הזן מספר רישוי
בית > פילטר אוויר לרכב

פילטר אוויר לרכב

לרכישת פילטר אוויר לרכב לחצו כאן

ישנם מספר חלקים ברכב להם חשיבות רבה לתפקודו, כאשר פילטר אוויר לרכב הוא ללא ספק אחד מהם. ב-SOLO מאמינים שיש להשתמש במוצרים ובחלקים איכותיים לרכב על מנת להבטיח שימוש נוח, יעיל ובטיחותי. חברתנו מקפידה על הענקת שירות אדיב ואמין המיועד גם לאלו אשר לא בורכו ברקע או ידע בתחום, תוך הנגשת עולם הרכב לציבור הרחב. ב-SOLO תוכלו לקבל ייעוץ ושירות מקצועי בתחום הרכב ואף לרכוש את מיטב הציוד לרכב והמוצרים הנלווים לו.

פילטר אוויר לרכב

פילטר אוויר לרכב – דברים שכדאי לדעת

באופן כללי, זהו רכיב חיוני ביותר והוא משפיע על תפקודו התקין של הרכב:

  • תפקידו של פילטר אוויר לרכב הוא בשמירה על המנוע מפני מזהמים מסוגים שונים כמו חלקיקי לכלוך מרובים או אבק, להם יש השפעה מכרעת על התפקוד התקין של המנוע ועל הביצועים שלו לאורך הזמן. הגנה זו מאריכה את חיי המנוע ומונעת את החלפתו בתדירות גבוהה, פעולה אשר גוררת הוצאה כספית ניכרת.

 

  • פילטר אוויר הינו מוצר אשר עשוי מסוג מסוים של נייר במקופל בקפלים מרובים והוא פועל באופן מיוחד. אוויר אשר נכנס אל המנוע עובר ישירות דרכו וכך לוכד הפילטר את המזהמים השונים. עקב חשיבותו הגדולה, מומלץ לדאוג להחליף פילטר האוויר בכל טיפול תקופתי בדיוק כמו שאר סוגי הפילטרים ברכב כמו: פילטר שמן, פילטר דלק ועוד.

 

  • הפילטר מטפל בסוגים שונים של מזהמים אשר ניתן לשאוף כמו פיח ומתכות. איכותו של פילטר אוויר אינה נובעת אך ורק מאיכותה של פעולת הסינון, אלא גם בהתאמה טכנית מושלמת לבית הפילטר עצמו, כך שלא נוצר מצב של דליפה אשר כפועל יוצא, תפגע פגיעה חמורה ברכב.

 

בוחרים לשמור על הרכב שלנו

כמו בנוגע לכל חלק קריטי אחר הקשור באופן ישיר אל פעילותו התקינה של הרכב שלכם, כך גם לתחום הפילטרים כולו ישנה חשיבות עליונה ואין ספק כי קניית פילטרים מקוריים ותואמים היא הכרחית אם לא חובה. פילטרים אלו הם בעלי אישור פורמלי של מכוני התקנים ואף של יצרניות הרכב המוכרות והגדולות בעולם וניתן יהיה למצוא אותם בחברת SOLO.

 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button