הזן מספר רישוי
בית > מצברי שנפ אחריות

לרכישת מצברי שנפ

החלק הארי של נהגים ובעלי רכבים במדינת ישראל אשר רוצים לשמור על שגרת תחזוקה מיטיבה ורצינית למנוע של הרכב שלהם, בוחרים כמעט באופן קבוע לעשות שימוש במצברים מסדרת מצברי שנפ. זו היא אחת מהפירמות הכי מוכרות והכי שימושיות שקיימות כיום בעולם הרכב המקומי, אשר זכתה במקום של כבוד בדעת הקהל הישראלית ומאז רמת האמון במותג רק הולכת ועולה. מבחינת חברת מצברי שנפ אחריות על המוצרים היא רק חלק אחד מתוך תפיסת שירות וייצור ברמה גבוהה, גם כאשר מדובר על ייצור המוני. ובפועל, כמות הלקוחות אשר בוחרת לרכוש מאנשי חברת SOLO את מצברי שנפ, רק הולכת ועולה משנה לשנה, אז כנראה שמדובר בהצלחה עם קבלות.

 

כל מה שרציתם לדעת על מצברי שנפ אחריות, שירותים ותפעול

כל בעל רכב בישראל מעוניין לקבל מצבר ברמה הכי גבוהה שיש, מבלי לחשוש לאתגר המחיר או האחריות והשירות. וזוהי זוהי בדיוק ההצלחה המקצועית של אנשי חברת שנפ. קודם כל ולפני הכל, ברכישה של מצברי שנפ אחריות היא מילת המפתח. כאן תמיד תוכלו לקבל שירותים ואחריות מאנשי החברה, במקרה ויש תקלה משביתה במערכת המצבר שלכם במהלך תקופת האחריות. ולכן אתם יכולים לנסוע בראש שקט גם למשך תקופות ארוכות יחסית.

לצד כל זאת, חברת משקיעה את כל זמנה בפיתוח של מוצרים אשר יכולים לשרת מגוון רחב של מכוניות כלי רכב שונים. בכל פעם שבה אתם מעוניינים לרכוש מצבר שנה, תוכלו לבחור את סוג המצבר בהתאם למתח החשמלי במכונית איתה אתם נוסעים, ובהתאם להוראות היצרן של המכונית. אין פה שום עניין של לקיחת סיכונים, או ניסוי וטעיה. הצוות של חברת שנפ מבין עד כמה הרסני יכול להיות אירוע שבו מתקינים מצבר לא תקין או לא מתאים לכלי רכב, ולכן הם עושים הכל על מנת לאפשר לכם לקבל מוצר מושלם מכל הבחינות

 

מצברי שנפ אחריות - בחירה נכונה למי שרוצה נהיגה בראש שקט

מצאתם את עצמכם תקועים באמצע הכביש ואין לכם שום ברירה אחרת אלא לרכוש מצבר חזק ועמיד לרכב שלכם? זוהי בהחלט סיטואציה מעצבנת ומתסכלת, אבל גם היא הזדמנות להתחדש במוצר אשר יצליח לשפר את איכות החיים שלכם ולאפשר לכם נסיעה ברכב בטיחותי הרבה יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות של SOLO, ואנחנו נמצא לכם מצבר שנפ שמתאים למכונית שלכם בצורה המושלמת.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום, אורח
x close button