הזן מספר רישוי
בית > מצבר לרכב עד הבית

מצבר לרכב עד הבית

לא נעים להיכנס לרכב ולגלות שהוא לא מתניע. אחת הסיבות הנפוצות לתופעה זו הוא מצבר ששבק חיים. אך אין סיבה לדאגה, גם אם אינכם יכולים לזוז לשום מקום ללא הרכב שלכם, הצוות של חברת SOLO  יכול לעזור. מצבר לרכב עד הבית הוא שירות איכותי המתאים לכל אדם. כך שאם נתקעתם מחוץ לבית עם מצבר מקולקל, אינכם צריכים לדאוג, יש חברה מקצועית שמטפלת בכל ותעמוד לשירותכם.

מצבר לרכב עד הבית

מצבר לרכב עד הבית  - כל היתרונות

מצבר לרכב עד הבית הוא שירות איכותי המתאים לכולם. אלה כמה יתרונות שניתן להפיק משירות זה:

  • לא צריך לחכות בתור –אתם הלקוח היחיד. כאשר אתם באים למוסך כדי להחליף את המצבר, אתם נתקלים בשורה ארוכה של לקוחות. לעתים אתם צריכים לחכות כשעה עד שהמוסכניקים יתפנו אליכם. כאן, ניתן לקבל שירות עד הבית מבלי להמתין.
  • חוסכים בזמן – כאשר אתם מזמינים שירותי מצברים עד הבית, אתם קובעים למעשה שעה מדויקת שבה החשמלאי יגיע עד אליכם.
  • חוסכים בכסף – כי אינכם צריכים לבזבז כסף על נסיעות, דלק או גרירת הרכב למוסך.
  • בדיקה והחלפה – בדרך כלל שירותי מצבר עד הבית כוללים בדיקת המצבר והחלפתו במידת הצורך.

 

כך תגנו על המצבר מפני החום

תקופת הקיץ היא אויבתו של המצבר. כאשר חם לנו, חם גם למצבר והוא נוטה להישחק מהר יותר. על כן, חשוב לנקוט בכמה אמצעים. ראשית, מומלץ לפנות לטכנאי אשר יבדוק את הרכב והמצבר. הטכנאי בודק את מפלס המים של המצבר ויקבע האם מצבו תקין. שנית, מומלץ לתת למצבר לנוח לעתים קרובות. זאת אומרת שאם עצרתם כדי לחכות לחבר ואתם ממתינים לו במשך זמן רב, כבו את הרכב. כך תבזבזו פחות דלק והמצבר ינוח מעט לפני המשך הנסיעה. שלישית, השתדלו להימנע מנסיעה ארוכה ברכב בימי הקיץ. למשל, אם אתם מתכננים טיול מחיפה לתל אביב, כדאי לעלות על רכבת ולתת לרכב שלכם לנוח. ולבסוף, אם אתם טסים לחו"ל לזמן ארוך, הקפידו שיהיה מישהו שיתניע את הרכב שלכם מדי ארבעה ימים למשך כרבע שעה. זאת כדי שהמצבר שלכם ייטען כראוי.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button