבור הרכב הפרטי שלכם. ישנם אנשים רבים אשר מעדיפים לבחור בחלקי חילוף שאינם מקוריים או תואמי מקור במטרה להצליח לחסוך כמה עשרות שקלים ולעומתם ישנם לא מעט אנשים אשר מעדיפים את חלקי החילוף המקוריים או תואמי המקור בלבד על מנת להבטיח את רמת התקינות הגבוהה ביותר וכמובן את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. חברת SOLO מציעה לכם את מגוון הגדול ביותר של חלקי החילוף האיכותיים ביותר לרכב שלכם.

כלל אפשרויות של חלקי חילוף לרכב בתל אביב

את כל האפשרויות של חלקי חילוף לרכב בתל אביב תקבלו בדיוק עבור התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע בחלקי חילוף לרכב שלכם. חשוב לדעת כי על פי רוב חלקי חילוף שאינם מקוריים או תואמי מקור יהיו זולים בעשרות אחוזים בהשוואה לחלקי החילוף המקוריים או תואמי המקור.

בחירה נכונה לשמירה על תקינות הרכב ובטיחותו

מומלץ מאוד לבחור חלקי חילוף איכותיים, בין אם מקוריים ובין אם אחרים, עבור חלקים פנימיים של הרכב כדי להיות בטוחים שחלקי החילוף לא יהרסו את הרכב שלכם או גרוע מזה, יגרמו לרמת הבטיחות של הנסיעה שלכם לרדת. ובכל זאת עבור חיסכון כלכלי של כמה עשרות עד מאות שקלים בתשלום עבור חלקי חילוף אתם יכולים לבחור באפשרות של חלקי חילוף לרכב בתל-אביב שאינם מקוריים עבור חלקים חיצוניים בלבד.

בוחרים במוסך אמין ומקצועי

על מנת לוודא שאתם תקבלו את חלקי החילוף אותם אתם צריכים עבור הרכב שלכם חשוב לדעת לבחור נכון את המוסך האמין והמקצועי ביותר או את החנות המתמחה בחלקי חילוף הספציפיים לרכב שלכם. כיום יש לא מעט חנויות ומוסכים שאינם מורשים ואין המקצועיים אשר עלולים למכור לכם חלקי חילוף לרכב שאינם מקוריים או תואמי מקור במחירים של חלקי חילוף מקוריים. במטרה להצליח להימנע מאפשרויות אלה של חנויות לא אמינות, חשוב לעשות סקר שוק קצר לפני שאתם בוחרים את החנות או המסך בו אתם בוחרים להשאיר את הרכב שלכם לטיפול.


חלקי חילוף לרכב בירושלים

בשנים האחרונות קמו לא מעט מוסכים שונים אשר מספקים חלקי חילוף למגוון גדול של רכבים. חשוב לדעת כי יש מוסכים מורשים אשר בוודאי מספקים לכם חומרי חילוף ברמת האיכות גבוהה וכן מספקים עבורכם את רמת עבודה מקצועית ולעומתם יש גם לא מעט מוסכים שאינם מורשים אשר עלולים לספק עבורכם חלקי חילוף שאינם מספיק איכותיים וכן רמת עבודה שאינה מספיק מקצועית. SOLO שמחים לעמוד לשירותכם ולהציע את חלקי החילוף הנחוצים לכם, זאת באינספור דגמי רכבים שונים.

ההבדלים המשמעותיים בין חלקי חילוף לרכב בירושלים- מקוריים לעומת שאינם מקוריים

במידה ואתם מעוניינים להשיג חלקי חילוף לרכב בירושלים ברמה הגבוהה ביותר, חשוב לדעת לבחור נכון את המוסך המקצועי והאמין ביותר. זכרו כי קיים קשר ישיר בין איכות חלקי החילוף לבין רמת בטיחות הרכב שלכם!

אנשים רבים לא מייחסים חשיבות רבה לחלקי החילוף ולרמת איכותם בשל העובדה כי המחירים בין חלקי חילוף איכותיים והמקצועיים ביותר לבן חלקי חילוף שאינם ברמת האיכות הגבוהה ביותר, שונים לחלוטין. כמובן שיש חלקי חילוף אשר הבדלים במחיר בינם לבין חלקי חילוף שאין מספיק מקצועיים, לא יהיו גבוהים במיוחד אך על פי רוב חלקי החילוף המקצועיים תקבלו תמורה טובה הרבה יותר עליה תאלצו לשלם יותר.

חלקי חילוף לרכב בירושלים במוסך מקצועי או בחנות מקצועית ואמינה אשר עוסקת בעולם הרכבים יאפשרו לכם לוודא כי אתם ממשיכים לנוע בעזרת הרכב הפרטי שלכם ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר ללא התפשרות כלל על נושא זה.

התפשרות על חלקי חילוף שאינם מספיק איכותיים - בחיצוניות הרכב בלבד!

במידה ואתם מעוניינים לחסוך כמה עשרות שקלים על רכישת חלקי חילוף עבור הרכב שלכם ומוכנים להתפשר על רמת האיכות שלהם, מומלץ בחום לרכוש את חלקי החילוף בחברת SOLO המקצועית אשר מקפידה על איכותם של חלקי החילוף, בין אם מקוריים ובין אם לא.


בהצלחה!
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button