בחר רכב

ציריות

הציריות הן המרכיב המחבר בין הכוח של הרכב אל הגלגלים. במידה והציריות נשברות, הרכב פשוט לא יסע מאחר שהכוח לא יגיע מהמנוע אל הגלגלים. כאשר יש רעש של תקתוק שנשמעים מהגלגל כאשר ההגה מסובב את הרכב לכיוון כלשהו, יכול להיות שהציריות עומדות להישבר. במקרה זה יש לבדוק את תקינות הציריות, בעצמכם או במוסך.
באופן טבעי גודל הציריה משתנה בהתאם לדגם הרכב. כאן באתר SOLO תוכלו למצוא ציריות למאות דגמי רכב כולל ציריה לשברולט אימפה ואבאו, ציריה לניסן מיקרו, ציריה לב.מ.וו X5, ציריה לפורד קונקט ולפוקוס, ציריה לפיאט פונטו ועוד.
לרוב ציריות לרכב עולות בין 400 ל- 1,000 ש\"ח. רכשו ציריה לרכב באתר סולו ותיהנו ממוצרים איכותיים במחירים מנצחים.
הציריות הן המרכיב המחבר בין הכוח של הרכב אל הגלגלים. במידה והציריות נשברות, הרכב פשוט לא יסע מאחר שהכוח לא יגיע מהמנוע אל הגלגלים. כאשר יש רעש של תקתוק שנשמעים מהגלגל כאשר ההגה מסובב את הרכב לכיוון כלשהו, יכול להיות שהציריות עומדות להישבר. במקרה זה יש לבדוק את תקינות הציריות, בעצמכם או במוסך. באופן טבעי גודל הציריה משתנה בהתאם לדגם הרכב. כאן באתר SOLO תוכלו למצוא ציריות למאות דגמי רכב כולל ציריה לשברולט אימפה ואבאו, ציריה לניסן מיקרו, ציריה לב.מ.וו X5, ציריה לפורד קונקט ולפוקוס, ציריה לפיאט פונטו ועוד. לרוב ציריות לרכב עולות בין 400 ל- 1,000 ש\"ח. רכשו ציריה לרכב באתר סולו ותיהנו ממוצרים איכותיים במחירים מנצחים.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button