הזן מספר רישוי
בית > חלקי חילוף > קרור מנוע > רדיאטורים

רדיאטורים

רדיאטור חימום לרכבנכון שמדינת ישראל היא אחת מהמדינות הכי חמות בעולם, עם טמפרטורות שרק הולכות ועולות לאורך השנים – אך אין זה אומר שאנחנו סובלים מחום. השנים האחרונותהראו לנו עד כמה החורף הישראלי יכול להיות גם הוא מאתגר ומורכב מבחינת טמפרטורות, עם ימי קור קיצוניים שתקפו את מדינת ישראל. ולכן ממש לא הופתענו לגלות שיש יותר ויותר ישראלים שרוצים להתקין רדיאטור חימום לרכב הפרטי או לרכב המסחרי בו הם נוסעים באופן קבוע. זו לא משימה מורכבת, אבל בהחלט נדרשת העזרה של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. ולכן, הצוות המקצועי של חברת SOLO מוכן ללוות כל לקוח שמבקש לקבל רדיאטור לרכב, בתהליך ההתאמה וההתקנה של המוצר החדש שלו.


`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון

מוצר קטן עם חשיבות גדולה – רדיאטור חימום לרכב

סטנדרט היבוא והמכירה של כל כלי רכב בארץ מחייב את היבואנים להתקין מערכות מיזוג אוויר מתקדמות וחסכוניות מבחינת צריכת דלק, במכוניות החדשות. ואכן, מערכות מיזוג אוויר אלו יכולות לספק תמיכה לנוסעים בכלי הרכב השונים במיוחד במהלך חודשי הקיץ, עם יכולות קירור עוצמתיות במיוחד. אבל עם בוא החורף יותר קשה למערכת מזגן לייצר אוויר חם, מבלי "לחנוק" את הרכב ואת מי שנמצא בתוכו. המוצר האלטרנטיבי, שיכול לענות על דרישות חימום איכותיות ונוחות הוא רדיאטור חימום לרכב. הרדיאטור מחמם את האוויר בתוך כלי הרכב, שומר על הלחות ומאפשר לכם לנסוע כמעט לכל מקום שתרצו כאשר הרכב חם ונעים לישיבה.

התקנת רדיאטור חימום לרכב היא, אם כך, פעולה טכנית שחייבים לבצע בעזרת מומחה מיזוג אוויר למכוניות. ככל שחשוב לכם לקבל את המוצר הנכון ביותר למכונית שלכם ולצמצם את החנות של תקלות במערכת, הבחירה אודות איש מקצוע שיבצע לכם את ההתקנה של רדיאטור חימום לרכב היא החלטה לא פחות חשובה מאשר ההחלטה לקנות מוצר זה. אל תהססו לבחון את כל האפשרויות שלכם ורק לאחר מכן להשקיע זמן ומשאבים בהתקנה של רדיאטור חימום לרכב.

 

רדיאטור חימום לרכב לסובלים מקור ולימות החורף הקיצוני

אם אתם ממש סובלים מקור ואתם לא יכולים להתמודד עם ימי החורף בישראל, או שאתם רוצים להיות מוכנים לכל אירוע קיצוני, חשוב מאוד לבצע את ההתקנה של רדיאטור חימום לרכב ויפה שעה אחת קודם. בעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת SOLO ניתן לקבל איכות נהיגה מדהימה, גם אם אתם רוצים לצאת מהבית בימים הכי קרים של החורף הישראלי.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button