X
כדי לראות את מוצרי קטגוריית גגונים
עבור הרכב שלכם
יש להזין את מספר הרישוי או להזין את הדגם כאן:
הזן מספר רישוי
בית > אביזרי רכב > גגונים

גגונים

גגון לרכבהרכבים שלכם מגיעים בגדלים ובצורות שונות ורבות. חלקם בעלי יכולות הכלה גבוהות לציוד רב, וחלקם אולי קצת פחות.בכל מקרה בעת נסיעה לטיול, מעברי דירה, ולכל פעולה אחרת העולה על הדעת – לפעמים חסר מקום אחסון. הבעיה הזו היא בעיה כוללת לכלל הנהגים והרכבים, ולכן חשוב למצוא עבורה פתרון הולם. 

`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון

פתרון שכזה הוא גגון לרכב. גגונים לרכב מתלבשים על הגג, לרוב הם קבועים, ויכולים לנשוא על גבם ציוד נוסף. ישנם גגונים למכונית שהם ייעודיים לציוד מסוים, כמו אופניים, וגגונים לאוטו שמאפשרים נשיאה של ציוד נרחב יותר ומגוון יותר. הגגונים מקלים על בעיות האחסון ברכבים קטנים יותר ומאפשרים אחסון רב יותר גם לרכבים שבהם אין בעיה כזו בדרך כלל. נסיעה עם ציוד רב נהיית פשוטה יותר עם הגגונים הללו, והיא בהחלט מקלה על הרבה מאוד תחומים בחיים, אך חשוב לברור את הגגון האיכותי ביותר.

 

גגונים לרכב אשר מותקנים בצורה לא בטוחה, או שאינם עומדים בתקן איכות גבוה, יכולים לגרור בעיות בעת הנסיעה, פירוקים והפלות של משא. הגגונים שלנו בSOLO הם הגגונים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, כך שמובטחת לכם חוויית שימוש בטוחה, נוחה להרכבה ופירוק וללא פשרה על הבטיחות שלכם בכביש. אצל רובנו סופי השבוע מוקדשים לבילויים וטיולים בחיק הטבע עם המשפחה, במיוחד אם מדובר על עונת הקיץ או האביב. בעונה הזו מזג האוויר נעים ונוח במיוחד, ולכן טיולים ונסיעות בסופי השבוע יחד עם כל המשפחה זה דבר מתבקש והכרחי. אך מה עושים כאשר מעוניינים לנסוע לנופש של כמה ימים עם כל המשפחה? הרכב קטן ואין מקום לכל התיקים והמזוודות. הפתרון הטוב ביותר לכך הוא באמצעות התקנה של גגון לרכב, כך שניתן להעמיס עליו ציוד שונה בקלות ובנוחות. באתר של חברת SOLO ניתן למצוא מבחר גדול של גגונים לכל סוגי הרכב. הגגונים הינם חזקים, עמידים ואיכותיים כך שתוכלו לנסוע בראש שקט וללא דאגות.
 

 

גגון לרכב – כל היתרונות
 

העמסת ציוד ברכב קטן – קיימים לא מעט רכבים קטנים שמצד אחד חוסכים בדלק וקל למצוא איתם חנייה בעיר, אך מצד שני תא המטען שלהם הוא קטן מאוד. כאשר יוצאים לטיול עם המשפחה ברכב קטן בעל תא מטען מצומצם, הדבר יוצר בעיה של חוסר מקום וגרימת אי נוחות לנוסעי הרכב. באמצעות התקנת גגון על גג הרכב, ניתן לצאת לטיולים גם עם רכב קטן כך שחלק מהציוד יהיה קשור לגג הרכב על גבי הגגון הייעודי.

חלוקת עומס שווה ברכב – כאשר מעמיסים ציוד רב על תא המטען של הרכב, במיוחד אם מדובר בציוד כבד ורב מעבר למה שהתא יכול להכיל, הדבר עשוי לגרום לנזק לרכב וחלקו האחורי של המרכב. כאשר מחלקים את הציוד המועמס על הרכב באופן שווה באמצעות הגגון שקבוע בגג, ניתן לשמור על הרכב ולחלק את העומס והמשקל בצורה שווה.

שינוע וניוד ציוד גדול – עוברים דירה רק עם ארגזי בגדים? אין ספק כי לא תרצו לשלם לחברת הובלות לצורך המעבר, אלא לבצע זאת באופן עצמאי. בעזרת התקנת גגון לרכב תוכלו לבצע את המעבר בקלות, וגם להעביר ספה או שולחן שאינם נכנסים לתא המטען. בוחרים רק גגון איכותי וחזק להתקנת גגון על גג רכב פרטי יש יתרונות רבים. חשוב לבחור רק את הגגון האיכותי, עמיד והחזק ביותר לצורך העמסת ציוד תקינה וללא בעיות של נפילה וסיכון נהגים אחרים. גגון לרכב בחיפה גגון לרכב בחיפה יכול לשמש אתכם למגוון צרכים. לא מעט אנשים בוחרים לעשות שימוש באפשרות זו לשם הנחה על הרכב שלהם מוצרים שונים, תיקים או מגוון ציוד לכל צורך. במידה וגם אתם מעוניינים באפשרות זו של גגון לרכב בחיפה חשוב לדעת כי כיום יש מגוון סוגים שונים של גגונים לרכב אשר יוכלו לשרת את הצרכים האישיים שלכם. בחירה נכונה של גגון לרכב בחיפה שיאפשר לכם ליהנות ממגוון גדול של יתרונות על פני כל שאר אפשרויות האחסון השונות ברכב שלכם. צרו קשר עם חברת SOLO לקבלת פרטים נוספים על הגגונים המומלצים היותר כיום. בחירה נכונה של גגון לרכב בחיפה במטרה להצליח לבחור נכון גגון לרכב בחיפה אשר מותאם בדיוק עבור הצרכים האישיים שלכם, חשוב לעשות זאת בשני שלבים מרכזיים. השלב הראשון בבחירה המוצלחת הוא כמובן הכרת כלל הצרכים האישיים שלכם. על מנת להצליח לבחור נכון אתם חייבים להכיר היטב את כל הצרכים האישיים שלכם לשם עם אתם צריכים גגון לרכב.

הכירו את כלל הצרכים האישיים שלכם - במידה ותכירו היטב את כל הצרכים שאתם מייעדים לגגון, תוכלו בקלות רבה לבחור את הגגון המתאים ביותר לכם. חשוב לומר כי כיום יש מגוון חומרים מהם עשויים הגגונים ועל-כן במידה ותכירו היטב את כל הצרכים שלכם מה גגון תוכלו לבחור את הגגון אשר עשוי עם החומר המתאים ביותר לצרכים השונים.

הכירו את כלל האפשרויות השונות בשוק -  השלב השני בבחירה נכונה ומוצלחת של גגון לרכב בחיפה הוא בהיכרות מעמיקה של כל האפשרויות השונות העומדות לרשותכם. אנשים רבים אשר בוחרים לקנות גגון לרכב, בפרט למגוון חלקי חילוף שונים בכלל לא מכירים את כל האפשרויות העומדות לרשותם ולכן בוחרים חלקים שאינם מיטביים עבור הצרכים שלהם. עשו את הבחירה הנכונה רק לאחר שאתם יודעים מה האפשרויות הזמינות לכם.

הוספת עריסה על גגון הרכב - ישנם רבים אשר מעוניינים להוסיף לגגון הרכב עריסה על מנת לשמר בצורה הטובה ביותר את הכלים שנושאים בתוך העריסה. בשימוש בעריסה תוכלו להסיע דברים גם במצבים של גשם. בחירה נכונה ומושכלת תניב לכם יתרונות רבים מהוספת הגגון בחירה נכונה ומושכלת של גגון לרכב בחיפה מתוך הכרת כל הצרכים האישיים שלכם וכן מתוך הכרה של כל הדגמים אשר מוצעים לכם בשוק תהיה הבחירה הנכונה אשר תצליח להניב לכם מגוון גדול של יתרונות משמעותיים. על כן חשוב לבחון את המטרות והצרכים שלכם לעומק ואף להשלים סקר שוק שיציג בפניכם את האפשרויות הזמינות לכם. גגון לרכב מחיר גגון לרכב מחיר יכול לשמש אתכם למגוון רחב של צרכים ועל כן אנשים רבים בוחרים כיום להתקין גגון ברכב שלהם באמצעותו יוכלו להניע חפצים וציוד רב ללא תפיסת מקום ברכב. במידה וגם אתם מעוניינים באפשרות הזו של גגון לרכב חשוב לדעת לבחור נכון את הגגון המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם, להתאמה מדויקת פנו אל חברת סולו כבר היום. מגוון גגונים למכונית עבור מוצרים כבדי משקל באמצעות גגון מספיק מקצועי לרכב שלכם, תוכלו להניח חפצים כבדי משקל על הרכב בצורה בטוחה במיוחד ללא כל בעיה. על כן במידה והם המקום בפנים הרכב שלכם לא גדול במיוחד ואתם זקוקים למקום נוסף על הרכב חשוב לדעת כי אפשרות זו של גגון לרכב תאפשר לכם להניח חפצים כבדים וגדולים במיוחד בקלות רבה. עם זאת, במידה והגגון לרכב משרת אתכם בעיקר לנסיעות בודדות ולשימוש עם מוצרים לא כבדים במיוחד ניתן להשתמש בגגון ספוג (דומה לגגונים לרכב שניתנים להשכרה באיקאה IKEA).

 

במידה והשימוש בגגון הוא תדיר מומלץ להוסיף לגגון עריסה אשר מסייעת מאוד בשמירה על המוצרים שהעריסה נושאת בתוכה וכן מאפשרת שימוש בגגון גם בימים של גשם. גגון לרכב מחיר משתלם- שומרים על בטיחות במחיר נוח ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים להניע לא מעט חפצים גדולים וכבדים על הרכב שלהם גם ללא גגון לרכב מחיר כלל. הנעה כזאת של חפצים גדולים וכבדים עלולה להיות מסוכנת במיוחד ולפגוע ברכב שלכם וברכבים אשר נמצאים בקרבת מקומכם. לכן, במידה ועד היום בחרתם להניע מגוון מוצרים על גג הרכב שלכם ללא גגון מסודר חשוב לדעת כי כיום תוכלו לבחור גגון לרכב ברמת איכות מעולה בכמה מאות שקלים בלבד. בעזרת גגון זה אתם יכולים להבטיח את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר כאשר אתם מניעים חפצים גדולים וכבדים על הרכב שלכם בחרו נכון את הגגון המתאים לרכב שלכם שמירה על בטיחות הרכב שלכם וכן שמירה על כל שלל הרכבים בקרבת מקומכם שווה הרבה יותר מכמה מאות שקלים בודדים ולכן מומלץ בחום לבחור באפשרות זו. חשוב להכיר את כל האפשרויות העומדות לרשותכם בשוק על מנת להצליח לבחור את הגגון המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

 

בשל המגוון הגדול תוכלו למצוא גגונים לרכב אשר מיועדים לרכבים קטנים וגגונים אשר מיועדים לרכבים גדולים אשר יצליחו להניח משקלים כבדים במיוחד. בחירה נכונה של הגגון המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם תאפשר לכם להניח מגוון מוצרים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר בתשלום של כמה מאות שקלים בלבד.


 

גגונים לרכב

אחד הפריטים המבוקשים והנפוצים ביותר הוא, כמובן, הגגון שנצמד אל המכונית שלכם. ישראלים רבים בוחרים להתקין היום גגון לרכב, ויש להם המון סיבות טובות לעשות זאת. בחברת SOLO תוכלו למצוא את הגגון האידאלי עבורכם, זה שמתאים לצרכים הייחודיים שלכם ומבטיח לכם עוצמה ואיכות לאורך זמן. כך תוכלו לבחור גגון אוניברסלי לאוטו שלכם, המתאים לשלל רכבים או להתאים את הגגון המדויק למכונית שלכם. צוות החברה יעזור לכם להשוות בין החלופות, להבין מה נכון לכם יותר ולהצטייד בגגון המושלם שעונה על כל הדרישות שהצבתם.

 

מי בכלל צריך גגון לרכב – ולמה הוא משמש?

יותר ויותר נהגים בישראל מתקינים גגון לרכב הפרטי שלהם, ויש לפתרון הפשוט הזה תועלת רבה:

  • • הוא מאפשר שינוע נוח של חפצים ממקום למקום, על ידי קשירתם לגגון
  • • הוא מאפשר יציאה נוחה לטיולי אופניים בכל רחבי הארץ, באמצעות הצמדת מנשא לגגון
  • • הוא מאפשר נשיאה של מזוודות במקום לתפוס את המושב האחורי ואת תא המטען
  • • הוא מאפשר התקנה ופירוק נוחים, מהירים ופשוטים להפליא


יתרונות אלה של גגונים לרכב, הופכים את הגגון למצרך מבוקש במיוחד, וכאמור, ניתן היום לרכוש גגון אוניברסלי שיתאים כמעט לכל כלי רכב שתראו על הכביש. זוהי הסיבה לכך שמכוניות רבות כבר מצוידות בו, ומשפחות רבות נהנות ממנו כשהן מתכננות חופשה קצרה בצפון, טיול אופניים בדרום או העברת ריהוט מדירה אחת לאחרת. כל זאת, בקלות ובנוחות, וכעת גם במחירים נוחים ומשתלמים להפליא.

 

גגון לרכב אלומיניום

התקנת גגון לרכב יכולה להתאים למגוון רחב של צרכים ושימושים, והיום אנחנו רואים את הפתרון הנהדר הזה על רבות מהמכוניות. עם זאת, לפני שאתם רוכשים את הגגון למכונית שלכם מומלץ לבחור בקפידה חנות אביזרי רכב מקצועית, טובה ואמינה. חברת SOLO גאה להציג בפניכם מגוון גגונים לרכבים וגם שירות אישי ומצוין. זהו השילוב שיאפשר לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם כבר עכשיו, וליהנות משירות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם בכל שלב, ולכל שאלה, כדי שתדעו שאתם בוחרים את הפתרון המנצח ונהנים ממנו לאורך זמן, בחופשות – וגם במעברי דירה.

 

התקנת גגון לרכב

כלים רבים קיימים כיום בכדי לשדרג את חווית הנסיעה, לנצל את יכולות הרכב ואפילו לבדר אותנו בזמן הנהיגה. אחד אחד מאותם כלים שרק הולך ומתחדש בשנים האחרונות הוא לא אחר מאשר גגון לרכב, האביזר שמזוהה בעיקר עם רכב עבודה, הולך ומשתלט בשנים האחרונות על עוד ועוד גגות רבים של רכבים מכל הסוגים. אבל רגע לפני שאנו יורדים לעומקה של קנייה שכזו או כל קנייה של אביזר אחר לרכב, מומלץ שנעשה זאת אצל מומחים שיוכלו גם לייעץ לנו ולא רק למכור לנו בדיוק כמו אצל סולו המובילים במגוון מוצרי רכב שונים החל מבוסטרים לילדים ועד לבוסטרים להתנעה.

 

גגון לרכב- כל היתרונות

עולם הגגונים לרכב הלך והשתכלל בשנים האחרונות, אם בעבר רבים היו עוד מעדיפים לאלתר כלים כאלו ואחרים לנסיעה חד פעמית. כיום ניתן להיעזר במגוון רכב של גגונים, גם למספר רב של פעמים וגם בנשיאה של מגוון רחב של חומרים. נוכל להרים כדורי משחק, קניות, אופניים, ספרים ועוד ועוד מוצרים שונים בין אם בהעברת דירה ובין אם בנסיעה אל ההורים. גגון לרכב מלא ביתרונות פשוטים לנשיאה עבור כל אחד ואחת מאיתנו. 

הפתרונות הללו הפכו לא רק יעלים ושכיחים הרבה יותר משהיו בעבר, אלא גם להרבה יותר בטוחים בין אם נערום ציוד לגובה או שנשמור אותו בקופסת נשיאה כזו או אחרת. בנוסף לכך השימוש בו יעזור לנו לנצל הרבה יותר מקום בחלל הרכב הפנימי, החל מהבגאז' ועד למושבים האחוריים. 

 

האם יש חסרונות?

גם בקנייה של גגון לרכב ישנם חסרונות, הראשון הוא שלעיתים נתבקש להוציא סכום לא קטן עבור גגון מכובד ויעיל. שנית היא כמות השימוש וצריכת הדלק, שכמובן עלולה להשפיע ככל שהמשא שלנו יהיה כבד יותר וכך גם השימוש ברכב על מנת לנשוא חפצים. 

אך בכדי להכיר בחסרונות שיהיו רלוונטיים עבורנו ולהתאים את הקנייה למידות ולצרכים שלנו, מומלץ לקנות מוצרים כאלו אצל מומחים בתחום כמו סולו המשווקה מגוון רחב של אביזרים שונים לרכבים ובעלת ניסיון רב שנים בתחום מוצרי הרכב השונים. 

 

גגון לאוטו

אחת הקניות המועילות והמשדרגות לרכב שלנו יהיה ללא ספק גגון לרכב, שיכול לשמש עבור נשיאת מוצרים רבים ולהעניק מרווח נוסף בתוך חלל הרכב. אם בשנים האחרונות גגונים היו נפוצים רק אצל רכבי שיפוצים או רכבי עבודה למיניהם, כיום עוד ועוד נהגים מחליטים להוסיף גגונים במגוון רכב של צורות ויכולות אחזקה שונות. כל אלו מצביעים לא רק על ההכרה כי הרכב יכול לנשוא הרבה יותר מהחלל הפנימי, אלא גם עקב מגוון רחב של סוגי גגונים שיש כיום. ובכל הקשור לגגונים לרכב ובציוד מגוון לרכבים, מומלץ לבדוק אצל סולו המומחים בתחום אביזרי הרכב. 

 

כל מה שאפשר לעשות עם גגון לרכב

כמו שציינו מעל גגון לרכב כבר מזמנו איננו מנת חלקם של קבלנים או גננים, כיום היכולת לנשוא ברכב שלנו עוד ועוד ציוד, החל מאופניים לטיול ועד לקניות או ציוד קמפינג הפך להיות נפוץ מאוד בשנים האחרונות.
אחת הסיבות לכך היא כמובן הסוגים המגוונים, אך לא רק מכיוון שהגגונים כיום משמשים אפילו לפעולות פשוטות כמו נשיאה של כמות קניות גדולה. ואת כל אלו נוכל לעשות בצורה בטיחותית וקלה מבלי לחשוש לכל טלטלה או נפילה של חפצים בדרך.

כמובן כאשר מצליחים לשמור על כל כללי הבטיחות, בין אם עורמים ציוד לגובה ובין אם מניחים דיקטיים רחבים, מומלץ לשמור על קשירות במידת הצורך ושמירה על גובה סביר בכניסה לחניונים ובמעברים נמוכים. 

 

מה חשוב לדעת בקנייה

אחת הדברים שחשבון לדעת לפני שקונים גגון לרכב, הראשון הוא מה היא הכמות שנרצה להעמיס בזמן השימוש? השנייה היא כמה כסף נבקש להשקיע בגגון לרכב? עלות גגונים נעה בין 150 ויכולה לטפס עד לכדי שמונה מאות ועד שבע מאות שקלים. בנוסף לכך חשוב גם לוודא כי סוג הגגון שבחרנו אכן מתאים לרכב שלנו בין אם במידת הגג ובין אם בסוג. 

לכן קנייה שכזו מומלץ לבצע אצל מקצוענים, לא להותיר מקום לשאלות או ספקות ולא לטרטר עצמנו מספר פעמים בשביל גגון. לכן בחירות שכאלו מומלץ לבצע אצל סולו המקצוענים. 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button