הזן מספר רישוי
בית > מחיר מצבר

מחיר מצבר

למציאת מחיר מצבר מתאים לחצו כאן

רבים הם האנשים שמצאו את עצמם תקועים באמצע כביש, בשום מקום, עם מצבר מקולקל ורכב שאינו מונע. במקרה זה, יש צורך בלהחליף את המצבר על מנת לאפשר לרכב לנסוע שוב. על מנת שרגעים אלו לא יופיעו יום אחד בחיינו וישפיעו עלינו, מומלץ לרכוש מצבר איכותי ואמין. מחיר מצבר משנה באיכות שלו ולסוג הרכב אשר זקוק להחליף מוצר זה. על מנת לרכוש את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם, מומלץ להגיע אל חברת SOLO שמעניקה על ידי צוות מקצועי, שירות איכותי, מגוון של ציוד ומוצרים לרכב עבור קהל לקוחותיו. חברה זו הוקמה על מנת לקדם ולפתח את תחום האבזור לרכב.

אצלנו תוכלו למצוא מצברים מסוגים שונים ועם הטכנוגוליות החדשות והמתקדמות כגון סטארט אנד סטופ (start stop). כמו כן, תוכלו למצוא מצברים עם תקופות אחריות משתנות.

מחיר מצבר

מחיר מצבר – כיצד בוחרים מצבר זול ואיכותי ?

מצבר הוא ציוד חשוב ביותר בעולם הרכב. ניתן לומר שהמצבר משפיע על תפקוד הרכב ועל מערכת הרכב כולה. במידה ואתם מחפשים את המצבר המתאים והאיכותי ביותר עבור הרכב שלכם ובמחיר זול, שימו לב למספר פרטים חשובים שיסייעו לכם לקבל החלטה זו:

  • בימינו, אפשר למצוא סוגי מצברים רבים. בשל כך, יש חשיבות רבה לבחירה במצבר שיתאים באופן המדויק לסוג המנוע של הרכב שלכם. בין אם מדובר בקטנועים, משיות, קולנועיות, כלי שייט או טנדרים, קיימים סוגים שונים של מצברים שיתאימו בדיוק עבור כלי התחבורה שונים. כמו כן, חשוב לוודא שהמצבר נכנס לתא המתאים מכוון שהוא משפיע על הנפח הפיזי.
  • בנוסף, יש אפשרות לבחור את המצבר בהתאם לעוצמה לה יזדקק הכלי תחבורה. לדוגמא, קטנוע זקוק לעוצמה פחות חזקה מאשר רכב או משאית וכדומה. בין אם מדובר בנפח או בעוצמה, מומלץ להתייעץ עם חברה אמינה ומקצועית כדי  לרכוש מצבר מתאים.
  • מחיר מצבר הוא עוד אלמנט חשוב אותו ניתן לברר בטרם רכישתו. כיום, אפשר למצוא מצברים איכותיים מאוד במחירים אטרקטיביים. טווח המחירים של המצברים גדול ונע בין מאות לאלפי שקלים. עם זאת, מומלץ לבחור במצבר זול אך איכותי עם אורח חיים בעל טווח הארוך.

מחיר מצבר משתנה בין חברות שונות, לכן מומלץ לבחור בחברה אמינה על מנת לרכוש מצבר האיכותי ביותר ובמחיר נוח, לרכב שלכם.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button