בחר רכב
בית > פנס ערפל אחורי

פנס ערפל אחורי

לרכישת פנס ערפל אחורי לחצו כאן

כמעט כל מוצר בתחום הציוד לרכב הוא בעל רמה מסוימת של חשיבות בטיחותית עבור המשתמשים בו, על כן חשוב להקפיד על רכישת מוצרים איכותיים תוך הבנה של החשיבות הייחודית להם. בנושא פנס ערפל אחורי קיים בלבול רב הן בנוגע לתפקידו והן בנוגע לחוקיות הקשורה בו מבחינת הרשויות. בחברת SOLO ניתן למצוא מגוון רחב של פנסי ערפל אחוריים לסוגים רבים של רכבים, לצד שירות אדיב ונעים, וצוות מקצועי אשר ישמח להסביר אודות השימוש במוצר וכל יתרונותיו.

פנס ערפל אחורי

על פנס ערפל אחורי, קדמי ומה החוקים החלים לגבי אורות ערפל

באופן כללי אורות ערפל הם פנסים מיוחדים אשר משמשים אך ורק לתאורה בתנאי דרך עם ערפל או ראות מאוד לקויה שתיתכן עקב גשם או שלג. על פי החוק במדינת ישראל, על כל רכב ששנת הייצור שלו היא  1988 ומעלה, להתקין פנס ערפל אחורי אחד או שניים, שמאירים בצבע אדום. אורות ערפל חייבים להיות מופעלים בעזרת לחצן נפרד מהלחצן של האורות הראשיים, ויש להפעיל אותם רק כאשר פועלים פנסי החזית.

החוק מתיר להתקין בנוסף לפנסים שבחזית הרכב, לא יותר משני פנסי ערפל אשר האור שהם מפיצים יהיה בצבע לבן או צהוב. פנס ערפל צריך להיות מותקן בגובה של כ-25 ס"מ מפני הקרקע לפחות, כך ששום נקודה המוארת באור לא תהיה גבוהה יותר מהנקודה הגבוהה ביותר המוארת בפנסי החזית בזמן שהם מאירים באור נמוך.

קיים תפקיד שונה לאורות ערפל קדמיים מזה של אורות ערפל אחוריים. האורות האחוריים נועדו לסמן את הרכב מאחור בעת ערפל ועל כן הם מאירים באור אדום בוהק. בתנאים רגילים חל איסור על שימוש באורות הערפל, מכיוון שאור זה מסנוור מאוד את שאר הנהגים. על כן האורות הקדמיים יהיו מכוונים כלפי מטה ולא מעלה, זאת על מנת שלא יסנוורו את הבאים מלפנים.

שימו לב, כאשר דולקים פנסי הערפל האחוריים - יהיה חיווי בצבע כתום בלוח המחוונים וכשהקדמיים דולקים יהיה חיווי באותו הסמל אבל בצבע ירוק.

 

התאמה מדויקת לכל רכב

באופן כללי אורות ערפל תקינים חשובים לבטיחות הרכב ובחברת SOLO תוכלו למצוא פנס ערפל אחורי המתאים כמעט לכל סוג רכב קיים. פנו אל חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתאמת הפנסים להם אתם זקוקים.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button