הזן מספר רישוי
בית > רדיאטור לרכב מחיר

רדיאטור לרכב מחיר

רדיאטור לרכב ממוקם בחזית הרכב ומורכב מצלעות קירור על מנת לספק לרדיאטור, המצוי מחוץ לרכב, מגע עם האוויר. רדיאטור לרכב חשוב מכיוון שהינו דואג לכך כי טמפרטורת המנוע תישמר בטווח בין 90 ל-100 מעלות. במידה והטמפרטורה עולה מעל 100 מעלות, עלולים להתרחש נזקים חמורים לרכב. ניתן למצוא רדיאטור לרכב מחיר משתנה בסוג ההתאם של הרכב. חברת SOLO מציעה אביזרים ושירותים רבים עבור סוגי רכב שונה. חברה זו מעניקה עבור לקוחותיה את השירות הטוב ביותר בתחום עולם הרכבים.

רדיאטור לרכב מחיר

תיקונים רדיאטור לרכב מחיר

תפקודו התקין של רדיאטור חשוב לרכב, ולכן מומלץ לשמור עליו בהתאם. זכרו למלא במים את הרדיאטור על מנת שהוא יפעל כראוי. עם זאת, יכולים לקרוא תקלות אשר מתרחשות לאור סיבות שונות. התקלות הנפוצות ביותר ברדיאטור לרכב כוללות את הדוגמאות הבאות:

  • אחת התקלות שעלולות להרוס את הרדיאטור ברכב היא סתימה בו. תופעה זו מתרחשת בעקבות מילוי של מים רגילים או מהברז בתוך המכשיר. על מנת למנוע את המקרה הזה יש להשתמש במים המיועדים לרדיאטור.
  • רכבים בעלי קילומטראז' או רכבים ישנים עלולים להיתקע עם פיצוץ בחלקים בתוך הרדיאטור. מצב זה גורם לרדיאטור לא לפעול ויהיה עליכם לפנות אל המקצוענים על מנת לתקן את הרדיאטור.
  • לעיתים, טמפרטורת המנוע עולה משום שנשרפו פיוזים הנמצאים במאוורר של הרדיאטור. מקרה זה יכול לגרום לנזקים רבים, לכן יש לתקן במהירות את התקלה הזו.
  • הצינורות יכולים להתבלות עקב שימוש במים רגילים. צינורות בלויים ברדיאטור גורמים לנזילה של מים בו. 

חשוב להבין כי כל תקלה של הרדיאטור מחייבת בהחלפה של המכשיר. תקלות אלו הורסות לגמרי את רדיאטור הרכב ועל כן ישנו צורך להתקין אחד חדש. הסיבה לכך טמונה בכך כי מחיר התקנה הרדיאטור אינו משתלם לעומת מחיר רדיאטור חדש. רדיאטור לרכב מחיר תלוי בסוג של הרכב, והוא יכול לנוע בין 1000 ל- 2000 ₪.

 

כיצד אפשר להימנע מהחלפת רדיאטור לרכב ?

על מנת להימנע מתקלות והחלפת רדיאטור לרכב, מומלץ לטפל בו בצורה נכונה באופן שוטף. יש למלא אותו במים המיועדים למכשיר זו ולברר את מצבו מפעם לפעם אצל אנשי מקצוע.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button