בחר רכב

סטים תזמון

חלקי הרכב כולם: המנוע, הבוכנות, הצמיגים ושאר המערכות, צריכים לעבוד ביחד זה עם זה במהלך הנסיעה. כל החלקים הללו נחוצים עבור פעולת הנסיעה, כאשר הם בתיאום מושלם. כדי להשיג את התיאום הזה אנחנו משתמשים ברכבים בסט תזמון, שדואג לקשר בין כל חלקי הרכב כך שהנסיעה תהיה חלקה, בטוחה וברמה הכי בסיסית – תתרחש!

סט התזמון מווסת את תנועות הבוכנות ושסתומי המנוע בעזרת רצועת התזמון. השסתומים והבוכנות צריכות לעבוד יחד זה עם זו כדי למנוע תקלות של החלפת בוכנות ותקיעות שיכולות להתרחש בתוך המנוע. נזק שנגרם לסט התזמון כמעט תמיד יוביל לנזק במנוע עצמו – ולכן חשוב לדאוג ולהחליף את הרצועה מעת לעת, לאחר השחיקה, כדי למנוע תקלות חמורות יותר שיכולות ליפול על המנוע שלכם.

כשניגשים לבחור סט תזמון צריך להתחשב בעיקר באורך החיים של הסט כדי לוודא את תאריך ההחלפה המשוער. חשוב להחליף את הסט אחת לתקופה, וככל שהמוצר איכותי יותר כך השחיקה משפיעה עליו פחות. אצלנו בSOLO תמצאו את הסטים האיכותיים ביותר שיש בשוק, כך שתוכלו להבטיח לעצמכם את אורך הזמן המירבי בין החלפה להחלפה. תנו לנו להמליץ לכם על הסטים המומלצים עבורכם, כך שהנסיעה שלכם תהיה הבטוחה ביותר, עם כמות התקלות הנמוכה ביותר.
חלקי הרכב כולם: המנוע, הבוכנות, הצמיגים ושאר המערכות, צריכים לעבוד ביחד זה עם זה במהלך הנסיעה. כל החלקים הללו נחוצים עבור פעולת הנסיעה, כאשר הם בתיאום מושלם. כדי להשיג את התיאום הזה אנחנו משתמשים ברכבים בסט תזמון, שדואג לקשר בין כל חלקי הרכב כך שהנסיעה תהיה חלקה, בטוחה וברמה הכי בסיסית – תתרחש! סט התזמון מווסת את תנועות הבוכנות ושסתומי המנוע בעזרת רצועת התזמון. השסתומים והבוכנות צריכות לעבוד יחד זה עם זו כדי למנוע תקלות של החלפת בוכנות ותקיעות שיכולות להתרחש בתוך המנוע. נזק שנגרם לסט התזמון כמעט תמיד יוביל לנזק במנוע עצמו – ולכן חשוב לדאוג ולהחליף את הרצועה מעת לעת, לאחר השחיקה, כדי למנוע תקלות חמורות יותר שיכולות ליפול על המנוע שלכם. כשניגשים לבחור סט תזמון צריך להתחשב בעיקר באורך החיים של הסט כדי לוודא את תאריך ההחלפה המשוער. חשוב להחליף את הסט אחת לתקופה, וככל שהמוצר איכותי יותר כך השחיקה משפיעה עליו פחות. אצלנו בSOLO תמצאו את הסטים האיכותיים ביותר שיש בשוק, כך שתוכלו להבטיח לעצמכם את אורך הזמן המירבי בין החלפה להחלפה. תנו לנו להמליץ לכם על הסטים המומלצים עבורכם, כך שהנסיעה שלכם תהיה הבטוחה ביותר, עם כמות התקלות הנמוכה ביותר.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button