בחר רכב
בית > צמיגי קונטיננטל

צמיגי קונטיננטל continental

לרכישת צמיגי קונטיננטל לחצו כאן

צמיגי קונטינטל continental הינו שמה של חברת ייצור ופיתוח צמיגים המבינה כי הנוחות, הביצוע והבטיחות של כלי רכב היא חשובה ומשמעותית לכל חווית נהיגה. ניתן לומר שהצמיגים של הרכב בעלי תפקיד חשוב מאוד מכוון שהם מתמודדים עם כל הקשיים של הדרך. במידה ואתם רוצים להבטיח חוויה נהיגה הטובה ביותר, בלי להתפשר על איכות או בטיחות, מומלץ לבחור ולרכוש צמיגי קונטיננטל continental מקוריים. ניתן למצוא את צמיגים הללו בחברת SOLO, שמעמידה לרשותכם את כל הציוד, האביזרים והשירותים שהרכב שלכם זקוק. סולו מספקת בעבור לקוחותיה את השירות הטוב ביותר על יד צוות מנוסה ומקצועי.

צמיגי קונטיננטל

צמיגי קונטיננטל continental – הבחירה הנכונה עבור הרכב שלכם

צמיגים אלו מאוד איכותיים, אך משפט זו אינו מספיק על מנת להוכיח שבחירה בצמיגי קונויננטל continental הינה הטובה והבטיחותית ביותר עבור הרכב שלכם. על מנת להבין את החשיבות של הצמיגים האיכותיים הללו, נרחיב אודות תכונותיהם:

  •  צמיגי קונטיננטל continental אינם מוגבלים לרכבים חדשים. ניתן לרכוש צמיגים אלו גם עבור צמיגים חלופיים כאשר המכונית שלכם זקוקה לגלגלים חדשים. במידה ואתם מרוצה עם הדרך שבה הגלגלים מתפקדים ברכב, יש אפשרות לרכוש את אותה ההתאמה שוב. בנוסף, במידה  וקניתם מכונית משומשת שלא באה עם צמיגי קונטיננטל  continental, תכלו לקנות צמיגי מקוריים של חברת קונטיננטל continental ובכך להבטיח שיהיה לכם את הצמיגים האיכותיים ביותר המתאימים לדגם הרכב שלכם.
  • למה לבחור בחברת קונטיננטל continental כאשר קיימים מותגים אחרים בשוק? התשובה הפשוטה היא בגלל האיכות. לא רק שצמיגי קונטיננטל continental מעוצבים בצורה שממקסמת את הפוטנציאל של הרכב, הם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. המהנדסים העריכו את כל הפרטים של צמיגים אלו, החל מרמת רעש, נוחות, קילומטראז’ וגם כיצד הרכב בולם בתנאי יובש ורטיבות.

 

קצת על חברת קונטיננטל continental

קונטיננטל continental הינה אחת היצרניות המובילות בתחום של צמיגי מכוניות ומשאיות קלות באירופה. חברה זו היא הרביעית בגודלה בעולם בתחום זה בשוק החלפים וציוד המקורי. חברת קונטיננטל continental נוסדה בהנובר, עיר הנמצאת  בגרמניה, ב-1871, והינה אחת מספקי הרכב וצמיגים המובילים בעולם.

מכל סיבות אלו, מומלץ ביותר לבחור בצמיגי קונטיננטל continental עבור הרכב שלכם.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button