הזן מספר רישוי
בית > מצבר עד הבית

מצבר עד הבית

לרכישת מצבר עד הבית לחץ כאן

המצבר אחראי להנעת הרכב על ידי אספקת הזרם הנחוץ לתחילת הנסיעה. כאשר המצבר לא תקין עלולות לצוץ בעיות אספקת והתנעה החשמל לרכב. אם אתם זקוקים למצבר ואין לכם אפשרות להגיע למוסך, הכירו את חברת SOLO המספקת מצבר עד הבית. חברה צעירה ורעננה זו מספקת בעבור לקוחותיה את כל הציוד והשירותים להם זקוק הרכב שלכם. כמו כן, SOLO  מעניקה סוגי מצברים שונים המותאמים לדגמים רבים של רכבים.

 

 

יתרונותיו של שירות מצבר עד הבית

בשנים האחרונות, ניתן להזמין שירותים ומוצרים רבים עד הבית. דעו שכיום ניתן להזמין לרכב מצבר עד הבית. שירות זה בעל יתרונות רבים:

  • כל אחד צריך להחליף מצבר לרכב, בין אם הוא מקולקל או כי יש צורך להחליפו לאחר ארבעה שנים. כאשר אתם מגיעים אל חנות מצברים, אתם צריכים להמתין בתור עם לקוחות אחרים. בעת שאתם מקבלים את המצבר עד הבית, אתם הופכים ללקוח היחיד ומקבלים את כל תשומת הלב והשירות הנחוץ לכם.
  • במידה ואתם צריכים להגיע אל חנות שמספקת מצברים, אתם צריכים לברר את שעות הפתיחה. עם זאת, כאשר אתם בוחרים בשירות של מצברים עד הבית אין הדבר משנה. שירות זה חוסך לכם זמן משמעותי ויקר.
  • בנוסף, שירות זה מאפשר לכם לחסוך כסף מכוון שאין אתם צריכים לבזבז נסיעות עד החנות או להפסיד שעות עבודה כדי להגיע אליה. באמצעות שירות זה, אתם חוסכים את כל ההוצאות הללו.
  • לכל אחד יש לוח זמנים עמוס, בין אם אתם צריכים להגיע ללימודים, לעבודה, לעשות קניות, לטפל בילדים ועוד. שירות של מצברים עד הבית מאפשר לכם לבחור את הזמן המתאים לכם לקבלת המוצר. כך שכבר לא תצטרכו לסדר את לוח הזמנים, אלא לקבוע את המועד הנוח לכם וליהנות משירות איכותי ואמין.

לסיכום, שירות של מצבר עד הבית בעל יתרונות רבים, ועל כן מומלץ לבחור בו ולהימנע מאיבוד זמן יקר.

מצבר עד הבית

בין אם נתקעתם עם מצבר ריק בחניה הפרטית ובין אם אתם מרגישים שממש בעוד רגע זה יקרה אבל רוצים להקדים תרופה למכה, אתם בוודאי מחפשים את הפתרון האידאלי עבורכם (רמז: מצברים עד הבית). מצד שני, אין לכם את הזמן הדרוש כדי להגיע למוסך, ואם רק הייתם יכולים הייתם רוכשים את הפריט הבסיסי והחשוב כל כך בלי לצאת מהבית. הבשורה הטובה היא שעכשיו אפשר לעשות את זה בקלות, וכבר עכשיו תוכלו להזמין מצבר עד הבית. זהו שירות ייחודי וחדשני שחוסך לכן לא מעט זמן ואנרגיות, וחברת SOLO גאה להעניק לכם את השירות המתקדם ברמה הכי גבוהה שיש, וללא פשרות.

 

למה כדאי להזמין מצבר עד הבית?

אם אתם עדיין מתלבטים או לגמרי בטוחים, הרי שהזמנת מצבר עד הבית היא דרך טובה ליהנות משורה של יתרונות:

  • חיסכון בזמן: במקום להגיע לחנות המצברים, לחפש חניה ולהמתין בתור, המצבר יגיע עד אליכם.

  • חיסכון באנרגיות: במקום לצאת מוקדם מהמשרד בתלות בשעות הפעילות של המוסך, המצבר מגיע אליכם הביתה וחוסך לכם את כאבי הראש.
  • חיסכון בכסף: במקום להפסיד שעות עבודה ולהוציא כסף על דלק וחניה, השירות חוסך לכם עלויות.
  • נוחות מקסימלית: המצבר יגיע בזמן שלכם, ואתם אלה שקובעים מתי ואיפה תקבלו אותו.

היום, כשכולנו מתמודדים עם לוח זמנים צפוף במיוחד, היכולת לחסוך זמן ומשאבים היא חשובה מאי פעם. למרבה המזל, גם בכל הקשור להזמנת חלקי חילוף לרכב ולרבות מצברים עד הבית, אתם יכולים ליהנות כעת משירות מצוין בלי לצאת מהבית, בלי לפספס שעות עבודה וללא כל צורך בחיפושי חניה. המצבר יגיע עד אליכם, ואין ספק שמדובר במהלך שיש לו שורה ארוכה של יתרונות חשובים במיוחד.

 

מצבר עד הבית - שירות ללא פשרות

הזמן שלכם חשוב לנו, והצוות המקצועי של חברת SOLO כאן כדי להעניק לכם שירות מצוין וללא פשרות, לרבות אספקת מצברים עד הבית. כך תוכלו להצטייד במצבר חדש עוד לפני שתמצאו את עצמכם תקועים בחניון בשרב הישראלי. עם מגוון רחב של פתרונות שמתאימים במיוחד עבורכם, ועם שירות חדשני שמתמקד אך ורק בצרכי הנסיעה שלכם, גם אתם יכולים לנסוע בראש שקט הרבה יותר.

מצבר עד הבית מחיר

 

במהלך הנהיגה עשויות להתרחש תקלות אשר ישביתו את הנהיגה ויגרמו לשינוי התכניות, לוח הזמנים וביטול מחויבויות קודמות. גם אם אין מדובר בתאונה חלילה ואין פגיעה ברכב אחר, שיבוש השגרה אינו חוויה נעימה כלל. ייתכן מצב שבו גלגל הרכב נקרע או התגלה בו תקר, מצב בו ננעל המפתח בתוך הרכב או בוקר שבו התגלה כי המצבר התרוקן, במקום להמתין לפורץ, לגרר או לשירות מצבר עד הבית של רשת SOLO, אפשר לפנות לארגון ידידים המעניק סיוע בדרכים למגוון תקלות ללא עלות. הטענה מהירה במקום הזמנת מצבר עד הבית.   מצבר עד הבית הוא פתרון יעיל ונוח למי שיש באפשרותו להמתין לשירות ואינו נזקק להמשיך בשאר מטלות היום. השירות מאפשר הזמנת טכנאי למקום בו נמצא הרכב, והוא יבדוק את הרכב, יניע אותו באמצעות כבלים או יחליף אותו בחדש אם יש בכך צורך. ארגון ידידים מציע מגוון פעולות עזרה וסיוע ללא עלות, ביניהן סיוע בהנעה באמצעות כבלים, החלפת גלגל בשטח, חילוץ ופתיחת רכבים במקרה של אבדן המפתח, עזרה בנוגע למים או לשמן ברכב ואף חילוץ ממעליות.   ארגון ידידים   הארגון הוקם בשנת 2006 ופועלים בו היום מעל 40,000 מתנדבים בכל רחבי הארץ. הוא מושתת הרעיון של התנדבות ועזרה לזולת. לארגון מוקד טלפוני פעיל 24 שעות, גם הוא על־ידי מתנדבים, באמצעות מערכת משוכללת הפניות מועברות לטלפון האישי של המתנדבים והם מנתבים את הקריאה בהתאם לצורך. שירותים כגון מצבר עד הבית, החלפת שמשה עד הבית ומגוון שירותים נוספים הם פתרונות קבועים לבעיה, אך אם יש צורך בעזרה מידית, ארגון ידידים הוא התשובה.   שינוי חברתי ועולם טוב יותר   השינוי החברתי יגיע מבפנים, מהקהילה, מהחברה, מהאנשים, וארגון אשר מפאר את רוח ההתנדבות הוא הדרך הנכונה לעשות זאת. עם זאת, לעיתים הפתרון היעיל והמהיר הוא רק פלסטר לבעיה האמתית והיא מצבר שהנגמר ויש צורך להחליפו. ברשת SOLO ישנו מבחר גדול מאוד של מצברים אשר יוכלו להתאים לכל סוגי הרכבים, האופנועים או המשאיות. בנוסף, ניתן לרכוש גם מטען מצברים שיכול לעזור בעת הצורך ואף לאפשר לבעליו להיות חלק ממתנדבי הארגון.    

מצבר לרכב עד הבית

להיתקע עם הרכב כיוון שהמצבר התרוקן זו חוויה לא נעימה ואף מרגיזה. היא משביתה את הרכב, הנהג וכמובן את התכניות למשך כמה שעות בערך. ישנן כמה דרכים לפתור את הבעיה וביניהן להזמין גרר לחילוץ ולהעברת הרכב למוסך, לבקש מנהגים בסביה לעזרה על־ידי הנעת הרכב באמצעות כבלים שיחוברו בין שתי המכוניות וניתן גם להזמין מצבר עד הבית.

אפשרות נוספת היא להיעזר בבוסטר אישי במידה והוא קיים ברכב.

שירות זה ניתן לקבל באמצעות כמה חשמלאים וביניהם גם חשמלאי הרשת המומחים של SOLO.

הזמנת מצבר עד הבית

פתרון זה מאפשר לנהג להישאר במקום ולהמשיך בשגרת היום כמעט ללא הפרעה. למשל, בבוקר יום חדש כאשר מגלים שהרכב לא מניע, מזמינים מצבר עד הבית ועד שהוא מגיע ניתן לנצל את הזמן לבצע מטלות שונות בבית.

חשמלאים ומרכזי התקנה המפעילים שירות מסוג זה לרוב פועלים 24 שעות כך שניתן לתאם את מועד ההזמנה לשעה הנוחה ביותר.

טעינה באמצעות כבלים או גרר

הדרך הנוספת היא כמובן לבקש עזרה מאחד הנהגים שבסביבה או להזמין גרר לחילוץ ולטעינה. שתי האפשרויות מצריכות חיבור הרכב באמצעות שני כבלי טעינה, לרכב המחלץ או הגרר. זו הסיבה בגינה תמיד כדאי שיהיו ברכב כבלים לטעינה.

את הכבלים מחברים בזהירות בין שני הרכבים תוך שמירה על כך שצבתות המתכת לא יגעו זו בזו לאחר שהכבלים מחוברים לרכב התקין. כמו כן, חשוב לחבר את הכבל השחור לצד המינוס (-) ואילו את האדום לצד הפלוס (+), ורק אז לנסות להניע.

בוסטר אישי ברכב

החזקת כבלים להטענה ברכב היא חשובה וחיונית, אך בוסטר טעינה עשוי להיות מועיל אפילו יותר. באמצעות חיבור מצבר הרכב לבוסטר מתניע מצברים, ניתן להעביר לרכב את זרם החשמל ללא צורך במנוע של רכב נוסף.

זהו כלי הנמצא בתוך ארגז מותאם בגודל בינוני וניתן לאחסן אותו בקלות בתא המטען של הרכב. בוסטר אישי, או מקצועי, מבחר מצברים בגדלים שונים, מטען מצברים ואף שירות מצבר עד הבית, את כולם ניתן לקבל באמצעות רשת SOLO. רשת אביזרי הרכב גדולה ופופולרית בעלת סניפים בפריסה ארצית. 

 

 

 

 

שירות מצברים עד פתח הבית

 

כל בעל רכב כמעט יכול לספר על מקרה שבו יצא לחניה כדי לנסוע עם הרכב, אך לצערו הרב גילה כי הוא אינו מניע, המצבר נגמר ועליו לפנות למוסך כדי להחליף אותו. עמדו בפניו כמה אפשרויות ביניהן הזמנת גרר, המתנה לעזרת נהג אחר עם כבלים או הפעלת שירות מצבר עד הבית. זהו ללא ספק שירות יעיל ושימושי ביותר כיוון שאינו מצריך פעולות רבות מצד הנהג מלבד הזמנת השירות והמתנה לבואו. שירות מסוג זה ניתן לקבל גם באמצעות חברת SOLO.

מהו שירות מצבר עד הבית?

במסגרת השירות מצבר עד הבית מגיע איש שירות של החברה המבצעת, ישירות למקום הימצאו של הלקוח והרכב. איש השירות מגיע למקום, מבצע בדיקה של תקינות המצבר הישן, ובמידה ונמצא כי המצבר הישן התרוקן לחלוטין – הוא מוחלף במצבר חדש.

את ההחלפה מבצעים במקום, תוך התאמת המוצר לזה הדרוש לרכב מבחינת דגם הרכב, השנתון שלו, אופי השימוש והאמפר הדרוש לו. שירות זה מאפשר לנהג להמשיך את יומו ללא צורך לגשת למוסך או להמתין לעוברי אורח לעזרה.

שירותים נוספים עד הבית

לרשות בעלי המכוניות ישנם מגוון שירותים הניתנים עד הבית, אם הם מעוניינים בכך.

בנוסף לשירות מצבר עד הבית, ישנם שירותים נוספים ביניהם החלפת שמשה שבורה, שירותי העברת טסט לרכב כולל איסוף מבית הלקוח, בדיקה ראשונית לפני מכון הרישוי, העברת הטסט וביצוע תיקונים לאחר הבדיקה במקרה ויש צורך בכך. 

שירותים נוספים לטובת הנהגים הם שירותי החלפת גלגל במקרה והתגלה תקר (פנצ'ר) בעת הנהיגה, מוסך נייד המגיע ישירות ללקוח ועוד.

טיפול מהיר ויעיל בתקלות

נהיגה ברכב עשויה לטמון בחובה גם מקרים לא צפויים כגון פנצ'ר, מערכת אזעקה מצפצפת, תאונה חלילה וכמובן גם סיום חייו של המצבר. יש מי שעבורם טיפול ברכב מכביד ומקשה על סדר יומם, וכל אפשרות לקצר את משך ההמתנה, לחסוך נסיעה למוסך ואף לוותר על ההתעסקות לחלוטין היא הקלה אדירה.

בדיוק עבור נהגים אלו, ועבור כל מי שנזקק לעזרה, חברת SOLO בעלת המוניטין מציעה מגוון שירותים עד הבית על־ידי אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים.     

 

   

החלפת מצבר לרכב בבית הלקוח

 

בעשור האחרון, ובעיקר בשנות הקורונה, התפתחה מאוד המגמה של הזמנת שירותים עד לפתח הבית. עובדים רבים גילו כי ניתן לעבוד מהבית, ובעקבות כך שינו את מסלול חייהם והחליטו לבלות זמן רב יותר עם המשפחה במקום במשרד, בפגישות או על הכביש בנסיעות. מגמה זו גרמה לכך שאנשים מנצלים את הזמן שלהם וקובעים סדר עדיפויות אחר ששם אותם ואת משפחתם במרכז.

בעקבות כך, התפתחו שירותים רבים שניתן להזמין עד לפתח הבית ממש. בעוד שקניות מאתרי אינטרנט מכל רחבי הארץ והעולם הפכו עניין שבשגרה, הזמנת שירותים כגון מצבר לרכב עד הבית עדיין אינם כה פופולריים, אך המגמה הולכת וגוברת. רשת תחנות השירות SOLO למשל, מציעה שירות זה בכל רחבי הארץ.

האם משתלם להזמין מצבר לרכב עד הבית?

התשובה לשאלה הזו היא כמובן אישית ומשתנה מאדם לאדם ומסיטואציה אחת לאחרת. 

השיקול להזמין מצבר לרכב עד הבית תלוי כמובן בכמה גורמים שונים. ראשית כמובן עלות השירות, לעומת עלות המצבר בלבד. שנית מתייחסת למשך הזמן שיש להקדיש להחלפת המצבר, לעומת מחויבויות אחרות באותה נקודת זמן. למשל, יתכן כי נקבעה פגישה חשובה והמחויבות להגיע אליה גובר על שיקולים אחרים.

השיקול הנוסף והאישי מכולם הוא כמובן הרצון. עד כמה אדם רוצה לטפל בבעיה זו לעומת האפשרות שמישהו אחר יעשה זאת עבורו. 

מדוע יש שירותים עד הבית?

כאמור העולם משתנה ואתו הדרך בה אנחנו צורכים מוצרים ושירותים. כדי להיות אטרקטיביים ומבוקשים בשוק התחרות, יש להציע מחירים נוחים, חבילות ייחודיות או שירותים משתלמים. אחת הדרכים לעשות זאת היא להציע שירותים עד לבית הלקוח כמו מצבר לרכב עד הבית, שירותי כביסה עד הבית ועוד. ככל שהלקוח יהיה יותר מרוצה ותלוי בשירות, כך הוא יישאר נאמן לחברה המציעה.

מצברים, מטענים ושאר אביזרים בנוסף למגוון שירותים עד הבית, מציעה רשת תחנות SOLO גם מבחר אביזרים וציוד לכל סוגי הרכב ולכל מטרה. יש לה מבחר גדול של מצברים מסוגים והספקים שונים כמו גם מטען נייד לרכב ועוד. ניתן להתייעץ עם צוות התחנה ולקבל מהם גם הכוונה והדרכה בנושאים נוספים הקשורים לרכב.  

 

מצבר עד הבית 24 שעות

בעידן האינטרנט אפשר להזמין הבית כמעט כל מוצר שרוצים, החל מהקניות בסופר, דרך בגדים ועליים במאתרים בארץ ובחו"ל ואפילו מכונית בהזמנה אישית. אם כך, אין זה מפתיע שגם חלקים שונים לרכב ניתן להזמין באותה צורה, למשל מצבר לרכב עד הבית, מגבים, פנסים וחלקים קטנים או מערכת מולטימדיה מתקדמת ומשוכללת.

אתר האינטרנט של חברת SOLO נוח וקל לתפעול וניתן למצוא בו מגוון אביזרים המתאימים למרבית סוגי המכוניות.

מהו שירות מצבר לרכב עד הבית?

שירות זה המוצע ללקוחות כולל בתוכו, בנוסף למצבר עצמו, גם הגעת בעל מקצוע, בדיקת מצבר הרכב ובעת הצורך החלפה במצבר החדש שהוזמן. שירות מצבר לרכב עד הבית נועד כדי להקל על אנשים ולהציע עזרה במקום בו היא נדרשת.

פעמים רבות נמצא כי מצבר הרכב נגמר ויש להחליפו דווקא ברגעים לחוצים, עמוסים ובעיקר – לא מתאימים. בעל הרכב נמצא בדרך לישיבה חשובה, לאיסוף הילדים מהגן או בית הספר, בדרך לטיול משפחתי וכדומה, ושירות מסוג זה מאפשר לו המשך שגרת היום ללא הוספה של מטלה נוספת לסדר היום.

כיצד בוחרים את המצבר המתאים?

כדי להזמין שירות מצבר לרכב עד הבית יש לדעת כמובן להזמין את המצבר הנכון. בשונה מפניה למוסך או מרכז שירות, שבו איש המקצוע במקום בודק את  הרכב וקובע איזה מצבר נדרש, בשירות מסוג זה האחריות מוטלת ברובה על כתפי המזמין, אם כי ניתן כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום.

מומלץ לבחור מצבר של אחת היצרניות המוכרות והידועות בשוק, להתאים אותו לנפח המנוע של הרכב ולגודלו, לבדוק כי הוא מתאים למיקום המיועד לו ברכב, לוודא כי הוא מגיע עם תעודת אחריות וכמובן לדאוג כי ביצוע ההתקנה יעשה על־ידי איש מקצוע.

כיצד בוחרים מצבר?

כמה דקות של גלישה באינטרנט באתר של חברת SOLO הקל ונוח לתפעול, והמצבר בדרך אליכם. בצורה דומה אפשר להזמין גם שירותי טסט לרכב או טיפול תקופתי, לבחור מערת שמע חדשה לרכב ואף ציוד טיולים ומחנאות. 

למעוניינים, ניתן גם לגשת עם הרכב לכל אחד מנקודות ההתקנה של החברה ולקבל יעוץ ושירות על־ידי אחד מאנשי הצוות המקצועיים אשר נמצא במקום.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button