הזן מספר רישוי
בית > תוסף שמן

תוסף שמן

ברוב המקרים, אנו מגיעים למוסך על מנת לתקן תקלות או לבצע בדיקות עבור הרכב. לעיתים אנו עשויים להיתקל במצב בו איש מקצוע ממליץ לנו להוסיף שמן לאוטו. מעניין לגלות כי תוסף שמן לרכב הינו מאוד חשוב עבור תפקוד תקין של הרכב ושל המנוע בפרט. SOLO הינה חברה העוסקת בתחום אביזרי רכב ומעניקה לכם מגוון רחב של שמנים למנוע. בנוסף, חברה זו מעניקה את שירות הלקוחות הטוב ביותר בתחום זה. כאן ניתן יהיה לרכוש את כל מוצרים לרכב עבור רכבים מחברות שונות.

תוסף שמן

תוסף שמן – יתרונות ושימוש

כדי להבין מדוע תוסף שמן כה חשוב, חשוב להבין מה חשיבות תפקידו בעבור הרכב. השמן מאפשר להחזיר למנוע את הגמישות שלו והאלסטיות. הוא מונע את חמצון ומקטין את החיכוך בין החלקים של המנוע. שמן רגיל אינו יכול להביא למצב זה לעומת תוסף שמן לרכב. התוסף מצפה את המנוע על מנת להגן עליו ולמנוע ממצבים מסוכנים להתרחש. כך הוא מאפשר מעבר חלק ומהיר בתיבת ההילוכים.

על מנת להשתמש בתוסף שמן, יש לוודא קודם כל כי הוא מתאים לסוג הרכב שלכם. בנוסף, נהוג להשתמש בסוג שמן זה ולהחליף אותו כל 15 אלף קילומטרים. קיימים יתרונות רבים עבור השימוש בתוסף שמן לרכב:

  • ראשית, תוסף שמן מאפשר שמירה של המנוע לאורך זמן וכך עוזר להימנע מתקלות ובעיות ברכב. התוסף שומר על הרכב בצורה כללית, לכן חשוב להקפיד על בחירתו בהתאמה לסוג הרכב והוראות היצרן.
  • שנית, כאשר אתם משתמשים בתוסף שמן לרכב, ברוב המקרים אתם בודקים גם את המצב הכללי של הרכב. ועל כן מכיוון שיש להחליף את שמן זה כל כמה קילומטרים, תוכלו לנצל את ההזדמנות ולוודא שהמצב של האוטו תקין.

 

סוגי תוסף שמן

תוסף שמן הינו חומר חשוב לתפקוד המנוע, לכן מומלץ לרכוש אותו בחנות המיועדת לאביזרים ושירותים לרכב. ניתן למצוא תוסף שמן בבקבוק, המתאים לכל סוגי שמן המנוע. בנוסף, הנכם יכולים לבחור תוסף שמן לפי סוג הרכב.

אפשר לסכם בכך שתוסף שמן אמנם פחות מוכר אך לא פחות חשוב. מומלץ לרכוש חומר זה על מנת לשמור על המנוע ועל הרכב בכללי.

 

לרכישת תוסף שמן לחצו כאן

 

תוסף שמן מנוע

לא אחת כאשר נגיע אל המוסך שלנו, בין אם טיפול לפני טסט ובין אם בטיפול עשרת האלפים איש המקצוע יציע לנו תוסף שמן מנוע. הרי רובנו לעיתים עמדנו על הדילמה הזו לכמה רגעים, חלקנו ''וויתרנו'' והנהנו עם הראש כאילו חשבנו על כך בבית וחלק לא קטן אומר פשוט לא. כמובן שכל הצדדים לא כל כך צודקים, שכן תוספי שמן אמורים לעזור בחיות הרכב ולעזור לו להקטין את הסיכוי לבעיות ותקלות מורכבות בעתיד. לכן בחיפוש אחר תוספי שמן שונים לרכב, מומלץ להיוועץ באחד מסניפי סולו הפרוסים ברחבי הארץ ולקבל את התוסף המתאים לרכב שלנו. 

 

היתרונות של תוסף שמן מנוע

כאשר נעשה שימוש בחומרים איכותיים כמו תוסף שמן מנוע, אנו נבטיח לא רק אופי טיפול ותחזוקה מעולים גם למנועים שצברו מעל מאה אלף קילומטרים, אלא גם נוכל לשמר על האלסטיות והתפקוד של המנוע לאורך זמן רב. תוספים אלו אם נבחר את האיכותיים שביניהם, יצליחו לשמור על עבודה תקינה של כל חלקי המנוע ובכך למנוע רמת בלאי גבוהה או לחילופין שחיקה של המנוע בעת ההתנעה שלו. 

אך מלבד היתרונות המכניים המעולים, שימוש בתוספי שמן איכותיים יכול לעזור לנו גם לחסוך לא מעט כסף בין אם בחלקי החילוף השונים ובתצרוכת נכונה של דלק על ידי המנוע. יחד עם החסכון הכספי נוכל ''להנמיך'' עד כמה שניתן את רעש המנוע בזמן הנסיעה, ולהנות מנסיעה שקטה בטוחה וחסכונית. 

 

מחירים ולאילו סוגים?

בחיפוש אחר תוסף שמן מנוע חשוב לדעת כי עלותם של התוספים השונים, נעה כיום בין עשרים ושישה שקלים ועד לתשעים ושמונה שקלים. יחד עם זאת מומלץ לבצע את התאמה של התוסף אל סוג כלי הרכב שבו אנו משתמשים, שכן ישנם שמנים המתאימים למנועי טורבו, למנועים המתבססים בנזין ועוד סוגים שונים. 

את כל הדגמים וסוגי התוספים השונים, ניתן למצוא כיום גם באתר של חברת סולו ושם נוכל להנות מפירוט מעולה של כל סוג ותוסף לרכב, וגם להנות מלא מעט מבצעים והנחות בקנייה מקוונת ובטוחה באתר. 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button