הזן מספר רישוי
בית > צמיגים בכפר סבא

צמיגים בכפר סבא

צמיגים תקינים הינם בעלי חשיבות רבה לבטיחות הרכב שלנו! חברת SOLO מתמחה במתן שירות מקצועי ואמין ובאספקת ציוד וחלקים לסוגים רבים של רכבים, ביניהם גם מבחר צמיגים בכפר סבא. ב- SOLO ניתן לקבל ייעוץ מקצועי בתחום הרכב, אשר מותאם ומונגש גם לאלו מכם החוששים מן המפגש עם עולם הרכב או אינם מבינים בו דבר. מכיוון שהחברה מספקת ציוד איכותי ואמין, תוכלו תמיד להיות רגועים ובטוחים בבחירה שעשיתם, בכל תחום שהוא. זאת הודות להסבר המקצועי שתקבלו - ובכל תפחיתו את חוסר הוודאות ואת החשש מהתחום.

צמיגים בכפר סבא - כמה הנחיות עיקריות לגבי תקינות של צמיגים ראשית, יש לציין כי הקשר הישיר היחיד של רכבכם עם הכביש - הוא עם הצמיג, דבר שהופך את צמיג הרכב להיות רכיב בטיחותי חשוב ביותר ומכאן עולה חשיבותו הרבה של הטיפול התחזוקתי בו. טיפול לקוי או שגוי בצמיג, ותחזוקה לא נאותה, עלולים לפגום בתפקוד הצמיג, כאשר תוצאותיו של פגם זה עלולות להיות הרות אסון. להלן מספר הנחיות עיקריות בנוגע להתנהלות תקינה עם צמיגי הרכב:
 • הרכבה של צמיגים לרכב תמיד תהיה לפי הוראות יצרן הרכב, כאשר בהרכבה של צמיג חדש או צמיג משומש יש חובה לבצע איזון גלגל והחלפה של שסתום גומי או החלפה של גומייה לחיישן, ויש להשתמש בשסתום שהוא ייעודי לסוג הגלגל לסוג הרכב .
 • כאשר מרכיבים צמיגים ברכב מציינים על גבי החשבונית את גודל הצמיג ואת שם התוצר של הצמיג.

אחריות על צמיגים שהורכבו ברכב תהיה במתן חשבונית., והיא תקפה מיום הרכבה לפי הוראותיו של יצרן הצמיגים ובאחריותו של היבואן.

 • צמיג יחשב כפסול, אם יתגלה בו לפחות אחד מהממצאים הבאים:
 • כאשר עומקו של חריץ בצמיג נמוך משני מ"מ
 • צמיג שמספר התיקונים שבוצעו בו עולה על המספר המותר
 • גיל הצמיג עולה 10 שנים.
 • נתגלו בצמיג סדקים ויובש.
 • נתגלו בצמיג קרעים או חתכים.
 • נחשפו רבדים פנימיים או חיצוניים בצמיג.
 • ישנם סימנים של נסיעה עם לחץ אוויר נמוך.
 • נגרם נזק לעקב.
 • קיים נזק בדופן.

 

שומרים על הבטיחות בעזרת המומחים קיימות הנחיות מפורטות נוספות, באשר לכל החלקים מהם מורכב הצמיג וגם בנוגע לאופן ההרכבה שלו ולכן כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יוכלו לסייע בהתקנה והחלפה של הצמיגים בצורה הנכונה. בחירת הצמיג עצמו הינה שאלה חשובה גם כן ולכן אנחנו צריכים לשם לב שאנחנו בוחרים צמיגים בעלי מותגים איכותיים ובטיחותיים. מבין השמות האלה אנחנו בוודאי יכולים לציין את צמיגי פירלי, צמיגי, קונטיננטל, צמיגי קופר, צמיגי דנלופ, צמיגי אליאנס, צמגי מישלן, צמיגי פלקן וטויו

צמיגים בכפר סבא

החלפת צמיגים בכפר סבא - כיצד זה מתבצע? כל כלי רכב באשר הוא צריך מדי פעם לבצע החלפת צמיגים בכפר סבא. בין אם מדובר בצמיגים שחוקים ובין אם מדובר בתקר בגלגל, אין לכם ברירה אלא לפנות לאנשי מקצוע בעלי ידע רב בתחום אשר יכולים לספק לכם את השירות שאתם צריכים במינימום זמן ובמקסימום תוצאות. יחד עם זאת כאשר אתם רוכשים צמיגים בכפר סבא ואתם לא יודעים בדיוק מה לבחור אתם עשויים לבצע את הבחירה הלא נכונה שתפגע לכם ברכב לטווח הארוך. בדיוק מסיבה זו ממומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כבר בשלבים הראשונים לחיפוש. הם בתורם יוכלו לתת לכם ייעוץ לגבי סוג הגלגל אותו אתם צריכים ודגמים ספציפיים שיכולים לשרת אותכם בצורה אופטימלית. צוות חברת SOLO יכול לספק לכם שירותי ייעוץ מקצועיים בכל תחום החלפת הגלגלים.

לפני שאתם מגיעים לבצע החלפת צמיגים בכפר סבא חשוב שתדעו איך מתבצע התהליך על מנת לבקר את עבודתו של המוסכניק ולעקוב אחרי מידת המקצועיות.

 • ראשית בעל המקצוע חייב להסתכל על מצב הגלגלים הנוכחי ולראות מהם הגלגלים שדורשים החלפה. לעתים לא כל הגלגלים נמצאים באותה רמת שחיקה ולכן ניתן לבצע החלפת צמיגים בכפר סבא רק לחלק מהגלגלים.
 • לאחר מכן יציע לכם המוסכניק את הגלגל המתאים ביותר לצרכים שלכם מבין כל סוגי הגלגלים הקיימים. חשוב שתזכרו כי יש כמויות גדולות מאוד של יצרני גלגלים בשוק, וכל אחד מהם עונה על צרכים מאוד מדויקים של שירות. לכן אם אתם מחפשים גלגלים לנהיגת שטח או גלגלים לנהיגת מרוצים בכביש אתם צריכים להסתכל על מותגים שונים ודגמים שונים.
 • לאחר מכן יבצע המוסכניק את ההחלפה. בנקודה זו חשוב לזכור שאתם מחפשים מוסכניק מקצועי שיבצע את ההחלפה, כי רק תוכלו להבטיח את הבטיחות שלכם.
 • בסופו של דבר אם המוסכניק לא מעגן בצורה מושלמת את הגלגלים למקומם אתם חשופים יותר למצב בו הרכב שלכם חווה תאונת דרכים.
 • בסיום התהליך מומלץ לצאת לנסיעת מבחן ולבדוק שאתם מרוצים מהעבודה בצורה מושלמת.
גלגלים שלוקחים אותכם רחוק גלגלי הרכב שלכם הם המוצר החשוב ביותר שאתם יכולים לרכוש לרכב, זאת מפני שהם חווים את החיכוך הגדול עם הכביש. בדיוק מסיבה זו אתם רוצים לרכוש את הגלגלים הטובים ביותר ולבצע את ההחלפה הטובה ביותר לרכב שלכם. כל מה שזה אומר מבחינתכם הוא תשומת לב לפרטים הקטנים בזמן ההחלפה. צמיגים באיזור כפר סבא

אחת הדרכים בבחירה של צמיגים בכפר סבא, היא לעקוב אחר הוראות היצרן ולהגיע אל מוסך או פנצ'ריה מוסמכת אשר לא רק תדע להחליף את הגלגל, אלא לבצע התאמה מדויקת בין דרישות היצרן והגלגל אותו אנו מבקשים להחליף לבין הרכב. לכן מומלץ לדעת גם אם אנו בשיאו של הלחץ עקב הפנצ'ר, או שמא אנו מבקשים לבצע החלפה תקופתית של הגלגלים, כי דרישות היצרן הן אינן המלצה ולצידן יש עוד כמה פרמטרים שחשוב להכיר גם כן. ובכדי למצוא את כל סוגי הגלגלי השונים, נוכל להגיע אל כל אחד מסניפי סולו ולקבל הכוונה מקצועית ומחירים אטרקטיביים לכל סוגי הרכב הקיימים.

 

מה חשוב לזכור - חיפוש צמיגים בכפר סבא

כאשר אנו מחליפים אביזרים שונים ברכב, לעיתים נצטרך לעשות לאחר מכן ''איפוס'' אחת הפעמים היא כאשר נחפש אחר צמיגים בכפר סבא. לאחר החלפה של צמיגים חשוב לדעת כי אחת ההמלצות היא לבצע איזון גלגלים, על מנת לייצב את יכולת הבלימה והשחיקה שאר הגלגלים ולהבטיח נסיעה יציבה ובטוחה. דבר נוסף שחשוב לזכור בזמן החיפוש, הוא כמובן קבלה של תעודת אחריות על הצמיג. שכן מקרים של פגם בייצור או פגמים אשר עלולים להתעורר לאחר שימוש קצר, אמורים במרבית המקרים להיות מכוסים על ידי החברה המייצרת.

לכן אם אין ברשותו של בעל המוסך או המוכר תעודת אחריות, הימנעו מרכישה של גלגל שכזה גם במחיר עלות נמוך פי כמה. ובכדי להימנע ממצבים שכאלו, מומלץ לרכוש צמיגים דווקא מחברות מוכרות, שכן לא רק נוכל לקבל תעודת אחראיות אלא גם פתרון מהיר ויעיל.

 

מחפשים צמיגים בכפ"ס ?

לצד כל אלו בזמן חיפוש צמיגים בכפר סבא, אנו נוכל למצוא מגוון רחב של צמיגים ובחלקם גם דירוג שונים הנוגעים ליכולת הבלימה, יכולת נסיעה במשטחים רטובים ועוד. דירוגים אלו יציינו את האות A כדירוג הגבוהה ביותר ואילו את האות G כדירוג הנמוך ביותר, כשאת סוג הדירוג נוכל לזהות על פי האייקונים.

לכן בחיפוש שכזה מומלץ להגיע אל מומחים בתחום כמו חברת סולו, המציעה מגוון צמיגים איכותיים וזולים.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button