בחר רכב
בית > מסנניםחלקי חילוף > מסנני שמן

מסנני שמן

מנועי הרכבים הם מערכת סגורה של בעירה פנימית המספקים את הכוח הנחוץ עבור הרכב במהלך הנהיגה. המערכת הפנימית של המנוע מורכבת מחלקים רבים הנוטים להתחכך זה בזה במהלך הפעילות של המנוע, מה שיכול לגרום לשחיקה של החלקים ולבעיות חמורות בתפקוד המנוע.

כדי למנוע את השחיקה ולהפחית את החיכוך הטבעי הנוצר בעת פעילות המנוע אנחנו משתמשים בשמן מנוע המשמש לסיכוך החיכוכים השונים. מעבר לכך הצמיגות של שמן המנוע והחומרים המרכיבים אותו מסייעים גם לשמירה על ניקיון המנוע כך שנמנעת קורוזיה היכולה לפגום ולהרוס את החלקים השונים של המנוע. השמן מסייע גם לקירור המנוע כדי למנוע חימום יתר ובעיות הנובעות מטמפרטורות גבוהות מדי, ומשפר את האיטום בין חלקי המנוע כמו הבוכנה והצילינדר.

מסנני השמן דואגים לשמור על השמן ברכב נקי מפסולת מיותרת ומאריך את הזמן שובו הוא יוכל להמשיך ולבצע את תפקידיו בצורה הטובה ביותר. ללא המסננים הראויים השמן קולט לכלוך ופוגם ביכולות שלו בעת הנסיעה. תדאגו לפעילות התקינה של הרכב שלכם והחליפו את המסננים אחת לתקופה. ברגע שהמסננים אוספים לתוכם כמות גדולה מדי של לכלוך הם יכולים להיסתם ולא לתפקד כהלכה. SOLO מציעים את המוצרים הכי איכותיים בשוק, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמסנני השמן שלנו יבצעו את העבודה הטובה ביותר לאורך הזמן הרב ביותר. אל תתביישו להתייעץ עם צוות המומחים שלנו כדי לבחור את המסננים הנחוצים עבורכם.
מנועי הרכבים הם מערכת סגורה של בעירה פנימית המספקים את הכוח הנחוץ עבור הרכב במהלך הנהיגה. המערכת הפנימית של המנוע מורכבת מחלקים רבים הנוטים להתחכך זה בזה במהלך הפעילות של המנוע, מה שיכול לגרום לשחיקה של החלקים ולבעיות חמורות בתפקוד המנוע. כדי למנוע את השחיקה ולהפחית את החיכוך הטבעי הנוצר בעת פעילות המנוע אנחנו משתמשים בשמן מנוע המשמש לסיכוך החיכוכים השונים. מעבר לכך הצמיגות של שמן המנוע והחומרים המרכיבים אותו מסייעים גם לשמירה על ניקיון המנוע כך שנמנעת קורוזיה היכולה לפגום ולהרוס את החלקים השונים של המנוע. השמן מסייע גם לקירור המנוע כדי למנוע חימום יתר ובעיות הנובעות מטמפרטורות גבוהות מדי, ומשפר את האיטום בין חלקי המנוע כמו הבוכנה והצילינדר. מסנני השמן דואגים לשמור על השמן ברכב נקי מפסולת מיותרת ומאריך את הזמן שובו הוא יוכל להמשיך ולבצע את תפקידיו בצורה הטובה ביותר. ללא המסננים הראויים השמן קולט לכלוך ופוגם ביכולות שלו בעת הנסיעה. תדאגו לפעילות התקינה של הרכב שלכם והחליפו את המסננים אחת לתקופה. ברגע שהמסננים אוספים לתוכם כמות גדולה מדי של לכלוך הם יכולים להיסתם ולא לתפקד כהלכה. SOLO מציעים את המוצרים הכי איכותיים בשוק, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמסנני השמן שלנו יבצעו את העבודה הטובה ביותר לאורך הזמן הרב ביותר. אל תתביישו להתייעץ עם צוות המומחים שלנו כדי לבחור את המסננים הנחוצים עבורכם.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button