הזן מספר רישוי
בית > אביזרים לרכב 4X4

אביזרים לרכב 4X4

לרכישת אביזרי רכב לחץ כאן

רכב 4X4 הוא חלומו של כל אחד. אין כמו לצאת לטיול עם רכב שטח איכותי ועוצמתי אשר יכול להתמודד בקלות עם כל מהמורה – וזאת מבלי להיתקע בבוץ. רגע לפני שיוצאים לטיול הקסום, כדאי לחשוב על אביזרים לרכב 4X4 שיכולים להיות חיוניים עבורכם. בחברת SOLO תוכלו למצוא את האביזרים המתאימים לדרישותיכם ולצאת לשטח בראש שקט.

אביזרים לרכב 4X4

אביזרים לרכב 4X4 – להכיר את האביזרים החיוניים

קיימים כמה אביזרים לרכב 4X4 שבלעדיהם לא כדאי לצאת לדרך:

  • מטען להנעת חירום – אין לדעת מתי המצבר יפסיק לעבוד בתנאי שטח. מכיוון שאתם לא תמיד יכולים לקרוא לעזרה, כדאי להיעזר במטען להנעת חירום שיעניק חיים למצבר ברגע האמת.
  • מד לחץ אוויר – מד לחץ זה בודק את לחץ האוויר בצמיגים – בקלות ובמהירות. כך, כאשר תצטרכו למדוד את הלחץ בצמיגים לפני שאתם יוצאים לשטח, תוכלו לעשות זאת בבטחה. מד לחץ זה כולל פיצ'רים כמו מערכת כיבוי עצמית. כמו כן, הוא בנוי ל-2 סוללות. נוסף על כך, מד הלחץ כולל עיצוב נוח, כך שניתן להחזיק בו גם בידיים רטובות או מזיעות.
  • כיסוי לגלגל – בכל רכב 4X4 מותקן גלגל נוסף למקרה של תקר. כדי לשמור על שלמותו של הגלגל, כדאי לכסות אותו באמצעות כיסוי מיוחד.
  • ערכת חילוץ – אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים אליהם לב לפני שיוצאים לשטח מתייחס להיבט הבא: האם יש לכם ערכת חילוץ טובה. ערכת חילוץ זו יכולה להציל אתכם בזמן אמת. במקרים רבים הערכה כוללת קומפרסור ומד לחץ אוויר אשר בתוכו קיימת מערכת כיבוי עצמית.
  • קומפרסור – באמצעות הקומפרסור יכול בעל הרכב לווסת את לחץ האוויר בגלגל על מנת שזה יתאים לתווי הדרך השונה בין נהיגה בשטח על השינויים שיכולים להיות בה למול נסיעה בכביש.
  • רצועות (ראצ'ט) – במידה ורכב ידרש לחילוץ או לדחיפה באמצעות רצועות יהיה באפשרותו להתחבר לרכב נוסף ובקלות למשוך את הרכב התקוע.
  • מקרר לרכב – אסור לנו לשכוח שמלבד הנהיגה אנחנו צריכים להינות ולכן כיף להצטייד בשתייה קרה וחטיפים שיהיו לזמן הנסיעה.

 

להבדיל בין סוגי רכבי שטח

קיימים רכבי שטח שונים ולהם חשוב להתאים אביזרים לרכב 4X4 בהתאם להוראות היצרן. לדוגמה, ישנם רכבי פנאי שטח קטנים יחסית שאינם כוללים מערכות הנעה משוכללות, לצד רכבי פנאי שטח גדולים שמיועדים ל-5 אנשים לפחות ויש להם מקום רב לאחסון חפצים. סוג שלישי של רכב שטח הוא רכב שטח פרמיום. אלה למעשה רכבי הכלאה בין הרכבים היוקרתיים לרכבים הקשוחים יותר. ולבסוף, קיימים רכבי שטח טהורים, רכבי שטח גדולים שיכולים לעמוד בתנאי דרך קיצוניים.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button