בחר רכב
בית > פנסים חדשים לרכב

פנסים חדשים לרכב

לבחירת פנסים לרכב לחצו כאן

אין תחליף לפנס רכב בנסיעת לילה. הוא מאיר את הדרך ומאפשר לנהגים לנהוג בחושך זה לצד זה ללא תקלות. לעתים נוצר הצורך לרכוש פנסים חדשים לרכב, במקרה שבו הרכב עבר תאונה קלה או כשהפנסים נשחקים. בחברת SOLO ניתן למצוא פנסים איכותיים להחלפה למגוון רחב של רכבים: מאזדה, פולקסווגן, סוזוקי, אופל ועוד. 

פנסים חדשים לרכב

פנסים חדשים לרכב – מה כדאי לדעת על תאורת רכב?

לפני שבוחרים פנסים חדשים לרכב ומתקינים אותם, אלה כמה דברים שכדאי לדעת על התאורה ברכב:

  • סוגי התאורה – בימינו ניתן לבחור במגוון רחב של סוגי תאורה לרכב. ישנם בעלי רכבים הבוחרים בתאורת לד, זאת לאור העובדה כי פנסים אלו הינם חסכוניים מאוד מבחינה אנרגטית.
  • האם כדאי להתקין לבד – במידה ואתם אנשים טכניים פנסים רבים אינם מורכבים להתקנה. עם זאת, אמנם התקנת פנסים נראית כמו עבודה קלה, אך היא לא כזו. במידה ואתם רוצים לשמור על הרכב שלכם ולוודא שהתאורה פועלת כראוי, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.
  • עוקבים אחר ההוראות – חשוב לשים לב להוראות היצרן כאשר קונים פנסים חדשים לרכב או מתקינים אותם ולעקוב אחר השלבים באדיקות.
  • להתאים את הפנסים לסוג הרכב – מטבע הדברים, חשוב להתאים את פנסי הרכב לסוג הרכב שבו אתם נוהגים. אם אינכם בטוחים לגבי סוג הפנסים שאתם צריכים, התייעצו עם המומחים.

מכוונים את האורות

אין די בהתקנת פנסים חדשים לרכב, ישנו צורך גם לכוון אותם. פנסים בלתי מכוונים עלולים לגרום לפגיעה בזווית הראייה ואף לתאונה. ברכבים רבים ניתן "לשחק" מעט עם אלומת האור ולכוון את הפנס על מנת להשיג ראות טובה יותר. כמובן, חשוב לבצע את פעולת כוונון הפנסים בזמן עצירת הרכב ולא במהלך נסיעה.

מה אומר החוק על נהיגה ללא פנסים דלוקים?

נהיגה בחושך ללא פנסים דלוקים נחשבת לעבירה מסוג אחריות קפידה. הדבר אומר כי על הנהג לנקוט בכל הפעולות הנחוצות על מנת לנסוע ברכב תקין. חלק מהפעולות הללו תכלול לפניה אל חברת מקצועית כמו SOLO, על מנת שתוכל לסייע במציאת כל החלקים והפנסים הנחוצים לשם פעילותו התקינה של הרכב.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button