בחר רכב
בית > תוסף דלק מומלץ

תוסף דלק מומלץ

ישנם מוצרים רבים אשר יכולים לסייע בפעילות התקינה של רכבכם, אחד מהם הוא תוסף דלק מומלץ. בדומה למערכת העיכול שלנו, גם המערכת הפנימית של הרכב זקוקה לרכיבים מסוימים על מנת לשמור על פעילות תקינה. ב- SOLO, אשר מספקת שירותים מגוונים וציוד לרכב, כאן תוכלו למצוא סוגים רבים של תוספי דלק, זאת לצד הסבר מקיף וסיוע בבחירה הנכונה עבורכם, זאת על מנת להנגיש את עולם הרכב גם בעבור אנשים אשר חוששים מהתחום עקב חוסר בידע רלוונטי.

תוסף דלק מומלץ

מהו תוסף דלק מומלץ באופן כללי?

תפקידו של תוסף דלק הוא לנקות תאי השריפה במנוע, וכמו כן לנקות מערכות נוספות כגון מערכת הממיר הקטליטי וכן את המזרקים. תוסף דלק מומלץ מנקה גם את המנוע מחומרים מזהמים שונים ועל כן הוא מאוד מומלץ ורצוי לא לוותר עליו. תוסף הדלק שומר על המנוע והמערכות השונות ברכב נקיות ובכך מונע מהרכב מאמץ יתר על המידה ובלאי של הרכב. תוסף דלק מאפשר לחסוך בכמות הדלק שהרכב צורך באופן ניכר. עם זאת, יש לומר כי אין צורך להשתמש בתוסף בכל תדלוק, אפשר פשוט לשים תוסף אחת לכל חמשת אלפים או עשרת אלפים ק"מ.

 

למה כדאי להשתמש בתוסף דלק מומלץ?

  • ממיס משקעים - אחד התפקידים המרכזיים של התוסף הוא לפורר את כל סוגי המשקעים אשר נמצאים במערכת הדלק. פעולה זו מאפשרת לשמור על ניקיון של מרכיבי מערכת הדלק וגם של תא השריפה בו נמצאים ראש המנוע, המשאבה, מערכת הזרקה, תושבות, ראש הבוכנה, מובילי שסתומים, רינגים, ממיר קטליטי והחיישנים.
  • מגן מפני בלאי ושחיקה - תוסף דלק בונה שכבת הגנה על פני רכיבים מתכתיים בתא השריפה, שכבה זו מגנה מפני שחיקה ובלאי בחלק העליון של המנוע.
  • מאפשר שריפת דלק אופטימלית שמירה על ניקיון מרכיבי תא השריפה ממשקעים, שמירה ובניית לחץ עבודה אידאלי ונטרול השפעות של מים בדלק בזמן ההצתה – כולם מאפשרים שריפה אופטימלית של דלק.
  • מצמצם זיהום אוויר - פעולת התוסף, ביניהן פעולת השריפה האופטימלית של הדלק והטיפול בממיר קטליטי וחיישנים, מאפשרת צמצום משמעותי בזיהום אוויר אשר נגרם על ידי גזי הפליטה.

 

יש לשים לב כי לכל תוסף יש הוראות משלו. על כן כדאי להתייעץ עם המכונאי! מבין המותגים המומלצים לתוסף דלק יש לציין את גולדלייבל, 44k ומוטול (motul)

 

לרכישת תוסף דלק מומלץ לחצו כאן

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button