הזן מספר רישוי
בית > פוליש ווקס לרכב מחיר

פוליש ווקס לרכב מחיר

למציאת פוליש ווקס לרכב לחצו כאן

אנו אוהבים לראות את הרכב שלנו כשהוא נקי ומצוחצח. אחרי הכול, הרכב הוא כמו הבגד שאנו לובשים, אם הוא מלוכלך, לא נעים לנו לנוע בו. פוליש ווקס לרכב מחיר הוא אחד השירותים הנפוצים יותר. יש המעדיפים לבצע פוליש בכוחות עצמם, ויש שפונים למקצוענים. על כל פנים, בחברת SOLO  תוכלו למצוא את כל הכלים שאתם צריכים כדי לבצע את הפוליש ווקס.

פוליש ווקס לרכב מחיר

פוליש ווקס לרכב מחיר – אז פוליש או ווקס?

אף על פי שכאשר אומרים פוליש ווקס מחיר, מתייחסים למעשה לשתי פעולות שונות:

  • ווקס – מדובר למעשה בשעווה. הווקס מגיע בצורת משחה או נוזל. תפקידו של הווקס הוא להגן על הרכב מפני זיהום ולמנוע הצטברות של שמנים ומלחים על גבי הרכב, כלומר רכיבים אשר עלולים לפגוע בציפוי.
  • פוליש – נוזל הפוליש נועד להגנה מפני שריטות. הוא כולל חומרים כימיים לצד שעווה. קיימת אפשרות ליישם את הפוליש על הרכב בעזרת מטלית רכה שאינה פוגעת בציפוי הרכב. הפוליש למעשה מסיר את שכבת הצבע הישנה במטרה להגן על הרכב ולמנוע שריטות.

כעת, לאחר שראינו את ההבדלים השונים, נשאלת השאלה במה לבחור: ווקס או פוליש? ובכן, כאשר מדובר ברכב חדש שעד לא מזמן יצא מהניילונים, כדאי לבחור בטיפול באמצעות ווקס ולחכות עם הפוליש. אחרי הכול, מדובר ברכב חדש שכדאי להגן עליו מפני פגעים חיצוניים. מנגד, אם מדובר ברכב ישן יחסית, מומלץ לבצע פוליש ולהסיר את כל השריטות ולאחריו ליישם את הווקס.

 

מה יכול לפגוע ברכב שלי?

פוליש ווקס לרכב מחיר הוא פעולה חיונית שיש לבצע אחת לתקופה. הרכב נתון לפגעים רבים. נתחיל בלשלשת של ציפורים ועטלפים. כאשר אתם מתעוררים בכל בוקר, אתם מגלים כי המעופפים החצופים השאירו לכם "מתנות" בלתי נעימות על הרכב. אתם ממהרים להצטייד במגבונים לחים ומסתערים על הרכב שלכם. העניין הוא שפעולה זו עלולה להסיר את הצבע של הרכב וכך לפגוע בו. פגעים חיצוניים נוספים הם הגשם שעלול לגרום לחלודה, רגבי אדמה ובוץ הניתזים לכל עבר ושרף של עצים. אם אתם מעוניינים לשמור על מראה נקי וטבעי של הרכב, חשוב לנקות אותו ביסודיות באמצעות חומרים מתאימים.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button