בחר רכב

בולמי זעזועים

במהלך הנסיעה ישנם זעזועים רבים שנגרמים לרכב. החל מכבישים משובשים, ועד לפסי האטה – הזעזועים שהרכב עובר בנסיעה יכולים לגרום לתקלות ותזוזות לא רצויות של רכיבים שונים בתוך השלדה. כדי למנוע מזעזועים כאלה ליצור תקלות נוספות שאינן רצויות לרכב אנחנו מבצעים שימוש קבוע, גם אם אנחנו לא יודעים זאת, בבולמי הזעזועים של הרכב.

בולם זעזועים הוא רכיב מכאני שסופג את כוח הזעזוע ומפזר אותו. המטרה שלו היא למזער את התנודות שכל מערכת הרכב חשה כדי למנוע תזוזות משמעותיות של רכיבים הרגישים לכך. הרכיב הזה הכרחי כדי לשמור על רוב רכיבי המערכת במצב תקין ופועל, ולכן יש לו חשיבות רבה בבטיחות הנסיעה שלכם. בולמי הזעזועים ברכבים בדרך כלל מבצעים שימוש במערכת של קפיצים ושמן כדי לבצע את התפקיד שלהם.

בולמי הזעזועים הם לא רכיבים שניתן לזלזל בהם – ולכן בולמי הזעזועים שאנחנו מחזיקים בSOLO הם מהאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, אשר יתנו לכם את המענה הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. צוות המקצוענים שלנו בSOLO זמין עבורכם, בכל שאלה וייעוץ, כדי לוודא שהרכיבים שתרכשו הם הרכיבים להם אתם זקוקים. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לרכוש את בולמי הזעזועים הנחוצים עבורכם, ושמרו על אורך החיים של הרכב שלכם ועל בטיחות בדרכים.
במהלך הנסיעה ישנם זעזועים רבים שנגרמים לרכב. החל מכבישים משובשים, ועד לפסי האטה – הזעזועים שהרכב עובר בנסיעה יכולים לגרום לתקלות ותזוזות לא רצויות של רכיבים שונים בתוך השלדה. כדי למנוע מזעזועים כאלה ליצור תקלות נוספות שאינן רצויות לרכב אנחנו מבצעים שימוש קבוע, גם אם אנחנו לא יודעים זאת, בבולמי הזעזועים של הרכב. בולם זעזועים הוא רכיב מכאני שסופג את כוח הזעזוע ומפזר אותו. המטרה שלו היא למזער את התנודות שכל מערכת הרכב חשה כדי למנוע תזוזות משמעותיות של רכיבים הרגישים לכך. הרכיב הזה הכרחי כדי לשמור על רוב רכיבי המערכת במצב תקין ופועל, ולכן יש לו חשיבות רבה בבטיחות הנסיעה שלכם. בולמי הזעזועים ברכבים בדרך כלל מבצעים שימוש במערכת של קפיצים ושמן כדי לבצע את התפקיד שלהם. בולמי הזעזועים הם לא רכיבים שניתן לזלזל בהם – ולכן בולמי הזעזועים שאנחנו מחזיקים בSOLO הם מהאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, אשר יתנו לכם את המענה הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. צוות המקצוענים שלנו בSOLO זמין עבורכם, בכל שאלה וייעוץ, כדי לוודא שהרכיבים שתרכשו הם הרכיבים להם אתם זקוקים. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לרכוש את בולמי הזעזועים הנחוצים עבורכם, ושמרו על אורך החיים של הרכב שלכם ועל בטיחות בדרכים.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button