בחר רכב
בית > חלקי מנוע/גירחלקי חילוף > רדיאטורים וחלקי קירור מנוע

רדיאטורים וחלקי קירור מנוע

המקרן, שידוע יותר בשמו הלועזי, רדיאטור הוא אחד מהחלקים המרכזיים בפעילותו התקינה של מנוע הרכב. זהו הרכיב שמקרר את המנוע, במידה והרדיאטור לא עובד בצורה תקינה, המנוע עלול להגיע למצב של חימום יתר דבר שמוביל לכשלים במנוע, שמצריכים תיקונים יקרים שעלולים להגיע לאלפי שקלים. הרדיאטור הוא מיכל אליו מחוברים צינורות המעבירים נוזל קר במהלך הנסיעה, וכך הוא בעצם מקרר את המנוע.
הרדיאטור יכול לסבול מבלייה,דבר שיתבטא בסדקים לגוף הרדיאטור, נזק לצינוריות או סדקים במכסה. ניתן לרכוש מקרן כיחידה שלמה או לרכוש רכיבים ספציפיים כמו צינורית ומכסה. בנוסף, מומלץ להשתמש בנוזל קירור הייעודי למקרן, לרוב מדובר במים מזוקקים שכוללים גם מרכיבים שמונעים קפיאה או קורוזיה.
ישנם שלושה סוגים עיקריים של נוזלי קירור מנוע: OAT (לרוב בצבע אדום), IAT (לרוב בצבע ירוק), HOAT (לרוב בצבע צהוב), השינוי בצבעים לרוב מצביע על שינויי מרכיבים שמצביעים על מידת ההתאמה של הנוזל לעירוב עם נוזלי קירור אחרים, ריכוז החומר למניעת קורוזיה וכדו\'.
באתר סולו חלקי חילוף לרכב תוכלו למצוא מגוון רדיאטורים, חלקי חילוף לרדיאטורים וגם נוזלי קירור.
המקרן, שידוע יותר בשמו הלועזי, רדיאטור הוא אחד מהחלקים המרכזיים בפעילותו התקינה של מנוע הרכב. זהו הרכיב שמקרר את המנוע, במידה והרדיאטור לא עובד בצורה תקינה, המנוע עלול להגיע למצב של חימום יתר דבר שמוביל לכשלים במנוע, שמצריכים תיקונים יקרים שעלולים להגיע לאלפי שקלים. הרדיאטור הוא מיכל אליו מחוברים צינורות המעבירים נוזל קר במהלך הנסיעה, וכך הוא בעצם מקרר את המנוע. הרדיאטור יכול לסבול מבלייה,דבר שיתבטא בסדקים לגוף הרדיאטור, נזק לצינוריות או סדקים במכסה. ניתן לרכוש מקרן כיחידה שלמה או לרכוש רכיבים ספציפיים כמו צינורית ומכסה. בנוסף, מומלץ להשתמש בנוזל קירור הייעודי למקרן, לרוב מדובר במים מזוקקים שכוללים גם מרכיבים שמונעים קפיאה או קורוזיה. ישנם שלושה סוגים עיקריים של נוזלי קירור מנוע: OAT (לרוב בצבע אדום), IAT (לרוב בצבע ירוק), HOAT (לרוב בצבע צהוב), השינוי בצבעים לרוב מצביע על שינויי מרכיבים שמצביעים על מידת ההתאמה של הנוזל לעירוב עם נוזלי קירור אחרים, ריכוז החומר למניעת קורוזיה וכדו\'. באתר סולו חלקי חילוף לרכב תוכלו למצוא מגוון רדיאטורים, חלקי חילוף לרדיאטורים וגם נוזלי קירור.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button