בחר רכב

אביזרי רכב

כיום ברשות כל משפחה יש לפחות רכב אחד המשמש את כל בני הבית באופן יומיומי, אם לנסיעות שגרתיות לבתי ספר או עבודה ואם לסידורים שונים בשעות הערב. הצורך ברכב הפך להיות הכרחי בעבור כולם, כך במקום להתנייד בתחבורה ציבורית מסוגים שונים ניתן להגיע לכל מקום בקלות ובנוחות ברכב הפרטי. בכדי שהרכב ישרת את המשפחה היטב, מומלץ לרכוש מגוון אביזרים לרכב שיבטיחו את פעילותו התקינה. באתר של חברת SOLO ניתן למצוא מגוון אביזרים שימושיים ויעילים לכל רכב, אם אלו אביזרי פנאי כמו מטענים לטלפונים ניידים או אביזרי בטיחות כמו אפוד זוהר לרכב.

סוגי אביזרים לרכב
אלה כמה מבין סוגי אביזרים לרכב שכדאי להכיר:
• אביזרי בטיחות – מכיוון שהרכב הוא בעצם כלי תחבורה מכני המשמש את המשפחה, כך הוא מוכרח להיות בטיחותי ככל האפשר עבור כל נוסעי הרכב. כל חברות יצרני הרכבים מחויבים לייצר רכבים העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. יחד עם זאת מומלץ להוסיף לכל רכב גם אביזרי בטיחות נוספים שאינם מגיעים עם הרכב כמו מד לחץ אוויר לצמיגי הרכב, כבל הנעה למצברים, תיק עזרה ראשונה, מטף כיבוי, בוסטר הנעה ועוד.

• אביזרי פנאי וטיולים – הכי כיף זה לצאת עם כל המשפחה לטיולים מהנים בחיק הטבע בסופי שבוע או חגים. כדי שתוכלו לצאת לטיול בהנאה ובנוחות, ניתן להוסיף לכל רכב גגונים ייעודיים לצורך נשיאת חפצים שונים על גג הרכב. גם אם אתם מתכננים לצאת לטיול אופניים בשטח, ניתן להתאים מנשאים איכותיים שיותקנו על גבי הרכב לצורך ניוד האופניים ממקום למקום.

• אביזרי חוץ – ידוע כי קרינת השמש היא דבר מזיק לטווח הארוך. כך שבמזג האוויר הישראלי החום השורר ברוב השנה עלול לרום לדהייה של צבע הרכב, לכן, מומלץ לרכוש כיסוי חיצוני לרכב שיגן עליו מהשמש. נוסף על כך, ניתן למצוא גם מגוון מגני שמש המותקנים על גבי החלונות, כך שימנעו מקרני השמש לחדור אל תוך הרכב.

• אביזרי פנים – ניתן למצוא מגוון אביזרים יפים, מפנקים ומעוצבים לשימוש בתוך הרכב כמו ריפודים, שטיחים, כיסויים ועוד.

בחירת אביזרים בהתאם לסוג רכב
זכרו לבחור את האביזרים השונים לרכבכם על פי סוג ודגם הרכב שלכם. לא כל האביזרים מיועדים לשימוש כללי בכל הרכבים, אלא על פי התאמה אישית לכל סוג רכב.
כיום ברשות כל משפחה יש לפחות רכב אחד המשמש את כל בני הבית באופן יומיומי, אם לנסיעות שגרתיות לבתי ספר או עבודה ואם לסידורים שונים בשעות הערב. הצורך ברכב הפך להיות הכרחי בעבור כולם, כך במקום להתנייד בתחבורה ציבורית מסוגים שונים ניתן להגיע לכל מקום בקלות ובנוחות ברכב הפרטי. בכדי שהרכב ישרת את המשפחה היטב, מומלץ לרכוש מגוון אביזרים לרכב שיבטיחו את פעילותו התקינה. באתר של חברת SOLO ניתן למצוא מגוון אביזרים שימושיים ויעילים לכל רכב, אם אלו אביזרי פנאי כמו מטענים לטלפונים ניידים או אביזרי בטיחות כמו אפוד זוהר לרכב. סוגי אביזרים לרכב אלה כמה מבין סוגי אביזרים לרכב שכדאי להכיר: • אביזרי בטיחות – מכיוון שהרכב הוא בעצם כלי תחבורה מכני המשמש את המשפחה, כך הוא מוכרח להיות בטיחותי ככל האפשר עבור כל נוסעי הרכב. כל חברות יצרני הרכבים מחויבים לייצר רכבים העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. יחד עם זאת מומלץ להוסיף לכל רכב גם אביזרי בטיחות נוספים שאינם מגיעים עם הרכב כמו מד לחץ אוויר לצמיגי הרכב, כבל הנעה למצברים, תיק עזרה ראשונה, מטף כיבוי, בוסטר הנעה ועוד. • אביזרי פנאי וטיולים – הכי כיף זה לצאת עם כל המשפחה לטיולים מהנים בחיק הטבע בסופי שבוע או חגים. כדי שתוכלו לצאת לטיול בהנאה ובנוחות, ניתן להוסיף לכל רכב גגונים ייעודיים לצורך נשיאת חפצים שונים על גג הרכב. גם אם אתם מתכננים לצאת לטיול אופניים בשטח, ניתן להתאים מנשאים איכותיים שיותקנו על גבי הרכב לצורך ניוד האופניים ממקום למקום. • אביזרי חוץ – ידוע כי קרינת השמש היא דבר מזיק לטווח הארוך. כך שבמזג האוויר הישראלי החום השורר ברוב השנה עלול לרום לדהייה של צבע הרכב, לכן, מומלץ לרכוש כיסוי חיצוני לרכב שיגן עליו מהשמש. נוסף על כך, ניתן למצוא גם מגוון מגני שמש המותקנים על גבי החלונות, כך שימנעו מקרני השמש לחדור אל תוך הרכב. • אביזרי פנים – ניתן למצוא מגוון אביזרים יפים, מפנקים ומעוצבים לשימוש בתוך הרכב כמו ריפודים, שטיחים, כיסויים ועוד. בחירת אביזרים בהתאם לסוג רכב זכרו לבחור את האביזרים השונים לרכבכם על פי סוג ודגם הרכב שלכם. לא כל האביזרים מיועדים לשימוש כללי בכל הרכבים, אלא על פי התאמה אישית לכל סוג רכב.
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button