הזן מספר רישוי
בית > מצבר שנפ מחיר

מצבר שנפ מחיר 

לרכישת מצבר שנפ חיר מעולה לחצו כאן

בשלב מסוים, מגיע הרגע בו אנו צריכים להחליף את המצבר לרכב שלנו. על כן רבים מחפשים מצבר שנפ מחיר כדי להשוות מחירים ולבחור את המצבר המתאים ביותר עבורנו. חברת SOLO  מספקת מצברים איכותיים המתאימים לסוגי רכבים שונים. תוכלו להתייעץ עם הצוות של החברה או לגלוש באתר ולבחור את המצבר הנכון ביותר עבורכם.

מצבר שנפ מחיר

מצבר שנפ מחיר – מה מיוחד כל כך במצבר שנפ?

מצברי שנפ הם מבין המצברים האיכותיים ביותר הנמצאים היום. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על מצבר שנפ מחיר:

  • שומרים על איכות הסביבה – חברת שנפ עושה כל שביכולתה על מנת לשמור על איכות הסביבה. יש לה רישיון של המשרד להגנה על איכות הסביבה. החברה פועלת בהתאם לתקנות חוק לאוויר נקי שיצא על מנת למנוע מהאוויר להזדהם.
  • איכות גבוהה – חברת שנפ אינה מוותרת על איכות המצברים. המצברים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, ועל כן מתקבלים מצברים חזקים שיכולים להחזיק מעמד 3-4 שנים (כשמדובר במצבר לרכב פרטי, כמובן).
  • פועלים לפי התקן – מצברי שנפ ייוצרו בהתאם לתקנים מחמירים, על מנת לספק את מירב הבטיחות לנהג ולנוסעים.

 

מתי כדאי להחליף את המצבר

חשוב להחליף את המצבר, גם אם מדובר על מצבר שנפ, אחת למספר שנים, שכן אז מסתיימת האחריות עליו. מעבר לכך, ניתן להבחין בסימנים שונים המעידים על כך כי המצבר עומד לשבוק חיים. כך למשל, במהלך הנסיעה אתם יכולים לשים לב לאורות המתעמעמים, צלילי דיבורית או רדיו נחלשים או GPS  שמפסיק לפעול. כמו כן, מצבר המסרב להתניע צריך להדליק עבורכם נורה אדומה, כי זהו סימן לכך כי המצבר עומד לשבוק חיים. מעבר לכך, יש אומרים שחשוב להחליף את המצבר כעבור שנתיים של שימוש. לעתים מדובר בהוצאה מיותרת, אך זה לא פוטר אתכם מלהגיע למוסך מדי תקופה ולבדוק את תקינותו של המצבר.

למידע על מצברים עד הבית במחיר משתלם במיוחד !!!!

 

ממי קונים מצברי שנפ?

ראינו כי מצברי שנפ הם מצברים איכותיים, ולכן חשוב גם לקנות אותם מחברה אמינה ואיכותית. חברת SOLO עומדת בקשר עם היצרנים של שנפ ומביאה את מוצריה המקוריים. בימינו לא חסרים חאפרים המציעים חיקויים, ולכן חשוב לוודא שמדובר בחברה מקצועית ואמינה.

 

מחיר מצבר שנפ

אין רגע עצוב יותר מסיבוב המפתח או לחיצה ארוכה ולהישאר ללא תגובה מהרכב או האופנוע, כי הרגע הזה גם מבשר לנו שככל הנראה לא נגיע אל היעד שביקשנו כמו שתכננו וכעת כל מה שיכול לעבור לנו בראש זו השורה הבאה: מצבר שנפ מחיר, מצבר שנפ מחיר. והרי אין פלא, קורוזייה או כל תקלה שעלולה להתגלות במצבר שלנו יכולה להשבית את האוטו בצורה טוטאלית, לעלות לנו ביום עבודה, איחור לפגישה ועוד שלל חריגות לא רצויות במהלך היממה. אך כיום נוכל לרכוש מצרי שנאפ ועוד סוגי מצברים שונים, בצורה מהירה ויעילה דרך חברת סולו המציעה שלל חלקי חילוף ואקססוריז מעולים לרכב. 

 

לפני החיפוש אחר-מצבר שנפ מחיר

רגע לפני הפאניקה שמשתלטת עלינו במקרים שכאלו ובתחילת החיפוש אחר מצבר שנפ מחיר, חשוב להכיר כמה נקודות שיעזרו לנו להבין האם הבעיה היא בכלל במצבר ואם כן מה היא יכולה להיות. שכן ישנם מקרים שונים אשר יוכלו להיעזר בטעינה של המצבר דרך כבלי טעינה, ולעיתים התקלה עלולה להיות אלטרנטור. עם זאת חשוב לדעת כי אורך חייו של המצבר משתנה בהתאם לסוג הרכב והדלק, שכן רכבי בנזין נהנים משימוש שבין שנתיים עד לארבע שנים. 

לעומת זאת רכבי דיזל עושים שימוש במצבר שיכול לארוך בין שנה וחצי עד לשלוש שנים, לכן במקרים של תקלה במצבר מומלץ להרים את מכסה המנועה ולבדוק את תאריך הייצור של המצבר. 

 

להחליף מהר ונכון

ובמקרה והחיפוש שלנו אחר מצבר שנפ מחיר אכן רלוונטי, מומלץ שנגיע אל מוסך או איש מקצוע בעל רישיון מוסמך להחלפה של מצברים. שכן החלפה לא מקצועית עלולה לגרום לתקלות נוספות בחיי הרכב או לחילופין לשימוש לא אפקטיבי של המצבר. על כן חיבור של מצברים אלו צריך להתבצע על ידי איש מקצוע אשר ידע לבצע את החיבור על פי הוראות היצרן. 

ובחיפוש אחר מצברים שכאלו מומלץ להגיע אל חברה המבינה בסוגי מצברים והתקנה שלהם, בדיוק כמו חברת סולו המובילה כיום באביזרי רכב שונים החל מגאג'דטים ומטענים לרכב ועד למצברים. 

 

כמה עולה מצבר שנפ

אין אדם שלא נתקל בסיטואציה הזו שבה הרכב לא מתניע, לא רק שהוא לא מתניע אין שום תגובה לא לסיבובים, לא לשינוי הגיר ובטח לא לצעקות שלנו על הגה. מקרים שכאלו במרבית הפעמים יהיו קשורים למצב תקול, על כך אפשר להגיד מזל טוב ולהתחיל לחפש אחר מצבר שנפ מחיר ושיהיה הכי מהיר וזול כי אף אחד לא אוהב להיתקע במקום בלי מצבר. לכן בבחירה של אנשי מקצוע או מוסך ממנו נוכל לרכוש מצבר חשוב, מומלץ להגיע אל אחד מסניפי סולו. שם נוכל למצוא לא רק מצברי שנפ איכותיים ובמחירים אטרקטיבים, אלא גם לקבל הכוונה והתקנה מקצועית. 

 

מצבר שנפ מחיר ואחריות

מקרים של מצבר תקול לא נעימים גם לאלו אשר ברשותם אופנוע וגם לא לאלו הנוהגים על משאית פול טריילר, מכיוון שמצברים כיום מהווים כחלק משמעותי לא רק בהתנעה של הרכב אלא עבור מגוון פעולות בסיסיות אחרות הנשענות על פועלו של המצבר. ועם גודל אחריות שכזה גם בעת חיפוש אחר מצבר שנפ מחיר, חשוב שנבדוק גם את זמן האחריות החל על המצבר שקנינו בין אם יהיה שנפ או וולטה. 

שנית כל חשוב לזכור כי מחירו של המצבר מורכב ממשתנים כמו סוג המצבר, האם הוא מצבר סטארט אפ, מצבר בעל מתח גבוהה אשר עלול להוסיף עוד כמה מאות שקלים בהתאם לגודל ולעוצמה שלו. ועוד משתנים אשר יכולים להניע את עולת המצבר, בין שלוש מאות עד שמונה מאות ואפילו אלף שקל. 

 

זו לא רק האחריות, אלא גם ההתקנה

בין אם מצאנו דבר או שניים בחיפוש אחר מצבר שנפ מחירים, חשוב לדאוג אילו ידיים ירכיבו את המצבר החדש ברכב שלנו. שכן ישנם מצברים הדורשים תנאים שונים להרכבה והוראות אחרות, ואיש מקצוע שלא מנוסה בהרכבה של מצבר לקטנוע הדורש 12 אמפר או מצבר סטארט אפ, עלול לגרום לתקלות שונות. 

לכן נוכל לפתור את החיפוש בפנייה אל אחד מסניפי רשת סולו, שיוכלו לעזור לנו בבחירה של המצבר הנכון התקנה שלנו וכמובן מגוון רחב של מצברים. 

 

עלות מצבר שנפ

עובדה ידועה היא שכל מצבר לרכב, גם מצבר לרכב שנפ, הוא בעל תוחלת חיים של שנתיים או שלוש שנים בלבד. ייתכן כי המצבר יתרוקן ויהיה צורך לטעון אותו מחדש, אך החלפתו תידרש רק אחרי פרק זמן של כמה שנים בודדות.

את החלפת המצבר ניתן לעשות אצל חשמלאי רכב מוסך, במוסך הקבוע בו מטופל הרכב, או במרכזי שירות שונים אשר מציעים שירות זה כמו כמה ממרכזי רשת SOLO.

 

איזו אחריות ניתנת בעת רכישת מצבר לרכב שנפ?

כאשר רוכשים מוצר כלשהו, חשוב לבדוק ולהבין מהי האחריות הניתנת לו. מצבר לרכב שנפ אינו שונה מכל מוצר אחר בהקשר זה.

במסגרת תקופת האחריות יבוצעו טיפולים ללא תשלום נוסף ואם יהיה צורך גם יוחלף המצבר. חברת שנפ מעניקה אחריות הנעה בין 12 ל-24 חודשים וכדאי לבדוק זאת לפני הרכישה וההתקנה. במקרים בהם נרכש המוצר בעיר אחת אך התקלה התרחשה בעיר אחרת, ניתן לפנות לאחד מסניפי הרשת הקרובים ולקבל מהם שירות בהתאם לתנאי האחריות הרשומים.

תוקף האחריות יהיה רשום על־גבי המכשיר עצמו וניתן בקלות למצוא באותה חנות מצברים עם תאריך תפוגה קצר לצד אלו עם תפוגה רחוקה יותר. 

 

מצברים יד שנייה

לרשות בעל הרכב עומדת אפשרות לרכוש גם מצבר יד שנייה, מחודש. הסיבה לבחירת מוצר כזה יכולה להיות מסיבות רבות כגון שמירה על איכות הסביבה, חיסכון בכסף או במקרה בו הרכב עומד למכירה ואין רצון להשקיע בו. 

במקרה בו נרכש מצבר לרכב שנפ יד שנייה, האחריות על תקינותו תינתן על־ידי החנות עצמה. לפי הנחיות משרד התחבורה, גם מוצרי יד שניה זכאים לאחריות של שלושה חודשים לפחות.

איך בוחרים מצבר לרכב?

ישנה חשיבות גדולה להתאים את החלק הזה לרכב, בדיוק כמו כל חלק אחר. פרטיו רשומים עליו כך שניתן לבקש לרכוש מוצר דומה. לחלופין ניתן לפנות לאנשי המקצוע המיומנים ברשת SOLO ולבקש את עזרתם בהתאמת המצבר וכמובן התקנתו ברכב..

בנוסף, ניתן למצוא ברשת גם מגוון מוצרים נוספים כגון ריפודים, כיסויי הגה, מוצרי ניקוי וטיפוח, מטענים לטלפונים ניידים ועוד.   

 

מצבר של שנפ

שנפ היא חברת המצברים הגדולה ביותר בישראל. היא הוקמה לפני יותר מ-70 שנה וחלקה בכלל המצברים בארץ הוא כ-45%. 

מצבר הוא אחד המכשירים המכילים חומרים מסוכנים אם מתפזרים בסביבה. חומרים כגון עופרת, וכימיקלים נוספים איתם לוחות העופרת באים במגע כדי ליצור את הניצוץ המניע את הרכב. 

מצבר לרכב שנפ אינו שונה בהרכבו מכל מצבר אחר, אך החברה החליטה לקחת על אחריותה את נושא המחזור ושמירה על איכות הסביבה. את המצברים השונים ניתן לרכוש במרכזי השירות של חברת SOLO, את המחזור נעשה במפעלים שנפ.

 

תהליך המחזור של מצבר לרכב שנפ

מצבר לרכב שנפ מיוצר בתקנים המחמירים ביותר בארץ. כמו כן הוא מיובא למדינות רבות בעולם ולכן על החברה לעמוד גם בתקנים אלו. אך כאן לא מסתיימת אחריותה של החברה בנוגע לאיכות הסביבה.

היא קיבלה אישור מיוחד למחזר מצברים מהמשרד לאיכות הסביבה, והקימה מפעל מיוחד אשר כל תפקידו הוא למחזר ת חלקי המצברים הישנים.

 

מה עושים עם מצבר ישן?

כל בעל רכב אשר החליף את המצבר יכול להביא את המצבר הישן לחשמלאי מורשה למוסכים או למרכזי שירות להחלפת מצברים ולהשאיר אותם שם. ישנם חשמלאים שאף מעניקים זיכוי קטן ללקוח. 

חברת שנפ דואגת לאסוף את כל המצברים הישנים, המרוקנים ואלו שיצאו משימוש ומעבירה אותם למפעל ייעודי. במפעל מפורק כל מצבר לרכב שנפ, ואת החלקים בהם ניתן לעשות שימוש חוזר מעבירים למפעל הייצור "קורנס" באשדוד.

כמו כן, נעשה רישום מדויק, בהתאם לתקנות המשרד לאיכות הסביבה, של כל מצבר המגיע למפעל. 

 

האם כל אחד יכול להחזיר מצבר שאינו בשימוש?

בהתאם לחוק, כל אדם יכול להחזיר מצבר שאינו בשימוש לאחד המוסכים המורשים, חשמלאים או מרכזי שירות. כדאי לברר עם צוות SOLO המקצועי כיצד ניתן להחזיר את המצבר, לאילו מוסכים ובאילו שעות. 

את החלפת המצבר ניתן כמובן לבצע במרכזי הרשת על־ידי חשמלאים מוסמכים ומנוסים. בנוסף ניתן לקבל שירות של החלפת צמיגים או תיקון פנצ'ר, התקנת מערכת מולטימדיה חדשה ואף ציוד שטח נלווה כגון חבלי גרירה או קשירה, שרשראות פלדה חזקות ו-ווים בגדלים שונים. 

 

מחיר של מצבר שנפ

עובדה ידוע היא שלכל כלי-רכב יש מצבר והוא זה אשר אחראי על הנעת הרכב. ידוע גם כי אם שוכחים אורות דולקים ברכב ייתכן כי למחר לא ניתן יהיה להניע את הרכב כיון שהמצבר התרוקן. עוד ידוע כי הוא זה שאחראי על העברת החשמל לאביזרי הרכב השונים כגון מערכת השמע, המראות החשמליות, מערכת האזעקה או המזגן. 

מה שפחות ידוע הוא שניתן להתקין מצבר לרכב שנפ ולהוסיף אחד נוסף לגיבוי או לחיזוק. כדי לעשות זאת יש להכין את הרכב ולפנות מקום עבור המכשיר הנוסף. את המצבר ניתן לרכוש ברשת SOLO באמצעות אתר החברה או באופן אישי בכל אחד מסניפי הרשת.

 

מהן הסיבות להוספת מצבר לרכב שנפ על הקיים?

כלי־רכב שנעשה בו שימוש שגרתי וסטנדרטי – נסיעות לעבודה, טיולים עם המשפחה, ביקורים אצל חברים וכדומה – לא נזקק ליותר מאשר מצבר לרכב שנפ. הוספת מצבר נוסף תעשה לרוב ברכב שטח, ברכב שמותקנים בו מכשירי חשמל נוספים כגון מקרר, כננת, ספק כוח וכדומה או במקרים בהם נדרש להפעיל מכשירים חשמליים בזמן שהרכב אינו מונע.

 

איך מוסיפים מצבר נוסף?

בשלב ראשון רצוי להבין על איזה צורך אמור לענות התקנת מצבר נוסף ברכב. אחר־כך נדרש לפנות לו מקום. היות וברכב ישנו מקום ייעודי עבור מצבר לרכב שנפ נדרש להכין מקום עבור החלק הנוסף. הם יכולים להיות צמודים זה לזה או בשתי נישות נפרדות.

החלק האחרון והמורכב יותר הוא ההתקנה והחיבור של המצבר הנוסף. את המשימה הזו חשוב מאוד להשאיר לחשמלאי מוסך או לאיש מקצוע אחר העוסק בתחום שכן יש לוודא כי הכול מחובר ופועל כהלכה ואף לחבר אותם ליציאת חשמל אוניברסלית לשימוש יעיל יותר. 

חשמלאים, טכנאים ומה שביניהם

בכל מקרה בו נדרש בעל הרכב לבצע טיפול, תיקון או שירות מסוים הנוגע לפעילותו התקינה של הרכב, ניתן לעשות זאת לאחר פניה לאנשי הצוות המקצועי של רשת SOLO. אנשי הצוות כוללים בין היתר חשמלאים, טכנאי רכב, אנשי מכירות ועוד. סניפי הרשת פרוסים בכל רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום, כך שתמיד ניתן למצוא אחד בקרבת מקום. 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button