הזן מספר רישוי
בית > פנסים חדשים לרכב

פנסים חדשים לרכב

לבחירת פנסים לרכב לחצו כאן

אין תחליף לפנס רכב בנסיעת לילה. הוא מאיר את הדרך ומאפשר לנהגים לנהוג בחושך זה לצד זה ללא תקלות. לעתים נוצר הצורך לרכוש פנסים חדשים לרכב, במקרה שבו הרכב עבר תאונה קלה או כשהפנסים נשחקים. בחברת SOLO ניתן למצוא פנסים לרכב באיכות גבוהה למגוון רחב של רכבים: מאזדה, פולקסווגן, סוזוקי, אופל ועוד. 

פנסים חדשים לרכב – מה כדאי לדעת על תאורת רכב?

לפני שבוחרים פנסים חדשים לרכב ומתקינים אותם, אלה כמה דברים שכדאי לדעת על התאורה ברכב:

 • סוגי התאורה – בימינו ניתן לבחור במגוון רחב של סוגי תאורה לרכב. ישנם בעלי רכבים הבוחרים בתאורת לד, זאת לאור העובדה כי פנסים לרכב מסוג זה, הינם חסכוניים מאוד מבחינה אנרגטית.
 • האם כדאי להתקין לבד – במידה ואתם אנשים טכניים פנסים רבים אינם מורכבים להתקנה. עם זאת, אמנם התקנת פנסים נראית כמו עבודה קלה, אך היא לא כזו. במידה ואתם רוצים לשמור על הרכב שלכם ולוודא שהתאורה פועלת כראוי, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.
 • עוקבים אחר ההוראות – חשוב לשים לב להוראות היצרן כאשר קונים פנסים חדשים לרכב או מתקינים אותם ולעקוב אחר השלבים באדיקות.
 • להתאים את הפנסים לסוג הרכב – מטבע הדברים, חשוב להתאים את פנסי הרכב לסוג הרכב שבו אתם נוהגים. אם אינכם בטוחים לגבי סוג הפנסים שאתם צריכים, התייעצו עם המומחים.

מכוונים את האורות

אין די בהתקנת פנסים חדשים לרכב, ישנו צורך גם לכוון אותם. פנסים לרכב שאינם מכוונים עלולים לגרום לפגיעה בזווית הראייה ואף לתאונה. ברכבים רבים ניתן "לשחק" מעט עם אלומת האור ולכוון את הפנס על מנת להשיג ראות טובה יותר. כמובן, חשוב לבצע את פעולת כוונון הפנסים בזמן עצירת הרכב ולא במהלך נסיעה.

מה אומר החוק על נהיגה ללא פנסים דלוקים?

נהיגה בחושך ללא פנסים דלוקים נחשבת לעבירה מסוג אחריות קפידה. הדבר אומר כי על הנהג לנקוט בכל הפעולות הנחוצות על מנת לנסוע ברכב תקין. חלק מהפעולות הללו תכלול לפניה אל חברת מקצועית כמו SOLO, על מנת שתוכל לסייע במציאת כל החלקים והפנסים הנחוצים לשם פעילותו התקינה של הרכב.

פנסים חדשים לרכב

איך לבחור פנסים חדשים לרכב?

 המכונית שלכם, בוודאי אם היא משרתת את כל בני המשפחה, חייבת להיות כלי תחבורה בטוח, אשר מתוחזק באופן קבוע ברמה גבוהה מאוד. בדיוק מסיבה זו, אחת לשנה כאשר אתם ניגשים לבצע את בדיקת הטסט השנתית, אתם יכולים למצוא את עצמכם נדרשים לרכוש פנסים חדשים לרכב, מפני שהפנסים הישנים כבר לא מבצעים את עבודתם קשורה ויכולים לפגוע ברמת הבטיחות של המכונית הפרטית שלכם. אבל איך בדיוק אתם יכולים למצוא פנסים לרכב, ומה הדרישות מבחינת החוק? כל אלו שאלות שלא תמיד יש לכם עליהן תשובה ואתם עשויים למצוא את עצמכם עושים טעויות שיעלו לכם כסף. על כן מומלץ לפנות לצוות המקצועי של חברת SOLO ואנו נעזור לכם למצוא את הפנסים אשר עונים בדיוק על הצרכים שלכם.

 בבואכם לבחור פנסים חדשים לרכב הפרטי שלכם אתם חייבים לתת את הדעת על שלושה פרמטרים אשר יכולים בצורה משמעותית לשנות את חוויית הנהיגה שלכם ואת חוויית הבטיחות ברכב שלכם:

 •  עלות- בסופו של יום תחזוקה של כלי רכב משפחתי היא תחזוקה יקרה יחסית. כאשר בכל משפחה ישראלית ממוצעת יש לפחות שני כלי רכב פרטיים, אתם רוצים לצמצם בצורה משמעותית את כמות הכספים אשר אתם מבזבזים על הרכב הפרטי. לכן, מומלץ לבחור פנסים לרכב גם על פי פרמטרים של עלות מול תועלת.
 •  סוג הפנס- לכל יצרן רכבים, יש המלצה ספציפית מאוד בנוגע לסוג הפנס המומלץ למוצרים שלו. על-פי-רוב, יצרני הרכבים המודרניים ממליצים לנהגים להשתמש בנורות לד אשר מאירות למרחקים ארוכים, מונעות תופעות של ‏סינוור נהגים ויכולות לשמור על תפקוד מלא לאורך פרקי זמן ארוכים. יחד עם זאת חשוב לדעת כי ישנם סוגים נוספים של פנסים ואתם יכולים לבחור בדיוק על פי הצרכים שלכם.
 • סוג המכונית- לאכול מכונית יש מבנה קצת שונה בבסיס שלו ולכן, יש גם דרישה חיבורים שונים או התאמות מיוחדות של הפנסים החדשים שלכם לרכב.
 • התקנה מקצועית יכולה להציל חיים

   אחרי שקניתם פנסים לרכב אתם חייבים לפנות למוסך מורשה על מנת שהוא יבצע את ההתקנה בצורה בטיחותית שתעמוד בדרישות החוק. ככל שתקפידו על בחירה נכונה והתקנה בטיחותית כך תצמצמו משמעותית את הסבירות שבדיקת הטסט שלכם תיכשל. כמו כן תוכלו להיות בטוחים שבני המשפחה שלכם וגם הסובבים אתכם בכביש יראו אתכם בכל שלב של הנסיעה ויוכלו להימנע מתאונות דרכים.

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button