בחר רכב

פנסים

הם יפים ומאירים את הדרך בחשכה. אנחנו נהנים להבהב באמצעותם כאשר ברצוננו להגביר את המהירות בכביש ונעשים חסרי סבלנות כאשר הם מתקלקלים. פנסים לרכב הם רכיבים חיוניים במיוחד. בזכותם אנו רואים את הדרך במהלך הלילה ויכולים לדעת בוודאות היכן אנחנו נמצאים. הפנס התקלקל? פנו לחברת SOLO ותיהנו ממגוון רחב של פנסים איכותיים לרכב שלכם.

מה כדאי לדעת על פנסים לרכב?
קיימים כמה דברים משמעותיים שחשוב לדעת אודות פנסים לרכב:

• סוגי פנסים שונים – בימינו קיימים כמה סוגי תאורה משמעותיים. יש נהגים שמעדיפים מערכת תאורת לד לרכב שלהם, מכיוון שהיא נחשבת לתאורה חסכונית במיוחד אשר ניתן לראות אותה למרחק רב. קיימים גם פנסים חזקים יותר שנקראים קסנון – ניתן להשיג מקוריים או פנסים דמויי קסנון. קיימים גם פנסי גשר שאותם מפעילים בעת הבלימה.

• הדרך שבה מתקינים את הפנסים – יש נהגים אשר מתקינים את הפנסים באופן עצמאי. אך במידה ואין אתם יודעים מה לעשות, כדאי לפנות לאנשי המקצוע בכדי שיתקינו את הפנסים עבורכם. במהלך ההתקנה יש צורך לשים לב למיקומם של הפנסים. הפנסים בתורם מתחלקים לכמה קטגוריות כמו פנסי ערפל, פנסי בלימה ועוד.

• שמים לב להוראות היצרן – אם בכל זאת אתם מעוניינים להתקין פנסי תאורה, חשוב להישמע להוראותיו של היצרן. בייחוד אם מדובר בסוגי תאורה מסוימים כמו תאורת לד.

• פנסים איכותיים – אם אתם רוכשים פנסים בכוחות עצמכם ואינכם מחליפים אותם במוסך, חשוב לבחור בפנסים איכותיים. מומלץ לרכוש את הפנסים מחברה מוכרת ואמינה אשר פועלת לפי כל התקנים הרלוונטיים ויכולה להבטיח את איכות הפנסים.

פנסים לרכב – למען החוק והבטיחות
במידה ופנסי הרכב שלכם אינם תקינים, חשוב לטפל בבעיה במהירות. לפנסים יש חשיבות בטיחותית גבוהה. הם מאפשרים לנהגים לראות את הדרך גם בחושך או בתנאי ראות לקויה. מעבר לכך, חובה להדליק את הפנסים לפי חוק. נהג אשר אינו דואג לתקן את פנסיו, עובר על החוק. כך שבכל רגע יכולה המשטרה לעצור אותו לרשום לו קנס. לפיכך, מדי תקופה יש צורך לבדוק את פנסי הרכב. שימו לב להשתקפות הפנסים ברכבים אחרים בשעה שאתם עוצרים. האם הם דולקים כראוי?
הם יפים ומאירים את הדרך בחשכה. אנחנו נהנים להבהב באמצעותם כאשר ברצוננו להגביר את המהירות בכביש ונעשים חסרי סבלנות כאשר הם מתקלקלים. פנסים לרכב הם רכיבים חיוניים במיוחד. בזכותם אנו רואים את הדרך במהלך הלילה ויכולים לדעת בוודאות היכן אנחנו נמצאים. הפנס התקלקל? פנו לחברת SOLO ותיהנו ממגוון רחב של פנסים איכותיים לרכב שלכם. מה כדאי לדעת על פנסים לרכב? קיימים כמה דברים משמעותיים שחשוב לדעת אודות פנסים לרכב: • סוגי פנסים שונים – בימינו קיימים כמה סוגי תאורה משמעותיים. יש נהגים שמעדיפים מערכת תאורת לד לרכב שלהם, מכיוון שהיא נחשבת לתאורה חסכונית במיוחד אשר ניתן לראות אותה למרחק רב. קיימים גם פנסים חזקים יותר שנקראים קסנון – ניתן להשיג מקוריים או פנסים דמויי קסנון. קיימים גם פנסי גשר שאותם מפעילים בעת הבלימה. • הדרך שבה מתקינים את הפנסים – יש נהגים אשר מתקינים את הפנסים באופן עצמאי. אך במידה ואין אתם יודעים מה לעשות, כדאי לפנות לאנשי המקצוע בכדי שיתקינו את הפנסים עבורכם. במהלך ההתקנה יש צורך לשים לב למיקומם של הפנסים. הפנסים בתורם מתחלקים לכמה קטגוריות כמו פנסי ערפל, פנסי בלימה ועוד. • שמים לב להוראות היצרן – אם בכל זאת אתם מעוניינים להתקין פנסי תאורה, חשוב להישמע להוראותיו של היצרן. בייחוד אם מדובר בסוגי תאורה מסוימים כמו תאורת לד. • פנסים איכותיים – אם אתם רוכשים פנסים בכוחות עצמכם ואינכם מחליפים אותם במוסך, חשוב לבחור בפנסים איכותיים. מומלץ לרכוש את הפנסים מחברה מוכרת ואמינה אשר פועלת לפי כל התקנים הרלוונטיים ויכולה להבטיח את איכות הפנסים. פנסים לרכב – למען החוק והבטיחות במידה ופנסי הרכב שלכם אינם תקינים, חשוב לטפל בבעיה במהירות. לפנסים יש חשיבות בטיחותית גבוהה. הם מאפשרים לנהגים לראות את הדרך גם בחושך או בתנאי ראות לקויה. מעבר לכך, חובה להדליק את הפנסים לפי חוק. נהג אשר אינו דואג לתקן את פנסיו, עובר על החוק. כך שבכל רגע יכולה המשטרה לעצור אותו לרשום לו קנס. לפיכך, מדי תקופה יש צורך לבדוק את פנסי הרכב. שימו לב להשתקפות הפנסים ברכבים אחרים בשעה שאתם עוצרים. האם הם דולקים כראוי?
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button