בחר רכב
בית > מצבריםמצברים > מצברים
חיפוש לפי דגם מצבר:
קיבול אמפר
 • 40
 • 43
 • 46
 • 50
 • 55
 • 60
 • 62
 • 65
 • 66
 • 72
 • 80
 • 95
 • 100

מצברים

המצבר ברכב אחראי להספקת הזרם הנחוץ להנעת הרכב ותחילת הנסיעה. כשהמצבר לא תקין ייתכנו בעיות רבות בהתנעה ובאספקת החשמל לרכיבי הרכב ולכן מדובר ברכיב קריטי לנהיגה. ישנם הרבה סוגי מצברים בשוק וכולם מותאמים לדגמי רכבים ודגמי מנועים על פי צורת הפעולה הנחוצה שלהם.

ישנם שני דברים חשובים ביותר לבדוק כשאתם ניגשים להחליף מצבר: מידת האמפר והקוטב שלו. מידת האמפר היא מידת המתח שהמצבר יכול להפיק, והקוטב זה כיוון החיבורים שלו – האם בצד ימין, או בצד שמאל. בדרך כלל ניתן לוודא את המידע הזה על התווית של המצבר הנוכחי, או בספר הרכב של כל אחד מכם. זו פעולה פשוטה וקלה, וכך תדעו לכוון את עצמכם מראש למצבר הנכון עבורכם. ואם לא? אין שום בעיה – תמיד תוכלו להתייעץ עם אחד מהמומחים שלנו בSOLO כדי לקבל את המידע שאתם צריכים!

מצברים בחיפה

ישנם לא מעט מקומות בהם תוכלו למצוא מצברים בחיפה. אך במידה ואתם מעוניינים למכור את המצבר הטוב והמקצועי ביותר עבור הרכב שלכם חשוב לדעת לבחור נכון גם את המקום ממנו תרכשו את המצבר. כיום יש לא מעט מקומות בכל רחבי הארץ אשר מציעים מגוון גדול של מצברים שאינם מספיק מקצועיים על מנת לספק לכם מספר שנים ללא צורך בהתעסקות בכל נושא החשמל ברכב. לכן במידה ואתם מעוניינים במספר שנים של שקט בכל הקשור לצורכי החשמל ברכב שלכם, צרו קשר עם חברת SOLO כבר היום.

תפקידו של המצבר - לספק את כל צורכי החשמל ברכב שלכם

ראשית חשוב לדעת כי כל פעולת המצבר היא לספק חשמל לצורכי הרכב השונים. במידה והמצבר ברכב שלכם לא יהיה תקין לא תצליחו להניע את הרכב, להדליק מנורות ועוד צרכים בסיסיים ביותר של הרכב. על כן בחירה נכונה של מצבר איכותי ואמין עבור הרכב שלכם תאפשר לכם ליהנות מכמה שנים של שקט בכל הקשור לצורכי ההנעה של הרכב או לכלל הצרכים הצורכים חשמל.

מגוון אפשרויות של מצברים בחיפה

על מנת לוודא שאתם בוחרים את המצבר האמין והמקצועי ביותר חשוב שתדעו כי החנות ממנה אתם קונים את המצבר שלכם תהיה אמינה ומקצועית. על מנת לוודא שרכשתם בחנות מצברים בחיפה תהיה נכונה, חשוב לערוך סקר שוק קטן ולהשוות מגוון נתונים בין מספר חנויות שונות. הנתונים המשמעותיים ביותר הם:
• מחירי המצברים,
• סוג המצברים,
• עוצמת המצברים
• רמת המקצועיות של החנות.
במידה ותשוו את כל הנתונים הללו בין מגוון חנויות שונות תצליחו למכור את המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם.

שימו דגש על עוצמת המצבר

מצבר מסוג זה יכול להבטיח לכם מספר שנים של שקט בכל הקשור לצורכי החשמל של הרכב שלכם. גם בין הדגמים של מצברי שנפ יש סוגים שונים של מצברים אשר מספקים חשמל בעוצמות שונות. במידה והרכב שלכם קטן תבחרו במצברים קטנים יותר ולעומת זאת במידה והרכב שלכם גדול בעל נפח מנוע עוצמתי כנראה שתאלצו לבחור מצברים עוצמתיים יותר.

התאמת מצבר לרכב היא עסק לא מסובך כמו שהוא נשמע ובאתר SOLO תמצאו עשרות מצברים לכל סוגי הרכבים בישראל מבית שנפ ו-WALTER. הצוות המיומן שלנו זמין עבורכם לשאלות, תהיות והסברים נוספים כך שכל מה שנשאר הוא להזמין את המצבר המתאים לרכב שלכם ולקבל אותו במשלוח במהירות עד הבית. אל תחכו עם רכב תקוע בשולי הדרך, הזמינו מצבר בזמן.


מצבר הינו אחד החלקים החיוניים לתפקוד הרכב, כאשר הוא שובק חיים - כך גם הרכב. בחברת SOLO ניתן למצוא בין היתר גם מצברים איכותיים מהחברות המובילות בשוק, עבור מגוון סוגי רכבים. בנוסף מעניקה חברת SOLO קשת רחבה של טיפולים ומספקת ציוד וחלפים לרכב מבית היוצר של החברות האיכותיות והאמינות ביותר. חברת SOLO מציעה ללקוחותיה אתר אונליין זמין ונגיש אשר בו ניתן לקבל מידע רב ואף לבצע רכישות אונליין, לרבות משלוחים עד לבית הלקוח!

מה כדאי לדעת על מצבר לרכב?

● חשוב מאוד לרכוש מצבר מיצרן מוכר ואמין אשר מספק תעודת אחריות על המצבר.
● האם להחליף מצבר לבד או לפנות לאיש מקצוע? החלפת מצבר יכולה להתבצע באופן עצמאי במידה ואתם יודעים לבצע את זה.
● בדיקת המצבר: מומלץ לבדוק מצבר כל שלושה, ארבעה חודשים. ניתן לפנות לגורם מקצועי שיבחן אותו .
● לרכוש רק מצבר איכותי: מצבר טוב בעל אורך חיים של כ-3 או 4 שנים. כשמחליפים מצבר, לא מומלץ לחסוך. מצבר זול עלול להתקלקל מהר, ובסוף תאלצו לשלם כפול ולרכוש מצבר חדש.
● התאמת מצבר לרכב: מצברים נחלקים לשני סוגים עיקריים: מצברי חמישים אמפר ומצברי שישים אמפר. מצברי שישים אמפר מתאימים לרכבים קטנים בעלי מנוע קטן, ואילו מצברי שמונים אמפר מתאימים לרכבים ומנועים יותר גדולים. יש לשים לב כי מצבר בעל מתח נמוך מדי יכול לפגוע בתפקוד תקני של רכב עם מנוע גדול, וכך מצבר בעל מתח גבוה מדי ברכב קטן יכול לצרוך כמויות מים גדולות ולבקש מכם להעלות כל הזמן את מפלס המים.
● יש להימנע מפעולות מזיקות למצבר: הדרך היעילה ביותר לשמור על מצבר היא להתנהל בצורה חכמה עם הרכב וליישם מדיניות מניעה.
● יש להשתדל לא לשכוח אורות דולקים כאשר יוצאים מהרכב, הדבר עלול לרוקן את המצבר.
● אין להוסיף מים לא מזוקקים על מנת למלא את המפלס של המצבר.
● אין להשאיר את הרכב דומם מבלי להתניע אותו לתקופה של ימים שלמים, בערך מעל ארבעה ימים רצוף.

לסיכום, אין ספק כי מצבר הרכב הוא רכיב חשוב, וכיוון שהוא מכיל חומצה, עדיף לפנות למומחים בכל הנוגע אליו.

אם כמו בכל יום רגיל אתם קמים בבוקר, מתארגנים לעבודה, מארגנים את הילדים לגנים ובתי הספר, נכנסים אל הרכב המשפחתי ופתאום הרכב לא מניע – אין ספק כי זהו תחילתו של יום ארוך, מייגע וקשה. מכיוון שהרכב משמש את כל המשפחה לנסיעות ממקום למקום, כעת עליכם יהיה למצוא פתרון חלופי לפיזור הילדים בבתי הספר ובגנים. באתר של חברת SOLO תוכלו למצוא מגוון מצברים איכותיים וחזקים, כך שלא תצטרכו להיקלע למצב לא נעים כזה שוב. זה כנראה יהיה גם הזמן לחדש מעט את אבזור הרכב עם מוצרים שימושיים כמו אביזרי בטיחות, כיסויים, ריפודים, מטעני רכב ועוד. באתר SOLO תוכלו למצוא מצברים עם תקופות אחריות שונות. כמו כן, אנו משווקים את המצברים עם הטכנולוגיה החדשה של סטארט אנד סטופ (start stop)

מתי מחליפים מצבר לרכב?
החלפת מצבר לרכב מתבצעת במקרים הבאים:
• בדיקת תאריך ייצור המצבר – כמו כל מוצר חשמלי שמונע על בטרייה, גם למצבר יש לרוב תוחלת חיים של שלוש שנים. כך שבכדי לא להיתקע עם רכב שלא מתניע באופן פתאומי, מומלץ לוודא מהו תאריך הייצור המודפס על גבי המצבר ולחשב מתי הגיע הזמן להחליף אותו. זמן ההחלפה תלוי גם בתדירות השימוש ברכב, כך שאם הנכם נוסעים הרבה בכל יום כדאי להחליף את המצבר בתוך שנתיים. הרכב רוב היום לא בשימוש? אולי תוכלו למשוך אפילו עד חמש שנים עם אותו מצבר.

• אורות הרכב עמומים – דרך נוספת לגלות האם אתם חייבים בהחלפת מצבר תהיה בחינת סימנים מקדימים שנותן המצבר. אם במהלך הנסיעה אתם שמים לב כי אורות הרכב מעט יותר חלשים, או האור בלוח המחוונים מתעמם פתאום, המצבר מסמן לכם שהוא חלש ולכן יש צורך להחליפו בהקדם.

• רכישת רכב יד שנייה – כאשר רוכשים רכב מיד שנייה, בודקים לרוב את מצב הרכב באופן מכני תוך דגש על מנוע, גיר ושלמות השלדה. מומלץ לבדוק את המצבר של הרכב באמצעות מד ייחודי, אשר מודד את רמת המתח של המצבר. כך תוכלו להעריך את עוצמת החשמל שהמצבר מסוגל לספק, ומתי עולה הצורך להחליפו.

כיצד בוחרים מצבר?
מומלץ לרכוש מצבר של חברה מוכרת וגדולה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי רכשתם מצבר איכותי וטוב שישמש אתכם במשך שלוש שנים לפחות.

היכולת להתנייד ממקום למקום היא יכולת אנושית חשובה מאוד. ובישראל כיום כלי הרכב מהווים נדבך חשוב מאוד בהרכב כלי התחבורה בישראל. כמעט בכל בית ישראלי יש לכל הפחות שני כלי רכב אשר דורשים תחזוקה קבועה על מנת לשמור אותם בטוחים לנהיגה. כחלק מאחזקת הרכבים החלפת מצבר לרכב היא מטלה שרובנו לא אוהבים לבצע. לרוב אנחנו נדרשים להחליף מצברים רק כאשר יש תקלה משביתה ברכב שמונעת מאתנו להמשיך בנסיעה. יחד עם זאת, ניתן ומומלץ להיות עם היד על הדופק בהקשר להחלפת מצבר לרכב ולמנוע מבעוד מועד את אותם תקלות משביתות. לפרטים נוספים צרו קשר עם סולו.

איך מתאימים מצבר לרכב?
מצבר הוא בטרייה חשמלית אשר מורכבת בכל מנוע ומאפשרת להפעיל את מחשב הרכב. בשוק קיימים מצברים שונים ואי אפשר לקנות מצבר בלי להתאים אותו לרכב. את המצבר צריך להתאים לנפח המנוע ולגודל הרכב, על בסיס הוראות היצרן של כלי רכב. כמו כן, ישנם מצברים חזקים ועמידים יותר אשר יכולים לשמור על מנוע פעיל למשך זמן רב יותר. ניתן לבחור מבין מותגים רבים של מבצרים ולהבטיח את תקינות מערכות החשמל של הרכב שלכם בשנים הקרובות. את התקנת המצבר אפשר לבצע לבד אך מומלץ לעשות זאת במוסך מוסמך או נקודת התקנה כדי להבטיח כי מערכות החשמל לא נפגעות מן ההחלפה. אל תחששו להתייעץ עם אדם מקצועי בתהליך הרכישה, כך התאמת המצבר תהיה מושלמת. את מבנה המצבר יש להתאים למקום ברכב, כמו גם את החיבורים למערכות החשמל. לפעמים מוסכניק יכול להעיף מבט בסוג הרכב ולהציע לכם בן רגע כמה אפשרויות למצברים טובים ואיכותיים שיתאימו להרגלי הנסיעה שלכם. אם אתם לא מבינים כל כך בתחום הרכבים, עצה מאדם מקצועי שווה זהב והיא יכולה לחסוך המון.

מצבר לרכב - נסיעה חלקה ונעימה
אנחנו משתמשים ברכבים שלנו על בסיס יומי ובכמויות גדולות ולאורך שנים ארוכות. תפקידו של הרכב הוא להביא אותנו מכל נקודה לכל נקודה בצורה בטוחה במינימום זמן. אם אנחנו לא נדאג על בסיס קבוע לשמור על רכב תקין, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו יום אחד נתקעים באמצע הכביש, בדרך לפגישה חשובה וממתינים לרכב חילוץ שיבצע את החלפת המצבר בעלות גבוה הרבה יותר. תכנון מוקדם וטיפול במצבר הרכב חוסך לכם זמן כסף והמון עצבים, לכן כדאי לחשוב שני צעדים קדימה. אז אל תחששו להתייעץ ולשאול, להיות אקטיביים ולהתכונן להחלפת המצבר בזמן במקום להיתקע באמצע היום.

מצבר מחיר
המכוניות הן הכלי החשוב ביותר שיש ברשותו של כל ישראלי. שגרת היום העמוסה שלנו לא יכולה להסתמך על תחבורה ציבורית בלבד ולכן אנו חייבים להחזיק כלי רכב. הטיפול בכלי הרכב דורש משאבים רבים ותשומת לב לפרטים הקטנים. יחד עם זאת בפעמים רבות מוצאים את עצמם ישראלים רבים נתקעים בדרכים עם תקלות משביתות דוגמת מצבר ששבק חיים. בעת החלפת מצבר מחיר הוא פרמטר חשוב אך לאו דווקא החשוב ביותר. אתם רוצים לרכוש מצבר שהוא גם נוח מבחינת עלות אך גם ישרת אתכם נאמנה בשנות השימוש הקרובות באוטו. לכן מומלץ להתייעץ באיש מקצוע ולבחור מצבר על פי התאמה מלאה לצרכים שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר עם סולו.

מצבר מחיר: כללים ושימוש
בבואכם לרכוש מצבר חדש לרכב, אתם לרוב נמצאים תחת לחץ המכונית מושבתת ואתם בדיוק בדרך לעבודה או לאסוף את הילדים. זהו זמן לא אידיאלי לבצע החלטות כאלו ולכן אתם חייבים להקשיב לעצתם של טובים ומקצוענים מכם. הקפידו לרכוש מצבר מחברה מוכרת, בעלת מוניטין חיובי אשר מספקת לכם תעודת אחריות עם תוקף לפרק זמן ארוך יחסית. בכל ספר רכב מעודכנות דרישות היצרן בנוגע למצב. התאימו את גודל המצבר למבנה הרכב ולצרכי המנוע על מנת לשמור על פעילות תקינה של הרכב לאורך זמן. כל החלטה כזו יכולה להיות בעל משמעות על המשך הנסיעה שלכם בחודשים הקרובים.
לצד זאת, ברכישת מצבר מחיר הוא נקודת מפתח חשובה. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם משלמים מאות שקלים על מצבר שלא מתאים לרכב שלכם ועלול לגרום ליותר נזק מתועלות. התייעצו עם המוכרים ומכונאים בחנות, ותנו להם להציג את המבחר הקיים. ודאו שרק איש מקצוע יטפל במנוע ויתקין את המצבר, כך תמנעו תקלות עתידיות.

מתניעים מחדש
נסיעה חלקה ברכב המשפחתי לא יכולה להתרחש אם לא מטפלים באוטו לאורך כל השנה. נכון, שיא עונת הטיפולים באה לידי ביטוי לקראת הטסט השנתי, אך אם יש צורך אתם חייבים לתת מענה לתקלות נקודתיות לאורך השנה. טיפול במצבר לרוב לא סובל דיחוי היות ומדובר בתקלה משביתה. גם אם אתם נמצאים תחת לחץ של זמן ומשימות ולא יכולים להתפנות לרכישת מצבר כראוי, אתם במצב בו אין ברירה. זכרו שכל רכישה של מצבר היא רכישה לפרק זמן ארוך יחסית והיא יכולה למנוע מכם הישנות של תקלות משביתות בכלי הרכב לשנים הבאות – כך שמומלץ לפנות את הזמן לנושא.

מצבר לרכב שנפ

כיום יש מגוון רחב של סוגי מצברים שונים אשר יוכלו לשמש את הרכב שלכם. המצברים אשר מיועדים עבור הרכב שלכם משמשים את כל צורכי החשמל שיש ברכב. בעזרת מצבר לרכב שנפ, הרכב שלכם מצליח להאיר את הדרך מפעיל את המזגן ומשרת את כל צורכי החשמל הנוספים שיש ברכב. בשל העובדה כי קיימים כיום מגוון רחב של סוגי מצברים חשוב לדעת לבחור נכון את המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם על מנת לוודא שתצליח ליהנות מכל צורכי החשמל בצורה מיטבית. צוות חברת SOLO ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירה של המצבר הנכון בעבורכם.

מצבר לרכב שנפ - על איכות לא מתפשרים!

מצבר לרכב שנפ נחשב איכותי במיוחד ומצליח להחזיק עד כארבע שנים בממוצע בהשוואה לשנה שנתיים עד שלוש לכל שאר המצברים השנים. על כן במידה ואתם צריכים לרכוש מצבר חדש עבור הרכב שלכם מומלץ בחום לבחור אפשרות של מצבר לרכב שנפ ולוודא שאתם בוחרים את המצבר הטוב ביותר.

גם במצברי שנפ יש מגוון גדול של אפשרויות שונות במטרה לספק את כמות החשמל הנצרכת ברכב הפרטי שלכם. לכל רכב יש צורך בכמות חשמל שונה מאחר בהתאם לגודלו, נפח המנוע שלו זה עוד משתנים נוספים. על כן חשוב לדעת לבחור את עוצמת המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם וכך לחסוך מאות שקלים במעמד הרכישה ובחירה מיטבית של סיפוק חשמל בצורה הטובה ביותר.

מצברי סטרט סטופ (START STOP)
רכבים חדשים מגיעים ברובם עם מצברי סטרט סטופ. ניתן להבחין במצברי START STOP לאור העובדה שבמצב שהרכב עומד המצבר נכבה ומיד לאחר שלוחצים על דוושת הגז הוא חוזר לפעול. מצברים בעלי אורך חיים ארוך יותר ונחשבים יעילים מאוד.

עושים את הבחירה הנכונה!

ראשית, חשוב שתכירו היטב את חברת הרכב שלכם, הדגם שלו, נפח המנוע שלו וכן שנת הייצור שלו. לאחר שתכירו היטב את כל הנתונים על הרכב שלכם תוכלו לדעת לבחור את המצבר המתאים ביותר עבור הצרכים של הרכב. בחירה של המצבר הנכון ביותר חייבת להיעשות תוך התייחסות לכל פרטי הרכב שלכם.

שנית, חשוב שתכירו את כל האפשרויות השונות העומדות לרשותכם בשוק המצברים על מנת להצליח לבחור את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם. במידה ותגיעו למקום שאינו מספיק מקצועי ותגלו כי קיימים כמה סוגים מצברים בודדים, סביר להניח שתבחרו את המתאים ביותר מבין הקיימים בחנות. אך לעומת זאת במידה ואת הכירו את כל האפשרויות הקיימות בשוק תדעו לבחור את המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם ולא את המצבר הטוב ביותר מבין הקיימים בחנות.

מצבר שנפ 60 אמפר מחיר

כיום ישנו מגוון גדול של מצברים שיוכלו לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. מבין כל סוגי המצברים השונים ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי מצברי שנפ נחשבים מהאיכותיים והאמינים ביותר. על כן במידה ואתם מעוניינים למכור מצבר ברמה מקצועית גבוהה וללא תקלות במשך שנים חשוב לדעת כי מצברי שנפ הם הבחירה הטובה ביותר עבורכם. גם במצברי שנפ תוכלו למצוא מגוון גדול של דגמים אשר יצליחו לשרת את הרכב הפרטי שלכם בצורה מדוייקת. מצבר שנפ 60 אמפר מחיר נחשב למצבר אמין ומקצועי במיוחד כך שבעזרתו תצליחו ליהנות שנים ארוכות בכל צורכי החשמל שלכם ללא תקלות כלל. לרכישת מצבר זה, צרו קשר עם חברת SOLO כבר היום.

יתרונות מצבר שנפ 60 אמפר מחיר

היתרונות המשמעותיים ביותר של מצבר שנפ 60 אמפר מחיר הם:
• מדובר במצבר אמין ואיכותי במיוחד של חברה מצליחה
• מדובר במצבר סגור ללא טיפולים כלל
• בעזרתו תצליחו להניע את הרכב שלכם כמות פעמים גדולה הרבה יותר בהשוואה לכל שאר המצברים אחרים הקיימים בשוק
• אורך חיים של מצבר שנפ 60 אמפר יאפשר לכם ליהנות הרבה יותר מכל צורכי החשמל ברכב שלכם בהשוואה לכל שאר המתחרים
• יכולות הפריקה והטעינה של המצבר יפתיעו אתכם לטובה
• מחיר המצבר הינו 499.9 ₪

על כן במידה ואתם מעוניינים באפשרות זו של מצבר שנפ 60 אמפר חשוב לדעת כי המחיר אותו תאלצו לשלם על המצבר האיכותי כולל התקנתו הוא כ 499.9 שקלים בלבד. בחירה באפשרות זו של מצבר שנפ 60 אמפר אמנם מעט יקרה יותר בהשוואה לכל שאר המצברים המתחרים אך ללא כל צל של ספק תעניק לכם הרבה יותר. אל תתפשרו על איכות המספר שלכם את הצליחו ליהנות משנים ארוכות של כל צורכי החשמל ויכולות ההתנעה ללא בעיות כלל במחיר של כ 499.9 שקלים בלבד.

נקודה נוספת עליה חשוב שתשימו דגש

נקודה חשובה אותה אתם צריכים לבדוק לפני שאתם קונים מצבר שנפ 60 אמפר היא האם עוצמת המצבר מתאימה עבור הרכב הפרטי שלכם. ישנם לא מעט רכבים אשר צריכים מצברים קטנים וחלשים יותר אשר יצליחו לספק את כל צורכי החשמל שלהם. במידה והרכב שלכם קטן זה נפח המנוע שלו הינו גדול במיוחד תוכלו לבחור מצברי שנפ פחות עוצמתיים וליהנות מאותה תמורה במחיר מופחת. לכן, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע אודות המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם.

מצבר שנפ 60 אמפר

כל תפקידו של המצבר שלכם הוא לספק חשמל לכלל חלקי הרכב אשר זקוקים לחשמל. מצבר שנפ 60 אמפר יצליח לספק את כל צורכי החשמל של הרכב שלכם בקלות בשל עוצמתו ואיכותו. על כן אנשים רבים כיום בוחרים באפשרות זו של מצברי שנפ על מנת ליהנות משנים ארוכות של תפקוד מלא של כל צורכי החשמל של הרכב שלהם ללא כל בעיה. חשוב לדעת כי מצבר שנפ 60 אמפר לא מתאים לכל סוג רכב ועל כן חשוב שתכירו היטב את סוג הרכב שלכם, הדגם שלו ועל פי הוראות היצרן תוכלו בקלות לדעת איזה מצבר מתאים ביותר עבור כלל צורכי הרכב שלכם. לשם התאמת מצבר בצורה מדויק לרכב שלכם, צרו קשר עם חברת SOLO.

השינויים הגדולים בין המצברים השונים

השינויים בין כלל המצברים אשר קיימים כיום בשוק הם בעיקר הבדלי עוצמה. ישנם מצברים אשר מצליחים לספק עוצמה גבוהה למגוון צרכים משתנים ולעומתם מצברים קטנים אשר מספקים פחות חשמל לכלל צורכי הרכב. על פי רוב רכבים קטנים בגודלם ובנפח המנוע שלהם יסתפקו במצבר קטן שאינו בעל עוצמה גבוהה במיוחד. לחילופין במידה והרכב שלכם גדול ממדים ובעל מנוע עוצמתי כנראה שתדרשו לבחור באפשרות של מצבר חזק במיוחד. זכרו, ללא המצבר שלכם לא תצליחו לעשות שימוש בכלל חלקיו הקשורים לחשמל, לרבות את יכולת ההנעה של הרכב, מזגן ותאורה. לכן, מומלץ בחום לבחור מצבר איכותי אשר יספק את מלוא הצרכים החשמליים של הרכב שלכם לזמן ממושך.

שלוש עד ארבע שנים של מענה לצורכי החשמל

על פי רוב מצברים איכותיים יצליחו להחזיק כשלוש שנים עד ארבע שנים לפני שתאלצו להחליפם. בתקופה זו אתם לא צריכים להתעסק כלל עם כלל צורכי החשמל של הרכב. אך במידה ותבחרו באפשרות של מצבר שנפ 60 אמפר, ישנו סיכוי סביר כי תצליחו לדחות את מועד החלפת המצבר בעוד שנה נוספת. כלומר, מצברי שנפ אשר נחשבים לאיכותיים ביותר בשוק יצליחו ככל הנראה לאפשר לכם להנות מארבע שנים של מתן מענה איכותי לכלל צורכי החשמל ללא בעיה.
המצבר ברכב אחראי להספקת הזרם הנחוץ להנעת הרכב ותחילת הנסיעה. כשהמצבר לא תקין ייתכנו בעיות רבות בהתנעה ובאספקת החשמל לרכיבי הרכב ולכן מדובר ברכיב קריטי לנהיגה. ישנם הרבה סוגי מצברים בשוק וכולם מותאמים לדגמי רכבים ודגמי מנועים על פי צורת הפעולה הנחוצה שלהם. ישנם שני דברים חשובים ביותר לבדוק כשאתם ניגשים להחליף מצבר: מידת האמפר והקוטב שלו. מידת האמפר היא מידת המתח שהמצבר יכול להפיק, והקוטב זה כיוון החיבורים שלו – האם בצד ימין, או בצד שמאל. בדרך כלל ניתן לוודא את המידע הזה על התווית של המצבר הנוכחי, או בספר הרכב של כל אחד מכם. זו פעולה פשוטה וקלה, וכך תדעו לכוון את עצמכם מראש למצבר הנכון עבורכם. ואם לא? אין שום בעיה – תמיד תוכלו להתייעץ עם אחד מהמומחים שלנו בSOLO כדי לקבל את המידע שאתם צריכים! מצברים בחיפה ישנם לא מעט מקומות בהם תוכלו למצוא מצברים בחיפה. אך במידה ואתם מעוניינים למכור את המצבר הטוב והמקצועי ביותר עבור הרכב שלכם חשוב לדעת לבחור נכון גם את המקום ממנו תרכשו את המצבר. כיום יש לא מעט מקומות בכל רחבי הארץ אשר מציעים מגוון גדול של מצברים שאינם מספיק מקצועיים על מנת לספק לכם מספר שנים ללא צורך בהתעסקות בכל נושא החשמל ברכב. לכן במידה ואתם מעוניינים במספר שנים של שקט בכל הקשור לצורכי החשמל ברכב שלכם, צרו קשר עם חברת SOLO כבר היום. תפקידו של המצבר - לספק את כל צורכי החשמל ברכב שלכם ראשית חשוב לדעת כי כל פעולת המצבר היא לספק חשמל לצורכי הרכב השונים. במידה והמצבר ברכב שלכם לא יהיה תקין לא תצליחו להניע את הרכב, להדליק מנורות ועוד צרכים בסיסיים ביותר של הרכב. על כן בחירה נכונה של מצבר איכותי ואמין עבור הרכב שלכם תאפשר לכם ליהנות מכמה שנים של שקט בכל הקשור לצורכי ההנעה של הרכב או לכלל הצרכים הצורכים חשמל. מגוון אפשרויות של מצברים בחיפה על מנת לוודא שאתם בוחרים את המצבר האמין והמקצועי ביותר חשוב שתדעו כי החנות ממנה אתם קונים את המצבר שלכם תהיה אמינה ומקצועית. על מנת לוודא שרכשתם בחנות מצברים בחיפה תהיה נכונה, חשוב לערוך סקר שוק קטן ולהשוות מגוון נתונים בין מספר חנויות שונות. הנתונים המשמעותיים ביותר הם: • מחירי המצברים, • סוג המצברים, • עוצמת המצברים • רמת המקצועיות של החנות. במידה ותשוו את כל הנתונים הללו בין מגוון חנויות שונות תצליחו למכור את המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. שימו דגש על עוצמת המצבר מצבר מסוג זה יכול להבטיח לכם מספר שנים של שקט בכל הקשור לצורכי החשמל של הרכב שלכם. גם בין הדגמים של מצברי שנפ יש סוגים שונים של מצברים אשר מספקים חשמל בעוצמות שונות. במידה והרכב שלכם קטן תבחרו במצברים קטנים יותר ולעומת זאת במידה והרכב שלכם גדול בעל נפח מנוע עוצמתי כנראה שתאלצו לבחור מצברים עוצמתיים יותר. התאמת מצבר לרכב היא עסק לא מסובך כמו שהוא נשמע ובאתר SOLO תמצאו עשרות מצברים לכל סוגי הרכבים בישראל מבית שנפ ו-WALTER. הצוות המיומן שלנו זמין עבורכם לשאלות, תהיות והסברים נוספים כך שכל מה שנשאר הוא להזמין את המצבר המתאים לרכב שלכם ולקבל אותו במשלוח במהירות עד הבית. אל תחכו עם רכב תקוע בשולי הדרך, הזמינו מצבר בזמן. מצבר הינו אחד החלקים החיוניים לתפקוד הרכב, כאשר הוא שובק חיים - כך גם הרכב. בחברת SOLO ניתן למצוא בין היתר גם מצברים איכותיים מהחברות המובילות בשוק, עבור מגוון סוגי רכבים. בנוסף מעניקה חברת SOLO קשת רחבה של טיפולים ומספקת ציוד וחלפים לרכב מבית היוצר של החברות האיכותיות והאמינות ביותר. חברת SOLO מציעה ללקוחותיה אתר אונליין זמין ונגיש אשר בו ניתן לקבל מידע רב ואף לבצע רכישות אונליין, לרבות משלוחים עד לבית הלקוח! מה כדאי לדעת על מצבר לרכב? ● חשוב מאוד לרכוש מצבר מיצרן מוכר ואמין אשר מספק תעודת אחריות על המצבר. ● האם להחליף מצבר לבד או לפנות לאיש מקצוע? החלפת מצבר יכולה להתבצע באופן עצמאי במידה ואתם יודעים לבצע את זה. ● בדיקת המצבר: מומלץ לבדוק מצבר כל שלושה, ארבעה חודשים. ניתן לפנות לגורם מקצועי שיבחן אותו . ● לרכוש רק מצבר איכותי: מצבר טוב בעל אורך חיים של כ-3 או 4 שנים. כשמחליפים מצבר, לא מומלץ לחסוך. מצבר זול עלול להתקלקל מהר, ובסוף תאלצו לשלם כפול ולרכוש מצבר חדש. ● התאמת מצבר לרכב: מצברים נחלקים לשני סוגים עיקריים: מצברי חמישים אמפר ומצברי שישים אמפר. מצברי שישים אמפר מתאימים לרכבים קטנים בעלי מנוע קטן, ואילו מצברי שמונים אמפר מתאימים לרכבים ומנועים יותר גדולים. יש לשים לב כי מצבר בעל מתח נמוך מדי יכול לפגוע בתפקוד תקני של רכב עם מנוע גדול, וכך מצבר בעל מתח גבוה מדי ברכב קטן יכול לצרוך כמויות מים גדולות ולבקש מכם להעלות כל הזמן את מפלס המים. ● יש להימנע מפעולות מזיקות למצבר: הדרך היעילה ביותר לשמור על מצבר היא להתנהל בצורה חכמה עם הרכב וליישם מדיניות מניעה. ● יש להשתדל לא לשכוח אורות דולקים כאשר יוצאים מהרכב, הדבר עלול לרוקן את המצבר. ● אין להוסיף מים לא מזוקקים על מנת למלא את המפלס של המצבר. ● אין להשאיר את הרכב דומם מבלי להתניע אותו לתקופה של ימים שלמים, בערך מעל ארבעה ימים רצוף. לסיכום, אין ספק כי מצבר הרכב הוא רכיב חשוב, וכיוון שהוא מכיל חומצה, עדיף לפנות למומחים בכל הנוגע אליו. אם כמו בכל יום רגיל אתם קמים בבוקר, מתארגנים לעבודה, מארגנים את הילדים לגנים ובתי הספר, נכנסים אל הרכב המשפחתי ופתאום הרכב לא מניע – אין ספק כי זהו תחילתו של יום ארוך, מייגע וקשה. מכיוון שהרכב משמש את כל המשפחה לנסיעות ממקום למקום, כעת עליכם יהיה למצוא פתרון חלופי לפיזור הילדים בבתי הספר ובגנים. באתר של חברת SOLO תוכלו למצוא מגוון מצברים איכותיים וחזקים, כך שלא תצטרכו להיקלע למצב לא נעים כזה שוב. זה כנראה יהיה גם הזמן לחדש מעט את אבזור הרכב עם מוצרים שימושיים כמו אביזרי בטיחות, כיסויים, ריפודים, מטעני רכב ועוד. באתר SOLO תוכלו למצוא מצברים עם תקופות אחריות שונות. כמו כן, אנו משווקים את המצברים עם הטכנולוגיה החדשה של סטארט אנד סטופ (start stop) מתי מחליפים מצבר לרכב? החלפת מצבר לרכב מתבצעת במקרים הבאים: • בדיקת תאריך ייצור המצבר – כמו כל מוצר חשמלי שמונע על בטרייה, גם למצבר יש לרוב תוחלת חיים של שלוש שנים. כך שבכדי לא להיתקע עם רכב שלא מתניע באופן פתאומי, מומלץ לוודא מהו תאריך הייצור המודפס על גבי המצבר ולחשב מתי הגיע הזמן להחליף אותו. זמן ההחלפה תלוי גם בתדירות השימוש ברכב, כך שאם הנכם נוסעים הרבה בכל יום כדאי להחליף את המצבר בתוך שנתיים. הרכב רוב היום לא בשימוש? אולי תוכלו למשוך אפילו עד חמש שנים עם אותו מצבר. • אורות הרכב עמומים – דרך נוספת לגלות האם אתם חייבים בהחלפת מצבר תהיה בחינת סימנים מקדימים שנותן המצבר. אם במהלך הנסיעה אתם שמים לב כי אורות הרכב מעט יותר חלשים, או האור בלוח המחוונים מתעמם פתאום, המצבר מסמן לכם שהוא חלש ולכן יש צורך להחליפו בהקדם. • רכישת רכב יד שנייה – כאשר רוכשים רכב מיד שנייה, בודקים לרוב את מצב הרכב באופן מכני תוך דגש על מנוע, גיר ושלמות השלדה. מומלץ לבדוק את המצבר של הרכב באמצעות מד ייחודי, אשר מודד את רמת המתח של המצבר. כך תוכלו להעריך את עוצמת החשמל שהמצבר מסוגל לספק, ומתי עולה הצורך להחליפו. כיצד בוחרים מצבר? מומלץ לרכוש מצבר של חברה מוכרת וגדולה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי רכשתם מצבר איכותי וטוב שישמש אתכם במשך שלוש שנים לפחות. היכולת להתנייד ממקום למקום היא יכולת אנושית חשובה מאוד. ובישראל כיום כלי הרכב מהווים נדבך חשוב מאוד בהרכב כלי התחבורה בישראל. כמעט בכל בית ישראלי יש לכל הפחות שני כלי רכב אשר דורשים תחזוקה קבועה על מנת לשמור אותם בטוחים לנהיגה. כחלק מאחזקת הרכבים החלפת מצבר לרכב היא מטלה שרובנו לא אוהבים לבצע. לרוב אנחנו נדרשים להחליף מצברים רק כאשר יש תקלה משביתה ברכב שמונעת מאתנו להמשיך בנסיעה. יחד עם זאת, ניתן ומומלץ להיות עם היד על הדופק בהקשר להחלפת מצבר לרכב ולמנוע מבעוד מועד את אותם תקלות משביתות. לפרטים נוספים צרו קשר עם סולו. איך מתאימים מצבר לרכב? מצבר הוא בטרייה חשמלית אשר מורכבת בכל מנוע ומאפשרת להפעיל את מחשב הרכב. בשוק קיימים מצברים שונים ואי אפשר לקנות מצבר בלי להתאים אותו לרכב. את המצבר צריך להתאים לנפח המנוע ולגודל הרכב, על בסיס הוראות היצרן של כלי רכב. כמו כן, ישנם מצברים חזקים ועמידים יותר אשר יכולים לשמור על מנוע פעיל למשך זמן רב יותר. ניתן לבחור מבין מותגים רבים של מבצרים ולהבטיח את תקינות מערכות החשמל של הרכב שלכם בשנים הקרובות. את התקנת המצבר אפשר לבצע לבד אך מומלץ לעשות זאת במוסך מוסמך או נקודת התקנה כדי להבטיח כי מערכות החשמל לא נפגעות מן ההחלפה. אל תחששו להתייעץ עם אדם מקצועי בתהליך הרכישה, כך התאמת המצבר תהיה מושלמת. את מבנה המצבר יש להתאים למקום ברכב, כמו גם את החיבורים למערכות החשמל. לפעמים מוסכניק יכול להעיף מבט בסוג הרכב ולהציע לכם בן רגע כמה אפשרויות למצברים טובים ואיכותיים שיתאימו להרגלי הנסיעה שלכם. אם אתם לא מבינים כל כך בתחום הרכבים, עצה מאדם מקצועי שווה זהב והיא יכולה לחסוך המון. מצבר לרכב - נסיעה חלקה ונעימה אנחנו משתמשים ברכבים שלנו על בסיס יומי ובכמויות גדולות ולאורך שנים ארוכות. תפקידו של הרכב הוא להביא אותנו מכל נקודה לכל נקודה בצורה בטוחה במינימום זמן. אם אנחנו לא נדאג על בסיס קבוע לשמור על רכב תקין, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו יום אחד נתקעים באמצע הכביש, בדרך לפגישה חשובה וממתינים לרכב חילוץ שיבצע את החלפת המצבר בעלות גבוה הרבה יותר. תכנון מוקדם וטיפול במצבר הרכב חוסך לכם זמן כסף והמון עצבים, לכן כדאי לחשוב שני צעדים קדימה. אז אל תחששו להתייעץ ולשאול, להיות אקטיביים ולהתכונן להחלפת המצבר בזמן במקום להיתקע באמצע היום. מצבר מחיר המכוניות הן הכלי החשוב ביותר שיש ברשותו של כל ישראלי. שגרת היום העמוסה שלנו לא יכולה להסתמך על תחבורה ציבורית בלבד ולכן אנו חייבים להחזיק כלי רכב. הטיפול בכלי הרכב דורש משאבים רבים ותשומת לב לפרטים הקטנים. יחד עם זאת בפעמים רבות מוצאים את עצמם ישראלים רבים נתקעים בדרכים עם תקלות משביתות דוגמת מצבר ששבק חיים. בעת החלפת מצבר מחיר הוא פרמטר חשוב אך לאו דווקא החשוב ביותר. אתם רוצים לרכוש מצבר שהוא גם נוח מבחינת עלות אך גם ישרת אתכם נאמנה בשנות השימוש הקרובות באוטו. לכן מומלץ להתייעץ באיש מקצוע ולבחור מצבר על פי התאמה מלאה לצרכים שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר עם סולו. מצבר מחיר: כללים ושימוש בבואכם לרכוש מצבר חדש לרכב, אתם לרוב נמצאים תחת לחץ המכונית מושבתת ואתם בדיוק בדרך לעבודה או לאסוף את הילדים. זהו זמן לא אידיאלי לבצע החלטות כאלו ולכן אתם חייבים להקשיב לעצתם של טובים ומקצוענים מכם. הקפידו לרכוש מצבר מחברה מוכרת, בעלת מוניטין חיובי אשר מספקת לכם תעודת אחריות עם תוקף לפרק זמן ארוך יחסית. בכל ספר רכב מעודכנות דרישות היצרן בנוגע למצב. התאימו את גודל המצבר למבנה הרכב ולצרכי המנוע על מנת לשמור על פעילות תקינה של הרכב לאורך זמן. כל החלטה כזו יכולה להיות בעל משמעות על המשך הנסיעה שלכם בחודשים הקרובים. לצד זאת, ברכישת מצבר מחיר הוא נקודת מפתח חשובה. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם משלמים מאות שקלים על מצבר שלא מתאים לרכב שלכם ועלול לגרום ליותר נזק מתועלות. התייעצו עם המוכרים ומכונאים בחנות, ותנו להם להציג את המבחר הקיים. ודאו שרק איש מקצוע יטפל במנוע ויתקין את המצבר, כך תמנעו תקלות עתידיות. מתניעים מחדש נסיעה חלקה ברכב המשפחתי לא יכולה להתרחש אם לא מטפלים באוטו לאורך כל השנה. נכון, שיא עונת הטיפולים באה לידי ביטוי לקראת הטסט השנתי, אך אם יש צורך אתם חייבים לתת מענה לתקלות נקודתיות לאורך השנה. טיפול במצבר לרוב לא סובל דיחוי היות ומדובר בתקלה משביתה. גם אם אתם נמצאים תחת לחץ של זמן ומשימות ולא יכולים להתפנות לרכישת מצבר כראוי, אתם במצב בו אין ברירה. זכרו שכל רכישה של מצבר היא רכישה לפרק זמן ארוך יחסית והיא יכולה למנוע מכם הישנות של תקלות משביתות בכלי הרכב לשנים הבאות – כך שמומלץ לפנות את הזמן לנושא. מצבר לרכב שנפ כיום יש מגוון רחב של סוגי מצברים שונים אשר יוכלו לשמש את הרכב שלכם. המצברים אשר מיועדים עבור הרכב שלכם משמשים את כל צורכי החשמל שיש ברכב. בעזרת מצבר לרכב שנפ, הרכב שלכם מצליח להאיר את הדרך מפעיל את המזגן ומשרת את כל צורכי החשמל הנוספים שיש ברכב. בשל העובדה כי קיימים כיום מגוון רחב של סוגי מצברים חשוב לדעת לבחור נכון את המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם על מנת לוודא שתצליח ליהנות מכל צורכי החשמל בצורה מיטבית. צוות חברת SOLO ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירה של המצבר הנכון בעבורכם. מצבר לרכב שנפ - על איכות לא מתפשרים! מצבר לרכב שנפ נחשב איכותי במיוחד ומצליח להחזיק עד כארבע שנים בממוצע בהשוואה לשנה שנתיים עד שלוש לכל שאר המצברים השנים. על כן במידה ואתם צריכים לרכוש מצבר חדש עבור הרכב שלכם מומלץ בחום לבחור אפשרות של מצבר לרכב שנפ ולוודא שאתם בוחרים את המצבר הטוב ביותר. גם במצברי שנפ יש מגוון גדול של אפשרויות שונות במטרה לספק את כמות החשמל הנצרכת ברכב הפרטי שלכם. לכל רכב יש צורך בכמות חשמל שונה מאחר בהתאם לגודלו, נפח המנוע שלו זה עוד משתנים נוספים. על כן חשוב לדעת לבחור את עוצמת המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם וכך לחסוך מאות שקלים במעמד הרכישה ובחירה מיטבית של סיפוק חשמל בצורה הטובה ביותר. מצברי סטרט סטופ (START STOP) רכבים חדשים מגיעים ברובם עם מצברי סטרט סטופ. ניתן להבחין במצברי START STOP לאור העובדה שבמצב שהרכב עומד המצבר נכבה ומיד לאחר שלוחצים על דוושת הגז הוא חוזר לפעול. מצברים בעלי אורך חיים ארוך יותר ונחשבים יעילים מאוד. עושים את הבחירה הנכונה! ראשית, חשוב שתכירו היטב את חברת הרכב שלכם, הדגם שלו, נפח המנוע שלו וכן שנת הייצור שלו. לאחר שתכירו היטב את כל הנתונים על הרכב שלכם תוכלו לדעת לבחור את המצבר המתאים ביותר עבור הצרכים של הרכב. בחירה של המצבר הנכון ביותר חייבת להיעשות תוך התייחסות לכל פרטי הרכב שלכם. שנית, חשוב שתכירו את כל האפשרויות השונות העומדות לרשותכם בשוק המצברים על מנת להצליח לבחור את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם. במידה ותגיעו למקום שאינו מספיק מקצועי ותגלו כי קיימים כמה סוגים מצברים בודדים, סביר להניח שתבחרו את המתאים ביותר מבין הקיימים בחנות. אך לעומת זאת במידה ואת הכירו את כל האפשרויות הקיימות בשוק תדעו לבחור את המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם ולא את המצבר הטוב ביותר מבין הקיימים בחנות. מצבר שנפ 60 אמפר מחיר כיום ישנו מגוון גדול של מצברים שיוכלו לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. מבין כל סוגי המצברים השונים ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי מצברי שנפ נחשבים מהאיכותיים והאמינים ביותר. על כן במידה ואתם מעוניינים למכור מצבר ברמה מקצועית גבוהה וללא תקלות במשך שנים חשוב לדעת כי מצברי שנפ הם הבחירה הטובה ביותר עבורכם. גם במצברי שנפ תוכלו למצוא מגוון גדול של דגמים אשר יצליחו לשרת את הרכב הפרטי שלכם בצורה מדוייקת. מצבר שנפ 60 אמפר מחיר נחשב למצבר אמין ומקצועי במיוחד כך שבעזרתו תצליחו ליהנות שנים ארוכות בכל צורכי החשמל שלכם ללא תקלות כלל. לרכישת מצבר זה, צרו קשר עם חברת SOLO כבר היום. יתרונות מצבר שנפ 60 אמפר מחיר היתרונות המשמעותיים ביותר של מצבר שנפ 60 אמפר מחיר הם: • מדובר במצבר אמין ואיכותי במיוחד של חברה מצליחה • מדובר במצבר סגור ללא טיפולים כלל • בעזרתו תצליחו להניע את הרכב שלכם כמות פעמים גדולה הרבה יותר בהשוואה לכל שאר המצברים אחרים הקיימים בשוק • אורך חיים של מצבר שנפ 60 אמפר יאפשר לכם ליהנות הרבה יותר מכל צורכי החשמל ברכב שלכם בהשוואה לכל שאר המתחרים • יכולות הפריקה והטעינה של המצבר יפתיעו אתכם לטובה • מחיר המצבר הינו 499.9 ₪ על כן במידה ואתם מעוניינים באפשרות זו של מצבר שנפ 60 אמפר חשוב לדעת כי המחיר אותו תאלצו לשלם על המצבר האיכותי כולל התקנתו הוא כ 499.9 שקלים בלבד. בחירה באפשרות זו של מצבר שנפ 60 אמפר אמנם מעט יקרה יותר בהשוואה לכל שאר המצברים המתחרים אך ללא כל צל של ספק תעניק לכם הרבה יותר. אל תתפשרו על איכות המספר שלכם את הצליחו ליהנות משנים ארוכות של כל צורכי החשמל ויכולות ההתנעה ללא בעיות כלל במחיר של כ 499.9 שקלים בלבד. נקודה נוספת עליה חשוב שתשימו דגש נקודה חשובה אותה אתם צריכים לבדוק לפני שאתם קונים מצבר שנפ 60 אמפר היא האם עוצמת המצבר מתאימה עבור הרכב הפרטי שלכם. ישנם לא מעט רכבים אשר צריכים מצברים קטנים וחלשים יותר אשר יצליחו לספק את כל צורכי החשמל שלהם. במידה והרכב שלכם קטן זה נפח המנוע שלו הינו גדול במיוחד תוכלו לבחור מצברי שנפ פחות עוצמתיים וליהנות מאותה תמורה במחיר מופחת. לכן, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע אודות המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם. מצבר שנפ 60 אמפר כל תפקידו של המצבר שלכם הוא לספק חשמל לכלל חלקי הרכב אשר זקוקים לחשמל. מצבר שנפ 60 אמפר יצליח לספק את כל צורכי החשמל של הרכב שלכם בקלות בשל עוצמתו ואיכותו. על כן אנשים רבים כיום בוחרים באפשרות זו של מצברי שנפ על מנת ליהנות משנים ארוכות של תפקוד מלא של כל צורכי החשמל של הרכב שלהם ללא כל בעיה. חשוב לדעת כי מצבר שנפ 60 אמפר לא מתאים לכל סוג רכב ועל כן חשוב שתכירו היטב את סוג הרכב שלכם, הדגם שלו ועל פי הוראות היצרן תוכלו בקלות לדעת איזה מצבר מתאים ביותר עבור כלל צורכי הרכב שלכם. לשם התאמת מצבר בצורה מדויק לרכב שלכם, צרו קשר עם חברת SOLO. השינויים הגדולים בין המצברים השונים השינויים בין כלל המצברים אשר קיימים כיום בשוק הם בעיקר הבדלי עוצמה. ישנם מצברים אשר מצליחים לספק עוצמה גבוהה למגוון צרכים משתנים ולעומתם מצברים קטנים אשר מספקים פחות חשמל לכלל צורכי הרכב. על פי רוב רכבים קטנים בגודלם ובנפח המנוע שלהם יסתפקו במצבר קטן שאינו בעל עוצמה גבוהה במיוחד. לחילופין במידה והרכב שלכם גדול ממדים ובעל מנוע עוצמתי כנראה שתדרשו לבחור באפשרות של מצבר חזק במיוחד. זכרו, ללא המצבר שלכם לא תצליחו לעשות שימוש בכלל חלקיו הקשורים לחשמל, לרבות את יכולת ההנעה של הרכב, מזגן ותאורה. לכן, מומלץ בחום לבחור מצבר איכותי אשר יספק את מלוא הצרכים החשמליים של הרכב שלכם לזמן ממושך. שלוש עד ארבע שנים של מענה לצורכי החשמל על פי רוב מצברים איכותיים יצליחו להחזיק כשלוש שנים עד ארבע שנים לפני שתאלצו להחליפם. בתקופה זו אתם לא צריכים להתעסק כלל עם כלל צורכי החשמל של הרכב. אך במידה ותבחרו באפשרות של מצבר שנפ 60 אמפר, ישנו סיכוי סביר כי תצליחו לדחות את מועד החלפת המצבר בעוד שנה נוספת. כלומר, מצברי שנפ אשר נחשבים לאיכותיים ביותר בשוק יצליחו ככל הנראה לאפשר לכם להנות מארבע שנים של מתן מענה איכותי לכלל צורכי החשמל ללא בעיה.
מיון לפי:
מחיר
 • מחיר:מהנמוך-לגבוה
 • מחיר:מהגבוה-לנמוך
Add to cart button
399.9
מחיר כולל התקנה:  399.9
Add to cart button
399.9
מחיר כולל התקנה:  399.9
Add to cart button
399.9
מחיר כולל התקנה:  399.9
Add to cart button
399.9
מחיר כולל התקנה:  399.9
Add to cart button
349.9 399.9
מחיר כולל התקנה:  349.9
Add to cart button
1999.9
מחיר כולל התקנה:  1999.9
Add to cart button
479.9 499.9
מחיר כולל התקנה:  479.9
Add to cart button
479.9 499.9
מחיר כולל התקנה:  479.9
טען עוד
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button