הזן מספר רישוי
בית > ריחן לרכב

ריחן לרכב

אחד הגורמים אשר משפיעים על הנהג והנוסעים הוא הריח אשר הרכב מדיף כאשר נכנסים אליו. ריח נעים במכונית מאפשר את יצירתה של אווירה נעימה. כיום, כל בעל רכב רוכש ריחן על מנת לשמור על ריח טוב באופן קבוע ברכב. ניתן למצוא ריחן לרכב מסוגים שונים בחברות שונות אשר פעילות בתחום הרכבים. חברת SOLO, מספקת את כל האביזרים ומוצרים לרכב על ידי שירות מקצועי ואדיב. ניתן למצוא מגוון רחב של ריחנים, בצורת ספריי, עצי ריח, פחית ריח, שקית ריח, בקבוקון ריח ועוד.

ריחן לרכב

ריחן לרכב או כיצד לשמור על ריח טוב

כלי הרכב שלנו מאפשר את קיומן של נסיעות ארוכות במהלך היום. יש כאלה שאוכלים בו, מעשנים או משאירים חפצים וגורמים לאי סדר בתוך הרכב. הרכב, אם כן, לא תמיד נשאר נקי ומסודר. כאשר תופעה זו מתרחשת, ריח לא נעים נשאר ברכב. על מנת להיפטר מריח זה, כדאי להתייחס לנקודות הבאות:

  • על מנת לשמור על ריח טוב ברכב, לא מומלץ להשאיר שאריות אוכל לח במכונית. אנשים רבים, אשר לא מספיקים לאכול בביתם או בעבודה נאלצים לאכול באוטו. גם ילדים לרוב אוהבים לאכול עוגיות או חטיפים ברכב, ואחריהם נשאר ריח לא נעים. כדי למנוע זאת, יש לנקות לאחר ארוחה או נשנושים שתוכלו ברכב. יש לנקות את המושבים, גם מלמטה, על מנת להיות בטוחים שלא נותרו שאריות מזון ברכב.
  • באופן כללי, יש לשמור על מכונית נקייה ומסודרת כדי לשמור על ריח נעים. ובכן, אוכל אינו האלמנט היחיד שגורם לאי נעימות בריח. מומלץ לשמור על רכב נקי ולשמור על ניקיון וסדר כל יום.
  • אחד הטיפים היעילים לשמירה על ריח נעים יהיה רכישה של ריחן לרכב. מומלץ לרכוש אותו בחברה אשר עוסקת בתחום אביזרים לרכב. קיימים סוגים שונים של ריחן לרכב עם מגוון של ריחות. הנכם יכולים להתייעץ עם צוות המקצועי של המקום בכדי לרכוש את הריחן המתאים ביותר לכם.
  • לסיום, מומלץ לנקות או לכבס את הריפודים של הרכב כדי לשמור על ריח טוב ולהימנע מרכב אשר מריח מזיעה.

לרכישת צמיגי מקסיס לחצו כאן

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button