הזן מספר רישוי
בית > רדיאטור לרכב

רדיאטור לרכב

לרכישת רדיאטור לרכב לחצו כא

כל רכב כולל את אותם חלקים מכניים - המנוע, גיר הילוכים, גלגלים, ועוד מגוון חלקים מכניים הנמצאים בחלקו הקדמי של הרכב מתחת למכסה המנוע. אחד מאתם חלקים מכניים האחראי על תפקודו התקין של המנוע נקרא רדיאטור לרכב. תפקידו של הרדיאטור הוא בהעברת נוזל קר אל המנוע, וכך לקרר את המנוע במהלך נסיעה. אם הרדיאטור שלכם עושה בעיות ולא מספק למנוע את הקירור המספק כדי לקרר אותו, באתר SOLO תוכלו למצוא מגוון רדיאטורים איכותיים שניתנים לרכישה כיחידה אחת שלמה של רדיאטור או לרכוש מגוון אביזרים נלווים צינוריות או מכסים לרדיאטור.

רדיאטור לרכב

מתי צריך להחליף רדיאטור לרכב

אלה כמה מסיבות המחייבות החלפת רדיאטור לרכב:

  • הרכב מתחמם בפקקים – הדבר המעיק ביותר שכל נהג בישראל עובר בכל יום הוא הפקקים המתישים שיש בשעות הבוקר, או בשעות אחר הצהריים. אם יום אחד במהלך פקק ארוך שלא נגמר הרכב שלכם מתחיל להתחמם יתר על המידה, יש לעצור מיד בצד ולדומם את המנוע כדי למנוע את המשך ההתחממות. זוהי אזהרה עבורכם כי ככל הנראה הרדיאטור של הרכב לא מצליח לקרר את המנוע, ולכן יש צורך בהחלפתו.
  • סדקים ופגמים בצינורות – וודאי יצא לכם לראות לא פעם כמה צינורות וחלקים שונים נמצאים מתחת למכסה המנוע של רכבכם. אחד מאותם צינורות הוא זה היוצא מהרדיאטור ומעביר את נוזל הקירור אל המנוע. כאשר הצינור הזה סדוק או בלוי, נוזל הקירור יכול לנזול ממנו וכך המנוע לא יקבל את הקירור הדרוש לו.
  • נדלקת נורת חום מנוע – בכל רכב יש מספר נורות התראה המספקות לנהג מידע בנוגע למצבו המכני של הרכב. אם נורת האזהרה של חום המנוע נדלה ברכבכם, זהו סימן ברור כי המנוע לא מתקרר כנדרש ועליכם לבדוק את הנושא בהקדם האפשרי. לרוב הגורם לבעיה הוא הרדיאטור, שאינו מצליח להעביר את נזל הקירור כמו שצריך למנוע.

 

כיצד שומרים על חיי הרדיאטור

כדי להימנע ממצב בו המנוע של הרכב יתחם יתר על המידה, וכך יגרור אינסוף תיקונים והוצאות, מומלץ לשמור על איכות הרדיאטור עם נוזלי קירור איכותיים וטובים שישמרו על מכלול הרכיבים של הרדיאטור ופעילותו התקינה.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button