בחר רכב
בית > משאבותחלקי חילוף > משאבות הגה

משאבות הגה

ההגה הוא הכלי של הנהג המשמש לניווט כלי הרכב בעת הנסיעה. מערכות ההיגוי שונות זו מזו, בעיקר בעידן הזה בו הרכבים עוברים חידושים מכניים ואלקטרוניים. מערכת ההיגוי הנפוצה ביותר, עדיין, היא הגה הכוח הפועל על ידי מערכות הידראוליות שמבצעות את הניווט בפועל. המערכת הזו נעזרת במשאבות ההגה כדי לקיים את הפעולה שנחוצה להיגוי וניווט.

משאבות ההגה הן משאבות הידראוליות המשתמשות בנוזל הייעודי ובלחץ כדי להניע את הבוכנות שמסובבות את הצמיגים. היות שהנוזל, להבדיל מגז נניח, אינו ניתן לדחיסה הכוח המופעל עליו מופנה ישירות להנעת הבוכנות ולא נקלט בתוכן. גז הנכנס לבוכנה יכול לגרום לסתימות, לתקיעות ותקלות בהן הבוכנה לא תוכל לתפקד כהלכה ותידרש החלפתה. נחוץ לוודא את תפקוד משאבות ההגה אחת לתקופה כדי לוודא שהנסיעה, הניווט וההיגוי יהיו חלקים.

SOLO דואגים לכם לנסיעה בטוחה וחלקה. כדי לוודא שמערכות הרכב תקינות, להתייעצות בנושאי חלפים ולהתאמת החלפים המתאימים לכם צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו. משאבות ההגה הן בלי שום ספק אחד מהרכיבים הקריטיים יותר עבור בטיחות הנסיעה ולכן אין שום הצדקה לזלזל בהן. בדקו עוד היום את המשאבות שלכם, וצרו איתנו קשר כדי לרכוש את המשאבות המותאמות לרכביכם. נסיעה בטוחה מתחילה בSOLO.
ההגה הוא הכלי של הנהג המשמש לניווט כלי הרכב בעת הנסיעה. מערכות ההיגוי שונות זו מזו, בעיקר בעידן הזה בו הרכבים עוברים חידושים מכניים ואלקטרוניים. מערכת ההיגוי הנפוצה ביותר, עדיין, היא הגה הכוח הפועל על ידי מערכות הידראוליות שמבצעות את הניווט בפועל. המערכת הזו נעזרת במשאבות ההגה כדי לקיים את הפעולה שנחוצה להיגוי וניווט. משאבות ההגה הן משאבות הידראוליות המשתמשות בנוזל הייעודי ובלחץ כדי להניע את הבוכנות שמסובבות את הצמיגים. היות שהנוזל, להבדיל מגז נניח, אינו ניתן לדחיסה הכוח המופעל עליו מופנה ישירות להנעת הבוכנות ולא נקלט בתוכן. גז הנכנס לבוכנה יכול לגרום לסתימות, לתקיעות ותקלות בהן הבוכנה לא תוכל לתפקד כהלכה ותידרש החלפתה. נחוץ לוודא את תפקוד משאבות ההגה אחת לתקופה כדי לוודא שהנסיעה, הניווט וההיגוי יהיו חלקים. SOLO דואגים לכם לנסיעה בטוחה וחלקה. כדי לוודא שמערכות הרכב תקינות, להתייעצות בנושאי חלפים ולהתאמת החלפים המתאימים לכם צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו. משאבות ההגה הן בלי שום ספק אחד מהרכיבים הקריטיים יותר עבור בטיחות הנסיעה ולכן אין שום הצדקה לזלזל בהן. בדקו עוד היום את המשאבות שלכם, וצרו איתנו קשר כדי לרכוש את המשאבות המותאמות לרכביכם. נסיעה בטוחה מתחילה בSOLO.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button