בחר רכב
בית > מסנניםחלקי חילוף > מסנני אוויר

מסנני אוויר

מנוע בעירה פנימית דורש שני חומרים הדחוסים יחדיו כדי לעודד את הבעירה: הדלק, והאוויר. בעירה אפשרית רק בתנאי שהניצוץ מהמצת תקין, חומר הבעירה (הדלק) תקין והאוויר משמש כמוליך לבעירה עצמה. לכן חשוב שהאוויר המגיע למנוע יהיה נקי מפסולת מיותרת ומחומרים שיעכבו את הבעירה המתרחשת במנוע.

מסנני האוויר נועדו לביצוע המשימה הזו בדיוק. בעזרת מערכת הפילטרים של המסננים נמנע מפסולת מיותרת להיכנס אל תוך בוכנות המנוע והצילינדרים יחד עם האוויר המוזרם פנימה. פסולת כזו יכולה להוביל לסתימות, לתקלות בבעירה, ובמקרים חמורים יותר גם לבעירה של חומרים לא מבוקרים. המסננים הללו קריטיים לנהיגה בטוחה ונטולת תקלות ולכן חשוב להחליפם אחת לתקופה ולדאוג שהם מבצעים את העבודה המוטלת עליהם. ככל שאר המסננים, גם מסנני האוויר יכולים להתמלא בפסולת ולהיסתם, ולכן המעקב עליהם הוא קריטי.

צוות המקצוענים שלנו בSOLO זמין עבורכם, בכל שאלה וייעוץ, כדי לוודא שהרכיבים שתרכשו הם הרכיבים להם אתם זקוקים. המטרה שלנו בSOLO היא לספק לכם את חוויית הנסיעה הבטוחה ביותר והחלקה ביותר, ולכן אנחנו מחזיקים במלאי את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק בלבד. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לרכוש את מסנני האוויר הנחוצים עבורכם, ושמרו על אורך החיים של המנוע, הבוכנות והצילינדרים שלו.
מנוע בעירה פנימית דורש שני חומרים הדחוסים יחדיו כדי לעודד את הבעירה: הדלק, והאוויר. בעירה אפשרית רק בתנאי שהניצוץ מהמצת תקין, חומר הבעירה (הדלק) תקין והאוויר משמש כמוליך לבעירה עצמה. לכן חשוב שהאוויר המגיע למנוע יהיה נקי מפסולת מיותרת ומחומרים שיעכבו את הבעירה המתרחשת במנוע. מסנני האוויר נועדו לביצוע המשימה הזו בדיוק. בעזרת מערכת הפילטרים של המסננים נמנע מפסולת מיותרת להיכנס אל תוך בוכנות המנוע והצילינדרים יחד עם האוויר המוזרם פנימה. פסולת כזו יכולה להוביל לסתימות, לתקלות בבעירה, ובמקרים חמורים יותר גם לבעירה של חומרים לא מבוקרים. המסננים הללו קריטיים לנהיגה בטוחה ונטולת תקלות ולכן חשוב להחליפם אחת לתקופה ולדאוג שהם מבצעים את העבודה המוטלת עליהם. ככל שאר המסננים, גם מסנני האוויר יכולים להתמלא בפסולת ולהיסתם, ולכן המעקב עליהם הוא קריטי. צוות המקצוענים שלנו בSOLO זמין עבורכם, בכל שאלה וייעוץ, כדי לוודא שהרכיבים שתרכשו הם הרכיבים להם אתם זקוקים. המטרה שלנו בSOLO היא לספק לכם את חוויית הנסיעה הבטוחה ביותר והחלקה ביותר, ולכן אנחנו מחזיקים במלאי את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק בלבד. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לרכוש את מסנני האוויר הנחוצים עבורכם, ושמרו על אורך החיים של המנוע, הבוכנות והצילינדרים שלו.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button