הזן מספר רישוי
בית > צמיגי שטח מלא

צמיגי שטח מלא

רכיבת שטח היא תחום מתפתח מאוד בארץ בשנים האחרונות, וב-SOLO, חברה אשר מתמחה בתחום הרכב, ניתן למצוא את כל הציוד הדרוש לרכבי שטח שונים, לרבות אחד הפריטים החשובים - צמיגי שטח מלא.  SOLOהיא חברה אשר מספקת שירותים מתקדמים בתחום הרכב, זאת בעבור כל אדם. גם אם אתם מרגישים עי התחום עלול להיות לעיתים גדול ומפחיד, זכרו כי לעזרתכם עומד הצוות המקצועי של חברתנו שמוכן להסביר כל דבר ולהמליץ על הטיפולים הנדרשים כמו גם המוצרים המתאימים ביותר לרכב שלכם.

צמיגי שטח מלא

מהם המאפיינים של צמיגי שטח מלא?

באופן כללי, מנגנוני האחיזה של צמיגים בשטח שונים ממנגנוני האחיזה של צמיגים בכביש, והם מגוונים יותר. הנה כמה מן המאפיינים של צמיגי שטח מלא, המיועדים בעיקר עבור מי שמבלה זמן נסיעה רב יותר בשטח, ופחות בכביש:

 

  • ג'יפ הינו רכב אשר חייב להתגבר על מכשולים רבים בקרקע ולהתמודד עם משטחים בעלי אחיזה גרועה. על מנת לצלוח קרקע משובשת ולשם הגברתה של רמת האחיזה בשטח בעל חיכוך נמוך, נזקק הג'יפ לצמיגים בקוטר גדול, הסוליה בעלת מבנה גס וחריצים גדולים אשר יוצרים מעין צורה של קוביות בולטות מגומי.
  • קוביות הצמיג משמשות כסוג של כלי חפירה זעירים אשר ננעצים בקרקע רכה ומגדילים את האחיזה של הצמיג באדמה.
  • צמיגים אשר מיועדים עבור נהיגה בשטח הם לרוב בעלי חתך גבוהה, בשונה מצמיגים לכביש אשר רובם יהיו בעלי חתך נמוך.
  • צמיגים בעלי חתך גבוה הם צמיגים בעלי קוטר גדול יותר ביחס לרוחב הנתון, והם יהיו פגיעים הרבה פחות בפני פנצ'רים ואף מסוגלים לסייע בספיגת המהמורות שבדרך באופן יעיל הרבה יותר מאשר צמיגים בעלי חתך נמוך.
  • צמיגים מסוג זה מיועדים לנסיעת שטח בלבד והיתרון שלהם בא לידי ביטוי באופן מלא בנסיעה בשטח סלעי ובנסיעה בבוץ.
  • הדופן של הצמיג חזקה מאוד ולכך המפגש של דופן הצמיג עם הסלע - יקטין סיכוי לחתך. הדבר תלוי כמובן גם בסוג הסלע.

 

לא מתפשרים על האיכות

בשעה שאתם מעוניינים במציאת הצמיגים ושאר החלפים הטובים ביותר לרכב שלכם, פנו אל חברת SOLO אשר תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתאמה מדויקת של כלל השירותים להם תזדקקו. מבין המותגים המובילים בתחום צמיגי השטח מלא ניתן לציין את צמיגי BF (או בשמם המלא BFGoodrich), צמיגי מקסיס (Maxxis), צמיגי קופר (Cooper), צמיגי קונטיננטל (continental) וצמיגי טויו (Toyo)

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button