הזן מספר רישוי
בית > פנצ'ריה חיפה

פנצ'ריה חיפה

לפנצ'ריה חיפה לחזו כאן

דרך אתר SOLO אתם יכולים להחליף צמיגים באחת מהפנצ'ריות שלנו בחיפה והקריות. רק חייגו למספר *9383 אלינו ונפנה אתכם לסניף הרלוונטי ביותר.

לא נעים להיתקע באמצע הדרך עם תקר בגלגל. למרבה המזל, בתא המטען יש תמיד גלגל רזרבי אשר מאפשר לכם להגיע עד הפנצ'ריה הקרובה בכדי להחליף את הגלגל הבעייתי. פנצ'ריה חיפה היא כל מה שאתם צריכים כדי להחזיר את התפקוד לגלגלים שלכם. חברת SOLO  מציעה צמיגים איכותיים אשר יכולים לסייע לכם להשיב את הרכב לאיתנו.

פנצ'ריה חיפה

אילו שירותים ניתן לקבל בתוך פנצ'ריה חיפה?

פנצ'ריה חיפה מציעה מגוון רחב של שירותים איכותיים אשר כדאי להכיר:

  • תיקון הפנצ'ר – אולי אחד השירותים הנפוצים יותר הוא תיקון תקר בגלגל. בין אם נסעתם על אבן חדה שגרמה לפיצוץ ובין אם מסמר חד נתקע בתוך הגלגל, אתם יכולים לסמוך על הפנצ'ריה שתטפל במצב.
  • מילוי אוויר בגלגלים – לא כולם יודעים למלא את האוויר החסר בגלגלים, ויש כאלה שאף אינם טורחים לבדוק את לחץ הצמיגים. צוות מקצועי של פנצ'ריה יכול לסייע לכם בכך.
  • החלפת צמיגים – לעתים לא ניתן לתקן את הצמיגים, ויש צורך לבצע החלפה. את ההחלפה מבצעים אנשי מקצוע, כאשר יש צורך להחליף קודם את הגלגלים בחלק הקדמי של הרכב ולאחר מכן את גלגלי החלק האחורי. בסיום ההחלפה של צמיגים לרכב הצוות מבצע בדיקה והכוונת הרכב כדי לוודא שגלגלי הרכב פונים לכיוון הנכון ואין בעיות בהיגוי.
  • החלפת מצברים – לעתים ניתן לבצע החלפת מצבר לרכב או טעינת מצבר. כך שתוכלו לנסוע שוב ברכב ללא דאגות. מעבר לכך, חשוב לשים לב לסימני גסיסה בקרב המצבר ולהחליפו בזמן.

 

צמיגים איכותיים לנסיעה בטוחה

תקלה בצמיגים עלולה לגרום לתאונה. אמנם ניתן לשלוט ברכב כאשר יש תקר בגלגל כמו גם במידה והאוויר מהגלגלים יוצא בחלק הקדמי, אך אם הגלגלים מתפוצצים בחלק האחורי של הרכב, הנהג עלול לאבד עליו שליטה. מסיבה זו, חשוב לבדוק את הגלגלים מדי תקופה. עקבו אחר תהליך הייצור של הצמיגים. כך תוכלו לדעת מתי כדאי להחליף אותם. על כל פנים, אם אינכם מבינים גדולים בצמיגים לרכב, תמיד תוכלו לפנות לפנצ'ריה. חשוב לבחור בפנצ'ריה טובה ואיכותית אשר נותנת שירותים טובים ופועלת לפי התקן. בדרך זו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום, אורח
x close button