הזן מספר רישוי
בית > מצברים במבצע

מצברים במבצע 

לרכישת מצברים במבצע לחצו כאן

המצבר הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר שיש לכם לרכב. כאשר אתם בוחרים מצברים במבצע אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים שאתם יכולים לסמוך על המצבר החדש שלכם לאורך שנים, כלומר 3-4 לפחות. חברת SOLO  מציעה מגוון רחב של מצברים איכותיים עבור הרכב שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק איזה מצבר מתאים לרכב שלכם, להיכנס לאתר האינטרנט, ללחוץ על כפתור ולהזמין את המצבר.

מצברים במבצע / מצברים בזול

מצברים במבצע  - איך יודעים שהגיע הזמן להחליף את המצבר?

מחפשים מצברים במבצע? מצברים מחיר זול? מעוניינים לקנות מצבר חדש, אך לא בטוחים אם המצבר שלכם עומד לשבוק חיים? אלה כמה סימנים שיכולים לעזור לכם להחליט:

  • כאשר תאריך הייצור של המצבר עומד לפוג – כאמור, המצבר תקף בדרך כלל ל-3 שנים. שימו לב לתאריך הייצור של המצבר. אם תוקפו עומד לפוג, זה סימן שצריך להחליף אותו.
  • בדיקת מתח – חשמלאי רכב מוסמך בודק את המתח של המצבר. אם מדובר במתח גבוהה מדי או נמוך מדי, יש צורך להחליף את המצבר.
  • שימו לב לאורות – כאשר אנו מתניעים את הרכב, עלינו לשים לב ללוח המחוונים. אם לוח המחוונים מתעמעם מעט, ייתכן שהמצבר עומד לשבוק חיים.
  • תגבירו את הרדיו – סימן נוסף לצורך להחליף את המצבר, הוא צלילי רדיו עמומים יותר. כלומר, אתם מרגישים בצורך להגביר את צלילי הרדיו כדי לשמוע טוב יותר (וזאת בהנחה שעשיתם בדיקת שמיעה לאחרונה).
  • הרכב אינו מניע או משמיע קולות של תקתוק – רכב שאינו מתניע עלול להיות סימן בולט למצבר שעומד לשבוק חיים, כך גם מנוע שמתקתק כל הזמן.

 

מי עוד צריך להחליף את המצבר?

אלה רק כמה סימנים בולטים לכך שיש צורך להחליף את המצבר, אבל זה עוד לא הכול. אם אתם נוהגים לנסוע למרחקים ארוכים, המצבר שלכם עובד שעות נוספות, כך שייתכן שצריך להחליפו בתדירות גבוהה יותר. כמו כן, יש שאומרים שחשוב להחליף מצבר כעבור שנתיים, ולא כעבור 3 או 4 שנים. על כל פנים, חשוב להיות עם היד על הדופק ולבדוק את המצבר מידי תקופה על מנת לא להגיע למצב בו המצבר קורס.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button