הזן מספר רישוי
בית > תוסף דלק מומלץ

תוסף דלק מומלץ

ישנם מוצרים רבים אשר יכולים לסייע בפעילות התקינה של רכבכם, אחד מהם הוא תוסף דלק מומלץ. בדומה למערכת העיכול שלנו, גם המערכת הפנימית של הרכב זקוקה לרכיבים מסוימים על מנת לשמור על פעילות תקינה. ב- SOLO, אשר מספקת שירותים מגוונים וציוד לרכב, כאן תוכלו למצוא סוגים רבים של תוספי דלק, זאת לצד הסבר מקיף וסיוע בבחירה הנכונה עבורכם, זאת על מנת להנגיש את עולם הרכב גם בעבור אנשים אשר חוששים מהתחום עקב חוסר בידע רלוונטי.

תוסף דלק מומלץ

מהו תוסף דלק מומלץ באופן כללי?

תפקידו של תוסף דלק הוא לנקות תאי השריפה במנוע, וכמו כן לנקות מערכות נוספות כגון מערכת הממיר הקטליטי וכן את המזרקים. תוסף דלק מומלץ מנקה גם את המנוע מחומרים מזהמים שונים ועל כן הוא מאוד מומלץ ורצוי לא לוותר עליו. תוסף הדלק שומר על המנוע והמערכות השונות ברכב נקיות ובכך מונע מהרכב מאמץ יתר על המידה ובלאי של הרכב. תוסף דלק מאפשר לחסוך בכמות הדלק שהרכב צורך באופן ניכר. עם זאת, יש לומר כי אין צורך להשתמש בתוסף בכל תדלוק, אפשר פשוט לשים תוסף אחת לכל חמשת אלפים או עשרת אלפים ק"מ.

 

למה כדאי להשתמש בתוסף דלק מומלץ?

 • ממיס משקעים - אחד התפקידים המרכזיים של התוסף הוא לפורר את כל סוגי המשקעים אשר נמצאים במערכת הדלק. פעולה זו מאפשרת לשמור על ניקיון של מרכיבי מערכת הדלק וגם של תא השריפה בו נמצאים ראש המנוע, המשאבה, מערכת הזרקה, תושבות, ראש הבוכנה, מובילי שסתומים, רינגים, ממיר קטליטי והחיישנים.
 • מגן מפני בלאי ושחיקה - תוסף דלק בונה שכבת הגנה על פני רכיבים מתכתיים בתא השריפה, שכבה זו מגנה מפני שחיקה ובלאי בחלק העליון של המנוע.
 • מאפשר שריפת דלק אופטימלית שמירה על ניקיון מרכיבי תא השריפה ממשקעים, שמירה ובניית לחץ עבודה אידאלי ונטרול השפעות של מים בדלק בזמן ההצתה – כולם מאפשרים שריפה אופטימלית של דלק.
 • מצמצם זיהום אוויר - פעולת התוסף, ביניהן פעולת השריפה האופטימלית של הדלק והטיפול בממיר קטליטי וחיישנים, מאפשרת צמצום משמעותי בזיהום אוויר אשר נגרם על ידי גזי הפליטה.

 

יש לשים לב כי לכל תוסף יש הוראות משלו. על כן כדאי להתייעץ עם המכונאי! מבין המותגים המומלצים לתוסף דלק יש לציין את גולדלייבל, 44k ומוטול (motul)

 

לרכישת תוסף דלק מומלץ לחצו כאן

תוסף דלק הכי טוב

בשנים האחרונות גובר הצורך מבחינתם של ישראלים רבים לשפר את ביצועי המנוע ברמה היומיומית ורבים מבקשים לרכוש את תוסף דלק הכי טוב שהם יכולים למצוא. השימוש בתוספי דלק, מאפשר לכם לבצע ניקוי עומק, לאורך תקופה ארוכה למנוע שלכם מבלי להשקיע משאבים עצומים בטיפולים במוסך הקרוב לביתכם. תוסף דלק הכי טוב שניתן למצוא היום בשוק מבצע ניקוי עומק על ידי לכידת סיבי פיח, לכלוך ושאריות דלק מתוך צינורות המנוע שלכם ללא כל התערבות של מגע יד אדם. אם גם אתם רוצים למצוא את תוסף לדלק הכי טוב שאתם יכולים לרכב שלכם, אתם יכולים לפנות לצוות של חברת SOLO, ואנו נעמוד לרשותכם עד למציאת המוצר המושלם.

 

 איך לבחור תוסף דלק הכי טוב לרכב שלכם?

אם אתם רוצים לבחור תוסף דלק הכי טוב שאתם יכולים לרכב שלכם חשוב לשים לב לחמישה פרמטרים שיכולים להשפיע על הבחירה:

 • סוג התוסף- ישנם תוספי דלק מבית הייצור של חברות שונות, אשר מתאימים לשימושים שונים אצל סוגי רכבים שונים. 

 • תהליך הניקוי- לכל תוסף יש השפעה על רכיבי לכלוך שונים בתוך מערכת המנוע שלכם ולכן מומלץ לבחון שילוב בין תוספים שונים על מנת לקבל את ההגנה המושלמת לצינורות במנוע שלכם.
 • סוג המנוע- מבנה המנוע יכול להשפיע בצורה משמעותית על תפקודו של תוסף לדלק, לכן חשוב לוודא שאתם רוכשים תוסף שמתאים למכונית שלכם באופן פרטני.
 • כמות השימוש- יש צורך לוודא מהי הגבלת השימוש בתוסף שלכם. גם אם אתם רוכשים תוסף דלק הכי טוב שיש היום בשוק ואתם לא משתמשים בו בתדירות הנכונה, אתם לא תקבלו את התוצאות האידיאליות או לחילופין תפגעו במנוע שלכם בצורה משמעותית. לכן הקשיבו להוראות היצרן והשקיעו את המשאבים הנחוצים לרכישת מוצר שמתאים לצרכים שלכם בצורה מדויקת.
 • עלות- עלות התוסף יכולה להשפיע גם היא על הנכונות שלכם להשקיע ברכישה לטווח ארוך. לכן מצאו מוצר שאתם יכולים לעמוד בעלויות הרכישה שלו ועדיין יספק לכם רמת הגנה גבוהה מאוד למנוע שלכם.
 •  

  שומרים על מנוע איכותי לאורך זמן

  כל עוד אתם משקיעים ברכב שלכם, בטיפולים שנתיים או בהחלפת חלקים קבועה, אתם שומרים על שגרת טיפוח שכדאי לשלב בה את תוסף לדלק הכי טוב שאתם יכולים לחשוב עליו. רק כך תיצרו מעטפת הגנה שלמה לכל מערכות הרכב שלכם ותוכלו לשמור על רמת שירות גבוהה לאורך שנים רבות של נהיגה.

   

   

   אז כיצד לבחור תוסף דלק מומלץ לרכב?

  יותר ויותר בעלי רכבים ישראלים, משקיעים בשנים האחרונות משאבים עצומים על מנת לשמור על שגרת תחזוקה קבועה לרכב שלהם, כולל רכישה של חלפים איכותיים לרכב או חיפוש אחר תוסף דלק מומלץ. רק בשנים האחרונות, הישראלים גילו את היכולת של תוספי דלק איכותיים לשפר את תפקוד המנוע בצורה משמעותית ולכן בשונה ממדינות אחרות רק כיום אנו מתחילים להבין את ההשפעה החיובית של תוסף דלק מומלץ על המכוניות שלנו. אז אם גם אתם רוצים לשפר בצורה משמעותית את המכונית שלכם כולל את צריכת הדלק והתפקוד לטווח הארוך, תוסף דלק מומלץ הוא בהחלט מוצר שאתם רוצים לרכוש ויפה שעה אחת קודם. חברת SOLO, מחזיקה לרווחת הלקוחות שלה מגוון רחב של תוספי דלק לשימושים שונים ולדגמי מכוניות שונים. אם אתם רוצים לבחור תוסף דלק מומלץ לרכב שלכם אתם צריכים להבין בצורה מדויקת מה ההשפעה של תוסף הדלק שלכם על פעילות הרכב. התוסף מבצע ניקוי עומק לכל מערכות הרכב מבפנים, בצורה יומיומית וקבועה על מנת להסיר מדפנות הצינורות וצילינדרים שאריות פיח, שמן, אבק ולכלוך נוסף שנצבר ברבות הזמן. על כן מומלץ לבחור בתוסף שעונה על הצרכים הספציפיים של המנוע שלכם.

   

   כמו כן, חשוב לבחור בתוסף דלק שיכול להשפיע על המערכת שלכם לטווח הארוך. בצורה כזו אתם לא תצטרכו להתעסק ברמה היומיומית עם התוסף ולהכניס אותו בכל פעם למיכל דלק שלכם.  יתר על כן, כאשר אתם רוחשים תוסף דלק עמיד לטווח ארוך, יהי לכם קל יותר להשקיע משאבים כלכלים גדולים יותר. הרי אתם לא תסכימו לקנות מוצר יקר אשר תדירות השימוש בו היא גבוהה מאוד והוא דורש מכם להשקיע משאבים כספיים רבים על-מנת לשפר את המנוע שלכם.

   מנקים את המערכת מבפנים עם תוסף דלק מומלץ

   כל מי שמבין מה המשמעות של רכב מתוחזק ברמה גבוהה, מבין עד כמה חשוב להשתמש ברמה היומיומית בכל מוצר אשר מטרתו לשפר בצורה משמעותית את תפקוד המנוע לרבות שימוש בתוסף דלק מומלץ. אז אם גם המנוע שלכם חשוב לכם, ואתם לשמור על הרכב שלכם בטיחותי ברמות הגבוהות ביותר שאתם יכולים לחשוב עליהן, מומלץ לרכוש עוד היום תוסף דלק איכותי.

   

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button