הזן מספר רישוי
בית > פוליש ווקס לרכב מחיר

פוליש ווקס לרכב מחיר

למציאת פוליש ווקס לרכב לחצו כאן

אנו אוהבים לראות את הרכב שלנו כשהוא נקי ומצוחצח. אחרי הכול, הרכב הוא כמו הבגד שאנו לובשים, אם הוא מלוכלך, לא נעים לנו לנוע בו. פוליש ווקס לרכב מחיר הוא אחד השירותים הנפוצים יותר. יש המעדיפים לבצע פוליש בכוחות עצמם, ויש שפונים למקצוענים. על כל פנים, בחברת SOLO  תוכלו למצוא את כל הכלים שאתם צריכים כדי לבצע את הפוליש ווקס.

פוליש ווקס לרכב מחיר

פוליש ווקס לרכב מחיר – אז פוליש או ווקס?

אף על פי שכאשר אומרים פוליש ווקס מחיר, מתייחסים למעשה לשתי פעולות שונות:

  • ווקס – מדובר למעשה בשעווה. הווקס מגיע בצורת משחה או נוזל. תפקידו של הווקס הוא להגן על הרכב מפני זיהום ולמנוע הצטברות של שמנים ומלחים על גבי הרכב, כלומר רכיבים אשר עלולים לפגוע בציפוי.
  • פוליש – נוזל הפוליש נועד להגנה מפני שריטות. הוא כולל חומרים כימיים לצד שעווה. קיימת אפשרות ליישם את הפוליש על הרכב בעזרת מטלית רכה שאינה פוגעת בציפוי הרכב. הפוליש למעשה מסיר את שכבת הצבע הישנה במטרה להגן על הרכב ולמנוע שריטות.

כעת, לאחר שראינו את ההבדלים השונים, נשאלת השאלה במה לבחור: ווקס או פוליש? ובכן, כאשר מדובר ברכב חדש שעד לא מזמן יצא מהניילונים, כדאי לבחור בטיפול באמצעות ווקס ולחכות עם הפוליש. אחרי הכול, מדובר ברכב חדש שכדאי להגן עליו מפני פגעים חיצוניים. מנגד, אם מדובר ברכב ישן יחסית, מומלץ לבצע פוליש ולהסיר את כל השריטות ולאחריו ליישם את הווקס.

 

מה יכול לפגוע ברכב שלי?

פוליש ווקס לרכב מחיר הוא פעולה חיונית שיש לבצע אחת לתקופה. הרכב נתון לפגעים רבים. נתחיל בלשלשת של ציפורים ועטלפים. כאשר אתם מתעוררים בכל בוקר, אתם מגלים כי המעופפים החצופים השאירו לכם "מתנות" בלתי נעימות על הרכב. אתם ממהרים להצטייד במגבונים לחים ומסתערים על הרכב שלכם. העניין הוא שפעולה זו עלולה להסיר את הצבע של הרכב וכך לפגוע בו. פגעים חיצוניים נוספים הם הגשם שעלול לגרום לחלודה, רגבי אדמה ובוץ הניתזים לכל עבר ושרף של עצים. אם אתם מעוניינים לשמור על מראה נקי וטבעי של הרכב, חשוב לנקות אותו ביסודיות באמצעות חומרים מתאימים.

 

פוליש לרכב מחיר

מי מאיתנו בעלי הרכבים לא היה מבקש לראות את הרכב שלו בדיוק כמו ביום שקנינו אותו? ככל הנראה שכולנו נהן בהסכמה לשאלה הזו, אך רובנו לא יודעים כי המרחק בין מראה מבריק ונוצץ לבין רכב עייף ומשופשף עומדת שורת חיפוש אחת והיא כמובן פוליש לרכב מחיר. טיפולים לרכב שלנו כולנו עושים, אבל פוליש לרכב מרביתנו אפילו נמענים מלעשות ובעזרת טיפול קצר, נוכל להעלים לא מעט מכות ברכב שלנו ואפילו להעלות את השווי שלנו. ואם נבקש לרכוש ציוד מלא לטיפול פוליש ברכב שלנו בצורה עצמאית, מומלץ להגיע אל אתר של חברת סולו ולהנות לא רק ממגוון תכשירי פוליש ווקס, אלא גם מחירים מצוינים ומבצעים משתלמים.

 

פוליש לרכב מחיר ויתרונות

חשוב לזכור כי בזמן החיפוש אחר פוליש לרכב מחיר אנו ניתקל בכמה סוגים של פוליש, ישנו פוליס גס שכן שמו כן הוא. פוליש זה נעשה על ידי ספוג קשה במיוחד ובעזרת סיבובים מהירים מסוגל להעלים כמות גבוהה של שריטות. אל סוג זה של פוליש קיים גם פוליש עדין, הנעשה באמצעות ספוג מאוד רך ובמהירות יחסית נמוכה. פוליש זה עיקר יתרונותיו הם בהחזרת הצבע והמראה המבריק.

וכמובן אם יש עדין ויש ''קשה'' יש גם בינוני, ופוליש זה נעשה על מנת להוריד גם שריטות וגם להחזיר את המראה המבריק ומלא הברק של הרכב. השיטה הקלה והבינונית יכולים להיעשות בצורה עצמאית, אך אי אפשר להבטיח תוצאות כמו של מכוני פוליש ווקס מקצועיים, לכן חשוב לציין זאת.

 

אפשרויות הפוליש לרכב והמחיר

בחיפוש אחר פוליש לרכב מחיר לא אמור להיות כל כך גבוה, שכן יש באפשרותנו לבחור בין 2 אופציות הראשונה היא לעשות זאת בעצמנו והשנייה היא להגיע אל מקום מוסמך לכך. כמו שציינו מעל רמת המקצועיות כמובן יכולה להיות מורגשת, אך אם הרכב שלנו זקוק לטיפול ''קל'' מומלץ לרכוש את החומר המתאים לנו ולנסות לעשות זאת בעצמנו.  ובכדי למצוא מוצרים מעולים לשימוש בפוליש עצמאי ואפילו מקצועי, ניתן להגיע אל כל אחד מסניפי סולו ולהנות ממגוון מוצרי פוליש ווקס.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button