הזן מספר רישוי
בית > מצברים בראשון לציון

מצברים בראשון לציון

לרכישת מצבר לחצו כאן

מצברים הם ספקי הכוח העיקריים של הרכב שלכם ואלו המאפשרים לכם להאזין למהדורת החדשות בבוקר או ליהנות מבריזת המיזוג ביום קיצי חם, מצברים בראשון לציון הם רכיבים חיוניים שאי אפשר בלעדיהם, על כן, כשמתאימים מצבר לרכב, אין מקום לפשרות. בחברת SOLO ניתן למצוא מצברים איכותיים אשר ישמשו את הרכב שלכם לאורך זמן. כך שבמידה והמצבר שלכם מתחיל להפגין סימני מצוקה, ככל הנראה שהגיע הזמן להיכנס לאתר ולהתחיל לחפש לו מחליף.

מצברים בראשון לציון

מה צריך לבדוק כאשר בוחרים מצברים בראשון לציון?

הרגע הנורא בו המצבר שלכם עומד לשבוק חיים הולך ומתקרב. אינכם מצליחים להתניע את הרכב בבוקר, אתם נאלצים להגביר את הרדיו עוד ועוד רק כדי לשמוע משהו וגם אורות לוח המחוונים מעומעמים. בשלב הזה יהיה עליכם לחפש מצברים בראשון לציון אשר יתאימו לרכב שלכם. על מנת לאתר את המצבר שיצליח להתניע את הרכב שלכם, מומלץ להתייחס לנקודות הבאות:

  • מצבר המותאם לאקלים שבארץ – אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק הוא האם המצבר מותאם למדינה חמה כמו שלנו. מצבר כזה חייב לעמוד בעומס החום ועל כן עליו לכלול מים מזוקקים.
  • מצבר העמיד בפני רעידות – בישראל ישנם כבישים סלולים ומסודרים לצד דרכים שאינן סלולות. חשוב לוודא כי המצבר מסוגל לעמוד בפני רעידות וטלטלות ולא ייפגם בגינן. מסיבה זו, חשוב לבדוק האם המצבר מקובע היטב למקומו, זאת על מנת לוודא כי ניתן יהיה למנוע תזוזות ופגעים.
  • אחריות –  בדקו תמיד את האחריות על המצבר. מצברים הפועלים על בסיס חומצה ומים כוללים אחריות של 1-2 שנים, ומצברי ג'ל נחשבים לעמידים יותר ויכולים להחזיק מעמד גם 10 שנים.

קניתם מצבר? כעת צריך לשמור על תקינותו

גם לאחר רכישת מצבא חדש לרכב, חשוב לשמור עליו מכל משמר. ראשית, כדאי לוודא כי המצבר נבדק על ידי חשמלאי מקצועי אשר יתייחס גם למפלס המים. שנית, ניתן לשמור על חיי הסוללה של המצבר על ידי כיבוי המנוע בזמן עצירה. כך שאם אתם יודעים שהעצירה עתידה להיות ממושכת, גם אם אתם ממתינים למישהו בתחנת הדלק, כדאי לכבות את המנוע. ולבסוף, אם אתם נוסעים לזמן רב, כדאי למנות אדם אשר יוכל להתניע את הרכב מדי כמה ימים לרבע שעה. זאת על מנת שהמצבר ייטען כראוי ולא יישחק או יתנוון.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button