הזן מספר רישוי
בית > מצבר לרכב עד הבית

לקניית מצבר לרכב עד הבית

מצבר לרכב עד הבית

לא נעים להיכנס לרכב ולגלות שהוא לא מתניע. אחת הסיבות הנפוצות לתופעה זו הוא מצבר ששבק חיים. אך אין סיבה לדאגה, גם אם אינכם יכולים לזוז לשום מקום ללא הרכב שלכם, הצוות של חברת SOLO  יכול לעזור. מצבר לרכב עד הבית הוא שירות איכותי המתאים לכל אדם. כך שאם נתקעתם מחוץ לבית עם מצבר מקולקל, אינכם צריכים לדאוג, יש חברה מקצועית שמטפלת בכל ותעמוד לשירותכם.

 

מצבר לרכב עד הבית  - כל היתרונות

מצבר לרכב עד הבית הוא שירות איכותי המתאים לכולם. אלה כמה יתרונות שניתן להפיק משירות זה:

  • לא צריך לחכות בתור –אתם הלקוח היחיד. כאשר אתם באים למוסך כדי להחליף את המצבר, אתם נתקלים בשורה ארוכה של לקוחות. לעתים אתם צריכים לחכות כשעה עד שהמוסכניקים יתפנו אליכם. כאן, ניתן לקבל שירות עד הבית מבלי להמתין.
  • חוסכים בזמן – כאשר אתם מזמינים שירותי מצברים עד הבית, אתם קובעים למעשה שעה מדויקת שבה החשמלאי יגיע עד אליכם.
  • חוסכים בכסף – כי אינכם צריכים לבזבז כסף על נסיעות, דלק או גרירת הרכב למוסך.
  • בדיקה והחלפה – בדרך כלל שירותי מצבר עד הבית כוללים בדיקת המצבר והחלפתו במידת הצורך.

 

כך תגנו על המצבר מפני החום

תקופת הקיץ היא אויבתו של המצבר. כאשר חם לנו, חם גם למצבר והוא נוטה להישחק מהר יותר. על כן, חשוב לנקוט בכמה אמצעים. ראשית, מומלץ לפנות לטכנאי אשר יבדוק את הרכב והמצבר. הטכנאי בודק את מפלס המים של המצבר ויקבע האם מצבו תקין. שנית, מומלץ לתת למצבר לנוח לעתים קרובות. זאת אומרת שאם עצרתם כדי לחכות לחבר ואתם ממתינים לו במשך זמן רב, כבו את הרכב. כך תבזבזו פחות דלק והמצבר ינוח מעט לפני המשך הנסיעה. שלישית, השתדלו להימנע מנסיעה ארוכה ברכב בימי הקיץ. למשל, אם אתם מתכננים טיול מחיפה לתל אביב, כדאי לעלות על רכבת ולתת לרכב שלכם לנוח. ולבסוף, אם אתם טסים לחו"ל לזמן ארוך, הקפידו שיהיה מישהו שיתניע את הרכב שלכם מדי ארבעה ימים למשך כרבע שעה. זאת כדי שהמצבר שלכם ייטען כראוי.

מצבר לרכב עד הבית

התעוררתם מוקדם, הבוקר שלכם היה די רגוע ואתם מוכנים לקראת הישיבה הגדולה שמחכה לכם במשרד עם הגעתכם. אלא שדווקא אז צצה בעיה שונה לחלוטין, ואתם מגלים שאתם תקועים בחניון עם רכב שמסרב להתניע. הוא לא ממש משתף פעולה, בעיקר משום שהאורות שנשארו דלוקים כל הלילה התישו אותו, ובשלב הזה אתם צריכים פתרון מהיר, מדויק ואיכותי. הבשורה הטובה היא שהיום אפשר להזמין מצבר לרכב עד הבית, בין אם אתם תקועים ללא מצבר – ובין אם אתם מתכננים להחליפו רגע לפני שייגמר. כך או כך, חברת SOLO שמחה להציע לכם שפע של פתרונות מצוינים שיכולים להתאים בדיוק לצרכים שלכם. באתר שלנו תוכלו למצוא מצברים כמו מצברי שנפ ומצברי וולטר.

 

האם באמת כדאי להזמין מצבר לרכב עד הבית?

התשובה הפשוטה לשאלה הזו היא כן, וכדאי לזכור שיש שורה של יתרונות להזמנת מצבר לרכב עד הבית:

  • חיסכון אדיר בזמן: לא צריך לחכות בתור ולקוות שתצאו מהמוסך בזמן לארוחת הצהריים (או הערב)
  • חיסכון באנרגיות: המצבר מגיע אליכם ובהתאם תוכלו לקבוע מתי יגיע גם הגורם המקצועי שיתקין אותו
  • חיסכון בעלויות: במקום להגיע למוסך, לחפש חניה, לבזבז כסף על דלק ואפילו על גרר – המצבר מגיע אליכם עד הבית
  • שירות מקצועי: עם קבלת המצבר תתבצע גם בדיקה של המצבר הקיים ובמידת הצורך, הוא יוחלף במקום

היום, כשכולנו עמוסים במיוחד, עם יומן פגישות צפוף ושורה ארוכה של מטלות, האפשרות להזמין מצבר שיגיע עד לפתח הבית היא אפשרות מצוינת. מעל לכל, זהו חיסכון משמעותי בזמן שאין לנו ממנו בשפע, כך שאין כל צורך לצאת מוקדם מהמשרד ולחפש חניה, לבזבז כסף על דלק או להזמין שירותי גרירה שיאפשרו לנו להוביל את הרכב עם המצבר הריק אל המוסך. פשוט, נוח ויעיל יותר.

 

מצבר לרכב עד הבית - ליהנות משירות מתקדם בקצב שלכם

כדי לחסוך לכם את הזמן ואת העלויות, חברת SOLO מציעה לכם להזמין כבר עכשיו מצבר לרכב עד הבית, וליהנות משירות מתקדם בקצב שלכם. זהו הפתרון האידאלי, בין אם אתם תקועים ללא מצבר ובין אם אתם רוצים לוודא שלא תגיעו כלל למצב שבו אתם מחכים לגאולה, ומתכוננים מראש עם מצבר חלופי ועוצמתי.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button