הזן מספר רישוי
בית > צמיגים בנתניה

צמיגים בנתניה

צמיגים לרכב צריכים להיות תקינים על מנת לשמור על בטיחות בנהיגה. עם זאת, חשוב לדעת לבחור את הצמיג הנכון על פי סוג כלי התחבורה, בין אם מדובר על מכונית קטנה או גדולה, משאית, אופנוע וכדומה. היופי הוא כי ניתן יהיה לרכוש צמיגים בכל רחבי הארץ, למשל, צמיגים בנתניה. יחד עם זאת, חשוב לדעת לבחור את הצמיג הנכון, משימה בה תוכל לעזור חברה מקצועית. חברת SOLO מציעה מגוון גדול של מוצרים לרכב ומעניקה שירות מתקדמים והתקנות מקצועיות. חברה זו מספקת לכם את השירות הטוב ביותר וכל המוצרים המיועדים עבור הרכב שלכם.

כיצד בוחרים צמיגים בנתניה לרכבים קטנים ?

בחירה של צמיגים לרכב משפיעה על הבטיחות של הנוסעים בכביש ועל איכות הנסיעה. על מנת לבחור נכון, חשוב שהצמיג יענה על הדרישה העיקרית, כלומר התאמה בין מהירות של המכונית לבין גודל הצמיגים ולמשקל של הרכב. כדי לבחור את הצמיג האיכותי והבטוח ביותר עבור רכבים קטנים, התייחסו לטיפים החשובים הבאים:

 • ראשית, יש להתאים את הצמיג לגודל המכונית. צמיג לרכב קטן שונה מאשר צמיג למשאית גדולה. על מנת להבדיל בין הצמיגים הרבים, יש להסתכל על סדרת מספרים המסומנת על הצמיג המייצגים את המדדים שלו.
 • שנית, בחירה נכונה של צמיג לרכב קטן מתחילה בהתאמה בין המשקל למהירות המכונית. כמו כן, קיים מספר המייצג את יכולת נשיאת המשקל עבור הצמיג.
 • פרמטר חשוב נוסף הוא בדיקה של האחיזה בכביש רטוב. עבור מכוניות קטנות הנוסעות בכבישים, חשוב לברר זאת על מנת להימנע מהחלקות בכביש.
 • כאשר רוכשים צמיגים למכוניות קטנות, מומלץ לברר שאינן מרעישים בזמן הנסיעה דבר אשר עלול להסיח את דעתו של הנהג.
 • בכל רכישה של צמיגי חשוב שלא לחסוך ולבחור צמיג שיהיה בטוח עבורך ועבור שאר הנוסעים ברכב. לכן, יש לשם לב לסוג הצמיג שרוכשים בין עם הצמיג סיני או צמיג של מותג כגון צמיג מישלן, צמיג פירלי, צמיג, קופר, צמיג קונטיננטל, צמיג טויו, צמיג גודאיר או צמיג קלבר.

 

כיצד ניתן לשמור על צמיגי הרכבים?

על מנת לשמור על צמיגים לאורך זמן ועל בטיחות הנהיגה, מומלץ לבצע מספר בדיקות. יש לנפח את הצמיגים כראוי אחת לשבוע או שבועיים לפי סוג הצמיג. טיפ נוסף לשמירת צמיגים יהיה להחליף אותם בזוגות, כלומר זוג אחורי או זוג קדמי.

בחירה ושמירה על צמיגים משפיעים בנהיגה, לכן זהו נושא חשוב. יש להקפיד על רכישת צמיגים איכותיים באמצעות חברות מקצועיות אשר יבטיחו איכות ובטיחות בעבור הרכב שלכם.  

 

צמיגים בנתניה

רכישת צמיגים בנתניה- לכל סוגי הרכבים

 הצמיג, הוא החלק החשוב ביותר ברכב שלכם, ולא משנה מה הדרך בה אתם תופסים את הרכב שלכם. בסופו של דבר החלפת צמיגים בנתניה היא יכולה לשמור עליכם בטוחים לטווח הארוך מפני סכנות החלקה או התהפכות. אבל רגע לפני שאתם פונים לבעל המקצוע המוכר שלכם בתחום הרכב, חשוב שתדעו שלפעמים מוסכניק מיומן בנתניה יכול לספק לכם שירות טוב הרבה יותר גם אם אתם לא מכירים אותו תקופה ארוכה. בדיוק מסיבה זו מומלץ לפנות לצוות חברת SOLO, על מנת לקבל עזרה בבחירת הצמיגים החדשים לרכב שלכם. הצוות המקצועי שלנו יאפשר לכם לבחור מבין מגוון רחב של חברות מובילות ולקבל את התמורה האידיאלית לתשלום שלכם. מבין החברות שניתן למצוא באתר סולו הם צמיגי קונטיננטל (Continental), צמיגי דנלופ (Dunlop), צמיגי מישלין (Michelin), צמיגי גוד איר (Good Year), צמיגי קומו (Kumho), צמיגי קלבר (Kleber) ועוד.

 אם אתם רוצים לרכוש צמיגים בנתניה, אתם יכולים לעשות זאת גם אם כלי הרכב עליו אתם נוסעים הוא לא כלי רכב של חברה מוכרת. כיום ניתן לרכוש צמיגים בנתניה לרכבים כמו:

 • רכבים משפחתיים- אלו הצמיגים הנפוצים ביותר בשוק אשר נותנים מענה לכמות הרכבים הגדולה ביותר בישראל ומאפשרים לכם לשמור על כל בני המשפחה שלכם בטוחים לאורך זמן.
 •  רכבי שטח- רכבי השטח דורשים התייחסות שונה מבחינת הצמיגים, מפני שהם חייבים ליצור אחיזה ברמה גבוהה יותר בקרקע. לכן במרבית הפעמים מדובר בגלגלים בסיבים יותר בעלי חריצים עמוקים יותר.
 •  אופנועים- גם אופנועים, אשר להם יש משקל משמעותית קטן יותר מכל כלי רכב אחר, יש צורך לשמור על יציבות במהלך הנסיעה. לכן גלגלי אופנועים מוחלפים בתדירות גבוהה יותר בשל רמות שחיקה גבוהות.
 •  רכבים כבדים- החלפת גלגל ברכב ים כבדים היא לא עניין של מה בכך. מדובר בפרוצדורה מורכבת שיכולה לקחת זמן אך בסופו של דבר גם להבטיח את יציבותו של כל כלי הרכב. לכן חשוב לעמוד בשגרת הטיפולים לאורך זמן, ולא להזניח את הגלגלים גם אם הם משחקים במהירות גדולה יחסית. כך ניתן למנוע תאונות מסכנות חיים אשר משלבות רכבים כבדים. 
 • התקנה מקצועית של צמיגים לרכב

  בכל מקרה בו אתם צריכים לבצע התקנה של צמיגים בנתניה, חשוב לבחור באיש מקצוע מיומן למשימה שיכול לעזור לכם להחזיר את הרכב לכשירות במהירות אך גם לצמצם עד כמה שניתן את סכנת הפגיעה לרכב. אל תשכחו שהרכב מלווה אותכם ביום יום ולכן אתם רוצים להבטיח שהוא מתוחזק ברמה גבוהה על מנת למנוע תאונות.

   

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button