הזן מספר רישוי
בית > מצבר שנפ מחיר

מצבר שנפ מחיר 

לרכישת מצבר שנפ חיר מעולה לחצו כאן

בשלב מסוים, מגיע הרגע בו אנו צריכים להחליף את המצבר לרכב שלנו. על כן רבים מחפשים מצבר שנפ מחיר כדי להשוות מחירים ולבחור את המצבר המתאים ביותר עבורנו. חברת SOLO  מספקת מצברים איכותיים המתאימים לסוגי רכבים שונים. תוכלו להתייעץ עם הצוות של החברה או לגלוש באתר ולבחור את המצבר הנכון ביותר עבורכם.

מצבר שנפ מחיר

מצבר שנפ מחיר – מה מיוחד כל כך במצבר שנפ?

מצברי שנפ הם מבין המצברים האיכותיים ביותר הנמצאים היום. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על מצבר שנפ מחיר:

  • שומרים על איכות הסביבה – חברת שנפ עושה כל שביכולתה על מנת לשמור על איכות הסביבה. יש לה רישיון של המשרד להגנה על איכות הסביבה. החברה פועלת בהתאם לתקנות חוק לאוויר נקי שיצא על מנת למנוע מהאוויר להזדהם.
  • איכות גבוהה – חברת שנפ אינה מוותרת על איכות המצברים. המצברים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, ועל כן מתקבלים מצברים חזקים שיכולים להחזיק מעמד 3-4 שנים (כשמדובר במצבר לרכב פרטי, כמובן).
  • פועלים לפי התקן – מצברי שנפ ייוצרו בהתאם לתקנים מחמירים, על מנת לספק את מירב הבטיחות לנהג ולנוסעים.

 

מתי כדאי להחליף את המצבר

חשוב להחליף את המצבר, גם אם מדובר על מצבר שנפ, אחת למספר שנים, שכן אז מסתיימת האחריות עליו. מעבר לכך, ניתן להבחין בסימנים שונים המעידים על כך כי המצבר עומד לשבוק חיים. כך למשל, במהלך הנסיעה אתם יכולים לשים לב לאורות המתעמעמים, צלילי דיבורית או רדיו נחלשים או GPS  שמפסיק לפעול. כמו כן, מצבר המסרב להתניע צריך להדליק עבורכם נורה אדומה, כי זהו סימן לכך כי המצבר עומד לשבוק חיים. מעבר לכך, יש אומרים שחשוב להחליף את המצבר כעבור שנתיים של שימוש. לעתים מדובר בהוצאה מיותרת, אך זה לא פוטר אתכם מלהגיע למוסך מדי תקופה ולבדוק את תקינותו של המצבר.

למידע על מצברים עד הבית במחיר משתלם במיוחד !!!!

ממי קונים מצברי שנפ?

ראינו כי מצברי שנפ הם מצברים איכותיים, ולכן חשוב גם לקנות אותם מחברה אמינה ואיכותית. חברת SOLO עומדת בקשר עם היצרנים של שנפ ומביאה את מוצריה המקוריים. בימינו לא חסרים חאפרים המציעים חיקויים, ולכן חשוב לוודא שמדובר בחברה מקצועית ואמינה.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button