הזן מספר רישוי
בית > SONAX

Sonax (סונקס)

לרכישת מוצרי SONAX לחצו כאן

כולנו יודעים שהרכב צריך להיראות טוב בחלקי הפח, בפנסים, בשמשה, בצמיגים בג'אנטים, בריפודים ובכל מקום אחר. אמת, אין סיבה להתפשר על תקינותם של החלקים המכניים ברכב, כי אחרת הוא לא ייסע כראוי. אבל בואו נודה באמת, אינכם יכולים להמשיך בנסיעה עם רכב מלוכלך. למוצריה של חברת Sonax (סונקס) יש פתרון מושלם עבורכם: מגוון רחב של מוצרי טיפוח וניקיון איכותיים. בחברתSOLO  תוכלו למצוא מוצרים מגוונים שיוכלו לסייע לכם להיפטר מכל הכתמים הקשים.

sonax

להכיר את מוצרי Sonax (סונאקס)

חברת Sonax (סונקס) מציעה מגוון רחב של מוצרים. אלה כמה מבין המוצרים האיכותיים יותר הקיימים היום בשוק:

  • מנקה צמיגים – הצמיגים צוברים לכלוך דרך קבע. הם נוסעים בכל מקום – על גבי כביש עפר ועל גבי כביש סלול היטב. אם אתם רוצים לשמור על תקינותם של צמיגי הרכב, כדאי בהחלט לדאוג לניקיונם. לשם כך כדאי להשתמש במנקה הג'אנטים של החברה. הנוזל מגיע בדמות תרסיס והוא מנקה היטב גם כתמים קשים. יש צורך לרסס אותו על גלגלי הרכב ולהמתין בין 3 ל-5 דקות. כאשר הנוזל ישנה את הצבע שלו לאדום, ניתן לשפשף את הלכלוך באמצעות מטלית.
  • שמפו לרכב – שמפו איכותי של החברה מסייע לנקות את הכתמים העקשניים ביותר על גבי הרכב. לשמפו זה כמה פעולות איכותיות דוגמת טיפוח קל יותר המעניק לרכב מראה רענן ונקי, הסרת לכלוך בקלות וביסודיות והענקת ברק ייחודי.
  • מסיר לשלשת ציפורים ושרף עצים – הרכב שלנו סופג פגעים רבים יותר בחוץ, כאשר הנפוצים שבהם הם לשלשת של ציפורים ושרפי עצים. לכלוכים אלה עלולים להסיר את הצבע של הרכב. לשם כך ישנו חומר ניקוי מיוחד שיכול להסיר את כל הכתמים וכך למנוע נזקים עתידיים.
  • עושים פוליש לבד – אמנם אתם יכולים להגיע כדי לעשות פוליש מקצועי, אך אם אין לכם זמן והרכב שלכם נראה במצב לא טוב, תוכלו לרכוש פוליש באופן עצמאי. הפוליש הוא תכשיר טוב ואיכותי שנועד לחדש את הצבע של הרכב, להחליק שריטות ולהחזיר לרכב את הברק שאבד לו.
  • ווקס – בין מוצריה של חברת SONAX (סונקס) ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי ווקס שמתאימים גם ללקוחות אשר מעוניינים במוצר הדורש טיפול זריז (ווקס בן רגע) ובן מוצרים מקצועיים ביותר הכוללים טיפולי NANI (נאנו)

לסיכום, אם אתם דואגים למראהו החיצוני או הפנימי של הרכב, זה הזמן לשים את הרכב שלכם במרכז. קנו בעבורו את חומרי הניקיון הטובים ביותר, כך הוא יוכל להיראות כחדש תמיד.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button