הזן מספר רישוי
בית > אביזרים לרכב שטח

אביזרים לרכב שטח

לרכישת אביזרי רכב לחץ כאן

מחפשים אביזרים לרכב שטח? חברת SOLO מציעה ייעוץ מקצועי ומספקת ציוד איכותי בכל תחומי הרכב והציוד הנלווה, תוך מתן דגש על דרישות הלקוח וצרכיו. וזאת, לאור ההבנה כי אנשים רבים נרתעים מהתחום עקב חוסר ידע או הבנה. ב- SOLO  המידע והייעוץ מונגשים לכל אחד – בכל הפלטפורמות הקיימות כיום. כמו כן, תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרכבים סטנדרטיים ורכבי שטח. אחד האביזרים הבולטים הוא מנשא אופניים וו גרירה לרכב שטח.

 

אביזרים לרכב שטח – מה כדאי לדעת על מנשא אופניים וו גרירה?

מחפשים מנשא אופניים לרכב 4X4 שלכם? אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

 

 • מנשא זה נקרא גם מנשא וו-תפוח גר.
 • מנשאים אלו נחשבים למנשאים יעילים יותר, הן מבחינת כושר הנשיאה והן מבחינה של תצרוכת דלק, וקל מאוד לנתק אותם כאשר לא משתמשים בהם.
 • מנשאי אופניים וו גרירה אמנם דורשים הכנה יחסית ארוכה, אך זוהי מעין השקעה ראשונית וחד-פעמית, כאשר לאחר מכן ההתנהלות השוטפת אתם קלה ונוחה ביותר.
 • זהו מנשא אשר מצריך רישוי מיוחד.
 • לרוב, מדובר על סוג מנשאים בהם שיטת חיבור המנשא למרכב הרכב תהיה זהה. אך החיבור של האופניים למנשא עצמו יכול להתבצע בכמה דרכים, כך שיש שוני במהירות ובנוחות בהרכבת האופניים על גבי הסוגים השונים.
 • מנשאים אלו יגיעו ביחד עם לוחית רישוי ועם מערכת אורות.
 • סוג מנשאים אלו נחשבים מורכבים ונמצאים באזור העליון של סקלת המחירים, כאשר הטווח נע בין 1,000 ל-5,000 שקלים.

 

לסיכום, מנשאים מסוג זה ידועים בבטיחות המיטבית שלהם, בכושר הנשיאה ואף בהרכבה ופירוק קלים.

 

אילו עוד אביזרי שטח כדאי להכיר?

קיימים אביזרים לרכב שטח נוספים שכדאי להכיר. מבין האביזרים האלה, אחד החשובים ביותר הוא מד לחץ אוויר נייד. מד זה מאפשר לכם לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים ולקבוע אם יש צורך להחליף את הגלגל. אביזר נוסף הוא מטען להנעת חירום אשר יכול להציל את המצבר שלכם בעת תקלה.

 

אביזרים לרכב שטח

לקטגוריית: חלקי חילוף לרכב.

אילו אביזרים לרכב שטח אתם חייבים לרכוש?

ככל והישראלים מגלים את עולם נהיגת השטח, כך עולה הביקוש לרכישה של אביזרים לרכב שטח מדגמים שונים. היום כאשר אתם יוצאים לנהיגת שטח, אתם והנוסעים אשר נמצאים איתכם בכלי הרכב חשופים בצורה משמעותית הרבה יותר לפגעי מזג האוויר או על תנאי השטח. על מנת לצמצם בצורה משמעותית את ההשפעה של נהיגה בשטח על הגוף ולמנוע מצב של תאונות דרכים אתם צריכים לשמור על שגרת תחזוקה קבועה ונכונה למכונית איתה אתם נוסעים. על כן רכישת אביזרים לרכב שטח היא לא רק עניין של הנאה אלא גם ממש תהליך אשר דורש מכם להשקיע מחשבה כמו גם משאבים על מנת לבחור את המוצרים הטובים ביותר לכם בהתאמה מדויקת. צוות אנשי המקצוע של חברת SOLO, מסייע לבעלי רכבי שטח לבחור את האביזרים הטובים ביותר בשבילם בכל פעם מחדש.


אם אתם רוצים לרכוש אביזרים לרכב שטח חשוב לשים לב שאתם נותנים מענה לפחות לחמשת הקטגוריות הבאות:

 • גלגלים- גלגל איכותי, שומר על יציבות כלי הרכב שלכם בכל תנאי שטח שהם. החריצים על הגלגל הם אלו אשר קובעים את מידת החיכוך עם החול או האבנים בשטח ולכן אתם חייבים לשים לב כשאתם רוכשים את הגלגל המתאים לסוג הנהיגה שאתם אוהבים.
 • נוזל קירור- שמירה על חום המנוע מונעת מכם מצב של שריפת המנוע, ומצב של טוטאל לוס.
 • שמן מנוע- על מנת שכל המעבר בין הילוכים יתנהל בצורה חלקה אתם חייבים לרכוש שמן מנוע איכותי.  בצורה כזו, תוכלו ליצור חווית נהיגת שטח חלקה ונעימה לכל הנוסעים ברכב.
 • נוזל בלמים- בייחוד כאשר אתם נוהגים בשטח לא יציב אתם חייבים לשמור על בלמים תקינים והדבר מתחיל בתחזוקת נוזל הבלמים של המכונית. מומלץ לקנות נוזל בלמים שמתאים למכוניות שטח ויכול לעמוד בלחץ הקבוע של משקל הרכב.
 • מנורות- אומנם אין חובה לפי החוק לנהוג עם אורות בנהיגת שטח, אבל בפועל, המנורות הם העיניים שלכם ולכן אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר במנורות חזקות שמאירות למרחקים רבים.
 •  

  נסיעת שטח דורשת הכנות מקצועיות כמו כל תחביב, גם נסיעת שטח דורשת מהמשתתפים לבצע הכנות מקצועיות מבעוד מועד. בדיוק מסיבה זו מומלץ לכם למצוא ספק אמין לרכישת אביזרי רכב השטח שלכם, אשר ילווה אותכם לאורך שנים ותוכלו לסמוך עליו. רק כך אתם תהיו בטוחים שאתם שומרים על הרכב שלכם בכשירות מלאה לאורך זמן.
  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button