הזן מספר רישוי
בית > מצברי שנפ אחריות

לרכישת מצברי שנפ

מצברי שנפ אחריות

החלק הארי של נהגים ובעלי רכבים במדינת ישראל אשר רוצים לשמור על שגרת תחזוקה מיטיבה ורצינית למנוע של הרכב שלהם, בוחרים כמעט באופן קבוע לעשות שימוש במצברים מסדרת מצברי שנפ. זו היא אחת מהפירמות הכי מוכרות והכי שימושיות שקיימות כיום בעולם הרכב המקומי, אשר זכתה במקום של כבוד בדעת הקהל הישראלית ומאז רמת האמון במותג רק הולכת ועולה. מבחינת חברת מצברי שנפ אחריות על המוצרים היא רק חלק אחד מתוך תפיסת שירות וייצור ברמה גבוהה, גם כאשר מדובר על ייצור המוני. ובפועל, כמות הלקוחות אשר בוחרת לרכוש מאנשי חברת SOLO את מצברי שנפ, רק הולכת ועולה משנה לשנה, אז כנראה שמדובר בהצלחה עם קבלות.

 

כל מה שרציתם לדעת על מצברי שנפ אחריות, שירותים ותפעול

כל בעל רכב בישראל מעוניין לקבל מצבר ברמה הכי גבוהה שיש, מבלי לחשוש לאתגר המחיר או האחריות והשירות. וזוהי זוהי בדיוק ההצלחה המקצועית של אנשי חברת שנפ. קודם כל ולפני הכל, ברכישה של מצברי שנפ אחריות היא מילת המפתח. כאן תמיד תוכלו לקבל שירותים ואחריות מאנשי החברה, במקרה ויש תקלה משביתה במערכת המצבר שלכם במהלך תקופת האחריות. ולכן אתם יכולים לנסוע בראש שקט גם למשך תקופות ארוכות יחסית.

לצד כל זאת, חברת משקיעה את כל זמנה בפיתוח של מוצרים אשר יכולים לשרת מגוון רחב של מכוניות כלי רכב שונים. בכל פעם שבה אתם מעוניינים לרכוש מצבר שנה, תוכלו לבחור את סוג המצבר בהתאם למתח החשמלי במכונית איתה אתם נוסעים, ובהתאם להוראות היצרן של המכונית. אין פה שום עניין של לקיחת סיכונים, או ניסוי וטעיה. הצוות של חברת שנפ מבין עד כמה הרסני יכול להיות אירוע שבו מתקינים מצבר לא תקין או לא מתאים לכלי רכב, ולכן הם עושים הכל על מנת לאפשר לכם לקבל מוצר מושלם מכל הבחינות

 

מצברי שנפ אחריות - בחירה נכונה למי שרוצה נהיגה בראש שקט

מצאתם את עצמכם תקועים באמצע הכביש ואין לכם שום ברירה אחרת אלא לרכוש מצבר חזק ועמיד לרכב שלכם? זוהי בהחלט סיטואציה מעצבנת ומתסכלת, אבל גם היא הזדמנות להתחדש במוצר אשר יצליח לשפר את איכות החיים שלכם ולאפשר לכם נסיעה ברכב בטיחותי הרבה יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות של SOLO, ואנחנו נמצא לכם מצבר שנפ שמתאים למכונית שלכם בצורה המושלמת.

 

אחריות מצבר שנפ

אחד השיקולים בעת רכישת מצבר חדש הוא משך תקופת האחריות. ככל שתקופת האחריות ארוכה יותר, כך יינתן טיפול או יוחלף המצבר באם התקלקל בפרק הזמן הזה.

למרבית מצברי שנפ אחריות של 12 חודשים אשר מתחילה להיספר מהרגע שהמכשיר נקנה. תאריך פקיעת האחריות מוטבע על המצבר עצמו כך שניתן בקלות לברר ולבדוק מהי התקופה. לחברת שנפ ישנם מצברים אשר משך תקופת האחריות שלהם יכול להגיע גם ל-25 חודשים, והמחיר ישתנה בהתאם.

ברשת SOLO ניתן לרכוש מצברי שנפ חדשים, וכן מצברים של חברות נוספות.

 

מצברי שנפ אחריות לטווח ארוך

כאמור, יש אפשרות לרכוש מצברי שנפ אחריות לטווח ארוך, עד 25 חודשים, מעל שנתיים. במידה ומשך תקופת האחריות מהותית בזמן הרכישה, ניתן לבקש מהחשמלאי או איש המקצוע, שיבחר עבורכם מצבר עם תקופת ארוכה יותר.

חשוב לציין כי מחיר המצבר עשוי להשתנות ולהתייקר, במידה ובוחרים תקופת אחריות ממושכת יותר.

 

סוגי מצברים לרכב

בחירת המצבר המתאים לרכב צריכה  להיעשות בהתאם להוראות היצרן, ורצוי להתייעץ ולוודא זאת עם איש מקצוע. 

ישנן כמה יצרניות מצברים שונות, והפופולארית מתוכן, זו שחולשת על 45% משוק המצברים היא חברת שנפ. מצברי שנפ אחריות מקיפה וניתן לברר פרטים על משך התקופה, פירוט הכיסויים וכדומה באתר האינטרנט של החברה או בטלפון המפורסם בה.

בנוסף, ניתן להבחין בין סוגי המצבר השונים לפי האמפר שלהם, כאשר הכוונה היא למידת הזרם החשמלי העובר בהם. חשוב להתאים את האמפר לרכב לפי הוראות היצרן או בהתאם לטבלה המפורטת של חברת המצברים. חשוב לזכור כי ייתכן כי לרכב אחד יתאים מצבר מסוים של חברה אחת ואילו מצבר בעל אמפר שונה של חברה אחרת.

להחליף מצבר בצורה בטיחותית

אמנם פעולה החלפת המצבר אינה מורכבת או מסובכת, אך תמיד מומלץ לפנות לחשמלאי מוסמך שזהו מקצועו. לרשת SOLO חשמלאים מוסמכים ומקצועיים אשר יוכלו לבצע את פעולת החלפת המצבר באחד ממרכזי השירות הרבים של החברה.

חשוב לוודא כי הרכב כבוי, לנתק את המצבר מהחיבורים שלו תוך שמירה על תמיכה מתאימה עבורו כדי שלא ייפול. רק לאחר הניתוק ניתן להוציא אותו מהרכב ולהתקין את המצבר החדש.

 

שנפ מצברים אחריות

הרכב שלנו בדיוק כמו הגוף שלנו מורכב מלא מעט מערכות שונות, כאשר כל אחת מהן משלימה את הפעולה של האחרת ובכך משלימה פעולה שלמה כמו הליכה, אכילה או במקרים של רכב נהיגה בטוחה. אחת המערכות הלא פחות חשובות מבין מערכות הרכב, היא לא אחרת מאשר המערכת החשמלית וכיום עם רכבים חשמליים היא תופסת משקל רב יותר מבעבר. החיפוש אחר מצברי שנפ אחריות הפך להיות חיפוש פופולרי הן בשל אופי השימוש של מצברים בשנים האחרונות וגם בשל חשיבותו לפעילות תקינה של כלל רכבי הרכב. ובמקרים בהם נצטרך להחליף את המצבר שלנו או כל אביזר כזה או אחר, מומלץ לפנות אל חברת סולו המובילה במוצרי הרכב השונים. 

 

מצברי שנפ אחריות ומאפייני קנייה נוספים

כאשר אנו מבקשים לבדוק אחר מצברי שנפ אחריות חשוב להכיר מאפייני קנייה נוספים, אשר מתלווים במרבית המקרים אל מעמד של רכישת מצברים. הראשון הוא כמובן האחריות, שכן תחת מאפיין זה יש לקחת בחשבון את סוג הדלק בו נעשה שימוש ברכב. שכן רכבי דיזל עושים שימוש בממוצע, קצר יותר מאשר רכבים המונעים על בנזין. 

שנית כל כאשר אנו מבקשים לרכוש מצבר מחברה/איש מקצוע או מוסך, נוכל לקבל אחוז הנחה מסוים במידה ונמכור את המצבר הישן במעמד הרכישה. את ההחזר אנו יכולים לקבל בין 100 עד 150 שקלים, כאשר מחיר זה תלוי בגורמים שונים כמו משקל המצבר וכו. 

 

מידת חשמל וסוג המצבר

בבדיקה אחר מצברי שנפ אחריות חשוב לדעת כי גם מצברים של חברות אחרות, יכולים להציע טווח חשמל שונה שאמור להתאים לסוג כלי התחבורה. שכן קולנועיות וקטנועים דורשים מצברים של עד 12 אמפר לשעה, ואילו כלי רכב גדולים כמו משאיות, זקוקים לעיתים למצברים בעלי הספק של מאה אמפר ולעיתים אפילו מאתיים אמפר. לכן מומלץ להכיר את הספק החשמל הדרוש לרכב שלנו, שכן ברכבים פרטיים ההספק נע בין 40 עד 90 אמפר. 

לכן ברכישה של מצברים מומלץ לעשות אצל מקצוענים, כמו חברת סולו המציעה מגוון רחב של מצברים מכל הסוגים. 

 

אחריות על מצבר שנפ

ישנם לא מעט רגעים בחיים שככל הנראה רבים מאיתנו נבקש לשכוח, בדיוק כמו הרגע ההוא שיצאנו עם כל החברים למסיבה ההיא וברגע שנסינו להתניע את הרכב בחזור הוא לא הגיב לנו. את הרגע הזה ועוד רגעים בהם המצבר פשוט שובק חיים, ככל הנראה כולנו נזכור. ובכדי למנוע מצבים כאלו מומלץ לוודא לא רק את עלות המצבר, אלא גם מדובר במוצר איכותיים כמו מצברי שנפ אחריות היא דבר שבודקים בראש ובראשונה.
ואם נבקש לרכוש מוצרים איכותיים לרכב עם אחריות מתאימה ובמחירים אטרקטיביים, נוכל לפנות אל חברת סולו ולמצוא מגוון רחב של אביזרי רכב מתקדמים החל ממצברים ועד מצלמות דרך. 

 

מצברי שנפ אחריות ועלות

שוק המצברים בישראל נחשב לשוק די פתוח, לכן נוכל למצוא מגוון רחב של מצברים שונים למכירה במגוון סוגים דגמים וארצות יצור. אך זה לא משנה כי גם חיפוש אחר מצבר שנפ אחריות זה משהו שחייבים לבדוק ועל כן גם זמן האחריות של הייצרן משפיעה על מחירו של המצבר. לכן בבחירה של מצבר איכותי, חשוב לזכור כי עלות גבוהה חייבת להגיע עם אחריות. 

בנוסף לזאת האחריות היא איננה הגורם היחידי המשפיע על עלותו של המצבר, שכן גודלו של המצב, כמות הכוח שהוא יכול לספק ועוד משתנים רבים כמו סוג כלי הרכב ועוד, יכולים להשפיע בצורה ישירה ומשמעותית על המחיר הסופי של המצבר. 

 

מאפיינים למחיר והאחריות

ישנם גורמים נוספים אשר עלולים להשפיע על מחירו של המצבר, שכן היא ארץ הייצר שלו או לחילופין מותג המצבר. כיום ישנם מגוון מצברים ממדינות שונות, לכן חשוב כי גם חיפוש אחר מצברי שנפ אחריות היא דבר חשוב לבדוק אצל מצברים גם של חברות אחרות. נדבך נוסף המשפיע על מחירו של המצבר, הוא כמובן כמות האמפר שלו וסוג כלי הרכב עימו אנו משתמשים. 

ובכדי למצוא את המצבר הכי מתאים לרכב שלנו, בעלות הכי אטרקטיבית שנוכל לקבל מומלץ להגיע אל אחד מסניפי סולו המובילים כיום באביזרי רכב מעולים, מכל הדגמים ולכל סוגי הרכבים. 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button