הזן מספר רישוי
בית > צמיגים בקריות

לרכישת צמיגים בקריות

מבין הפאנצ'ריות שעובדות איתנו ישנו גם פאנ'צריית מור שברחוב האצטדיון 1, קריית חיים (צמוד לסניף הום סנטר). ניתן לבצע הזמנה באתר של צמיגים ולהגיע להתקנה לאחר שנשלח את הצמיגים לנקודה. זמן האספקה הינו כיום עבודה.

כבר כמה שנים שאתם עושים על כלי הרכב שלכם נסיעות ארוכות ברחבי הארץ, למטרות של עבודה, לימודים ואפילו נסיעות עם כל המשפחה. על פניו, אין שום דבר פסול בלצאת, לבלות ולטייל עם המכונית הפרטית שלכם. אבל אם אינכם דואגים לתחזוקת כלי הרכב שלכם, יכול להיות שתתקלו בבעיה ברגע לא צפוי עם צמיגים שלא מצליחים לסחוב את המכונית. בסיטואציה כזו אין מנוס אלא מפנייה למתן שירות החלפת צמיגים בקריות, בשביל להחזיר את המכונית לכשירות במהירות האפשרית. ולכן, בכל סיטואציה בה אתם נמצאים אתם תמיד יכולים להרים טלפון לאנשי הצוות המקצועי של חברת SOLO, אשר נותנים שירותי החלפת צמיגים לכל צורך ובכל עת. מבין מותגי הצמיגים אתם יכולים למצוא אצלנו מישלן (MICHELIN), קונטיננטל (CONTINENTAL), גודייר (GODDYEAR), דנלופ (DUNLOP), קלבר (KLEBER), מקסיס (MAXXIS) ורבים אחרים

צמיגים בקריות

רכישת צמיגים בקריות – במקרה ונתקעתם באמצע הכביש

זה מראה מוכר בכבישי ארצנו, שרק הולך ומתרחב בשנים האחרונות -  אנשים שעומדים בצד הדרך ולא יכולים להמשיך בנסיעה שלהם בגלל פנצ'רים או תקלות משביתות במערכת הצמיגים של המכונית. בכל מקרה שבו יש לכם אינדיקציה לבעיה במערכת הצמיגים, הדבר הראשון שצריך לקרות הוא עצירה מוחלטת של המכונית. אחרת אתם עלולים לפגוע עוד יותר במערכת ולגרום לתקלה מורכבת ומסוכנת עוד יותר. הדבר הבא שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרתם של נותני שירותי החלפת צמיגים, אשר כמעט תמיד יכולים להגיע עד אליכם או להציע לכם שירותי טיפול מיוחדים על מנת להתמודד עם האירוע.

בחלק לא מבוטל מהמקרים, יש צורך להיעזר בחברת הביטוח על מנת להזמין שירותי גרר ולפנות את הרכב למוסך שיכול לבצע את החלפת הצמיגים בקריות. כאן כבר מדובר בעניין של עלות מול תועלת, אותו אתם צריכים לבחון בצורה מעמיקה בהתאם ליכולות האישיות והכלכליות שלכם. כך או כך, מהרגע שאתם מגיעים אל המוסך, הדברים מתחילים לרוץ במהירות וכבר אפשר להתחיל לחשוב על חזרה לשגרה. יחד עם זאת, אנחנו מציעים לכם לשים לב לפרט אחד, שהוא בחירת מותג הגלגלים איתו אתם רוצים לבצע את ההחלפה.

 

לא צריך לשבור את הראש בשביל למצוא צמיגים מעולים בקריות

כל מוסך החלפת צמיגים של חברת SOLO יעזור לכם למצוא גלגלים בטוחים ובטיחותיים למכונית שלכם, מתוך מגוון רחב של דגמים ומותגים. כך שאתם תוכלו לצאת לדרך בחזרה בלב שקט, מתוך ידיעה שיש לכם אחיזה מעולה בקרקע ויכולת נסיעה מרשימה.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button