בחר רכב

תפוח הגה

כשמדובר בנהיגה, יש אפשרויות להתאים את כלי הרכב, לעזור ולהפוך את הנהיגה לבטוחה יותר גם עבור אנשים המתקשים בתנועה. תפוח הגה הוא אחד מהכלים המאפשרים זאת. התפוח מתלבש על גלגל ההגה עצמו ומאפשר לנהג לסובב, לאחוז ולתפעל את גלגל ההגה בצורה בטוחה, נוחה ויעילה.
ההתקנה של תפוח ההגה מתבצעת על ידי שני חבקים המתלבשים על גלגל ההגה, עליהם מוברגת ידית המסתובב על מיסב. בעזרת החבקים ההרכבה פשוטה ומבטיחה אחיזה מיטבית, עמידה ותקינה לאורך זמן רב.
תפוח ההגה הוא אביזר בטיחותי מהמדרגה הראשונה. הוא מאפשר לנהגים המוגבלים בתנועה לתפעל את גלגל ההגה, ולמעשה לשלוט ברכב כולו. ברכישת תפוח הגה עליכם לוודא שהדגם מתאים לצרכיכם ושההתקנה מבוצעת כהלכה – תקלה בתפוח ההגה יכולה להוביל לאסון כאשר היא מתרחשת תוך כדי נהיגה. לכן עליהם לוודא ולנקוט במשנה זהירות כאשר אתם ניגשים לרכישה של תפוח ההגה עבורכם.
כשמדובר בנהיגה, יש אפשרויות להתאים את כלי הרכב, לעזור ולהפוך את הנהיגה לבטוחה יותר גם עבור אנשים המתקשים בתנועה. תפוח הגה הוא אחד מהכלים המאפשרים זאת. התפוח מתלבש על גלגל ההגה עצמו ומאפשר לנהג לסובב, לאחוז ולתפעל את גלגל ההגה בצורה בטוחה, נוחה ויעילה. ההתקנה של תפוח ההגה מתבצעת על ידי שני חבקים המתלבשים על גלגל ההגה, עליהם מוברגת ידית המסתובב על מיסב. בעזרת החבקים ההרכבה פשוטה ומבטיחה אחיזה מיטבית, עמידה ותקינה לאורך זמן רב. תפוח ההגה הוא אביזר בטיחותי מהמדרגה הראשונה. הוא מאפשר לנהגים המוגבלים בתנועה לתפעל את גלגל ההגה, ולמעשה לשלוט ברכב כולו. ברכישת תפוח הגה עליכם לוודא שהדגם מתאים לצרכיכם ושההתקנה מבוצעת כהלכה – תקלה בתפוח ההגה יכולה להוביל לאסון כאשר היא מתרחשת תוך כדי נהיגה. לכן עליהם לוודא ולנקוט במשנה זהירות כאשר אתם ניגשים לרכישה של תפוח ההגה עבורכם.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button