בחר רכב
בית > חלקי חילוף להונדה

חלקי חילוף להונדה

לרכישת חלקי חילוף להונדה לחצו כאן

רכב מסוג הונדה נחשב לאיכותי ביותר. וזאת, משום שהוא אינו סובל מתקלות רבות. כמו כן, מדובר ברכב חזק ובעל ביצועים מרשימים. בשל כך, ישראלים בוחרים ברכב זה. במקביל, כדי לשמור על רכב זה לאורך זמן, יש לבצע בדיקות מדי שנה להחליף חלקי חילוף להונדה. מעוניינים לבדוק את הרכב שברשותכם? חברת  SOLOמציעה את כל החלקים להם תזדקקו – ובהתאם לסוג הרכב שברשותכם. כמו כן, חברת SOLO מעניקה לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר, תוך מענה מדויק על דרישותיהם ובמחירים אטרקטיביים ביותר.

חלקי חילוף להונדה

רשימת חלקי חילוף להונדה

כל אדם אשר רוכש רכב נתקע במצבים המאלצים אותו להגיע למוסך – ולתקן את כלי התחבורה שלו במהרה. מרבית התקלות מתרחשות מפני שחלקי הרכב מפסיקים לפעול כראוי. על מנת לשמור על הרכב, ניתן לבחור ולרכוש חלקי חילוף איכותיים המתאימים לסוג הרכב שברשותכם. בשל כך, חלקי חילוף להונדה עלולים שלא להתאים לחלקי חילוף לסוג רכב אחר וכן הלאה. על מנת להבין מהם החלקים המתאימים להונדה, נפרט אותם ברשימה ברורה ומסודרת:

  • משולש עליון ומשולש תחתון הנתפסים בין בולם הזעזועים לשלדה ולגלגל. ברוב המקרים, מחליפים את התפוחים של משולש רכב הונדה, מכיוון שהוא נהרס לעיתים רחוקות ביותר.
  • מוט מיצב קדמי ואחורי להונדה ומוט קישור. תפקידו של מוט מיצב הינו להפחית את הגלגול בסיבוב של הרכב.
  • בולם קדמי ואחורי להונדה. בולמים אלו מוצמדים לכל בסיס גלגל הנמצאים ברכב. תפקידו של בולם הינו שיכוך מהמורות. חשוב להדגיש שיש להפריד בין דיסקית בלם לרפידת בלם
  • צלחות דיסק אחוריות וקדמיות – הן אחראיות על הצמדת הגלגלים לקרקע, יציבות הרכב לאחיזת הכביש.

אלה חלקי חילוף הנפוצים ביותר, עם זאת קיימים עוד חלקים אשר ניתן להחליף עבור רכב הונדה.

 

כיצד בוחרים חלקי חילוף להונדה?

מכיוון שקיימים מספר חלקי חילוף גדול עבר רכבים שונים, מומלץ להתייעץ עם חברה אשר עוסקת בתחום זה ומחזיקה בניסיון עבודה עם רכבים כמו הונדה. על מנת לבחור נכון, יש לברר את שנת הרכב, דגם הונדה ומספר סמ"ק וכ"ס. לאחר מכן, תוכלו לבחור את חלקים האיכותיים והמתאימים ביתר עבור הרכב שלכם. במאגר החלפים שמופיע לכם באתר SOLO אתם יכולים בקלות להכניס את סוג הרכב  ולבחור את סוג חלק החילוף הנדרש והאתר יעשה התאמה ספציפית ומדויקת עבור הרכב שלך.

 

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button