בחר רכב

מצתים

מנוע בעירה פנימי הוא המנוע המספק את האנרגיה לרכב שלכם ומאפשר לו להניע את הגלגלים והמערכות השונות הדרושות לנסיעה. המנוע הזה מורכב מכמה וכמה חלקים הדרושים עבור פעילות תקינה. אחד מהחלקים הללו הם המצתים המורכבים בתוכו. המצת הוא רכיב חשמלי ולכן חשוב לוודא את תקינותו אחת לתקופה, ככל רכיב חשמלי אחר, שכן יש שחיקה ובלאי טבעי שמתרחשים.

כדי לעודד את הבעירה במנוע המצת מורכב על ראשה של כל אחת מן הצילנדרים שבמנוע. התהליך מתרחש לאחר דחיסת תערובת הדלק והאוויר על ידי הבוכנה של המנוע, כאשר התערובות הדחוסה הזו מגיעה לצילינדר המצת מבצע את עבודתו ומפיק ניצוץ שגורם לבעירה של התערובת. הגוף הקרמי של המצת דואג לשמור עליו גם בטמפרטורות הגבוהות של הבעירה ומבודד את הרכיבים החשמליים הדואגים לניצוץ עצמו כדי לשמור עליהם ולדאוג לאורך חיים ארוך יותר. ללא המתח החשמלי שנוצר על ידי המצת הבעירה לא אפשרית.

SOLO דואגת לספק עבורכם את המצתים האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק, בעלי הגוף הקרמי המבודד ביותר והמתח האופטימלי עבור המנוע שלכם. ההתאמה בין המצת למנוע קריטית ולכן חשוב לברר אילו מצתים דרושים עבורכם. אם אתם לא בטוחים צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו בSOLO כדי שנוכל לדאוג לנסיעה החלקה והבטוחה ביותר עבורכם.
מנוע בעירה פנימי הוא המנוע המספק את האנרגיה לרכב שלכם ומאפשר לו להניע את הגלגלים והמערכות השונות הדרושות לנסיעה. המנוע הזה מורכב מכמה וכמה חלקים הדרושים עבור פעילות תקינה. אחד מהחלקים הללו הם המצתים המורכבים בתוכו. המצת הוא רכיב חשמלי ולכן חשוב לוודא את תקינותו אחת לתקופה, ככל רכיב חשמלי אחר, שכן יש שחיקה ובלאי טבעי שמתרחשים. כדי לעודד את הבעירה במנוע המצת מורכב על ראשה של כל אחת מן הצילנדרים שבמנוע. התהליך מתרחש לאחר דחיסת תערובת הדלק והאוויר על ידי הבוכנה של המנוע, כאשר התערובות הדחוסה הזו מגיעה לצילינדר המצת מבצע את עבודתו ומפיק ניצוץ שגורם לבעירה של התערובת. הגוף הקרמי של המצת דואג לשמור עליו גם בטמפרטורות הגבוהות של הבעירה ומבודד את הרכיבים החשמליים הדואגים לניצוץ עצמו כדי לשמור עליהם ולדאוג לאורך חיים ארוך יותר. ללא המתח החשמלי שנוצר על ידי המצת הבעירה לא אפשרית. SOLO דואגת לספק עבורכם את המצתים האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק, בעלי הגוף הקרמי המבודד ביותר והמתח האופטימלי עבור המנוע שלכם. ההתאמה בין המצת למנוע קריטית ולכן חשוב לברר אילו מצתים דרושים עבורכם. אם אתם לא בטוחים צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו בSOLO כדי שנוכל לדאוג לנסיעה החלקה והבטוחה ביותר עבורכם.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button