הזן מספר רישוי
בית > צמיגים בחדרה

צמיגים בחדרה

הצמיג הינו מעטפת גמישה וטבעתית אשר עוטפת את חישוק בגלגלי הרכב. על מנת לשמור על בטיחות בנהיגה, יש לרכוש ולשמור על צמיגים איכותיים. ניתן לבחור בין מגוון רחב של צמיגים בכל רחבי הארץ, לדוגמא צמיגים בחדרה. על מנת לבחור את הצמיג המתאים ביותר לרכב שלכם, בחרו בשירותיה של חברה מקצועית. חברת SOLO מציעה צמיגים רבים ועוד אביזרים וחלפים עבור סוגי רכבים שונים. חברה זו עוסקת רק בתחום הרכב במטרה לשפר את עולם זה ולאפשר לאנשים רבים ככל הניתן גישה נוחה אליו.

 

כיצד בוחרים צמיגים בחדרה ?

גלגלי הרכב הינם בעלי חשיבות רבה לשמירה על תקינות הרכב ונהיגה בטוחה ונוחה. הצמיגים מאפשרים לרכב לנסוע מרחקים רבים בכבישים, אך כאשר אנו נתקלים בפנצ'ר, עולה הצורך להחליף את הצמיג על מנת להמשיך בנסיעה. מספיק שלגלגל אחד יהיה תקר כדי להכריח לאוטו להפסיק לפעול כראוי, וללא הצמיגים, הרכב אינו יכול לנסוע. לכן, מומלץ לרכוש צמיגים בחדרה. צמיגים איכותיים אלה יחזיקו מעמד לאורך זמן וישמשו אתכם נאמנה. על מנת לבחור נכון, יש לברר מספר קריטריונים החשובים להחלטה זו:

 • קודם כל, חשוב לבחור צמיג המתאים לסוג רכב שלכם. כלומר, יש לבחור אותו לפי משקלו, על מנת שהיחס בין הרכב לצמיג יהיה נכון. ניתן לברר את מספרים על הצמיג המייצגים את המדידות של הרכב. כדי להיות בטוח, מומלץ לבקש יעוץ מאנשי מקצוע העוסקים בתחום זה.
 • לאחר מכן, מומלץ לברר את התאריך וארץ הייצור של הצמיג. פרטים אלו מאפשרים לעמוד על איכות הצמיג. מומלץ לבחור בצמיגים אשר יוצרו באירופה. צמיגים אלו איכותיים במיוחד ומסייעים בקיומה של נסיעה נוחה ובטוחה.
 • לסיום, יש לברר את האותיות הקטנות אשר רשומות על הצמיג. לא תמיד אנו יודעים מה המשמעות שלהם, לכן מומלץ לשאול ולברר מול חברות המוכרות את הצמיגים האלו מה משמעותן.

 

ממה מורכבים הצמיגים לרכב ? הצמיגים מורכבים מחומרים שונים אשר כל אחד בעל תפקיד שונה. אפשר לומר שרוב הצמיגים מורכבים מניילון, פלדה וגומי. היחס בין כל חומרים אלו בצמיג, קובע את איכות הצמיג ואת מחירו.

עם זאת, על צמיגים ובטיחות לא מתפשרים, לכן כדאי לבחור בחברה מקצועית המציעה את הצמיגים האיכותיים ביותר עבור הרכב שלכם.

איזה מותג צמיגים לבחור? שאלה חשובה היא לבסוף איזה סוג מותג לבחור מבין מגוון החברות שיש בשוק. מבין השמות המובילים ניתן לראות את צמיגי קופר, צמיגי פלקן, צמיגי מישלן, צמיגי קונטיננטל, צמיגי טויו, צמיגי דנלופ וצמיגי פירלי. כמו כן, מוצאות היום מגוון של חברות צמיגים סינים. חשוב לציין שרבים מהחברות הסיניות הינן צמיגים איכותיים אך חשוב במידה ואינכם מכירים את המותג לבחון את נתוני הצמיג שאתם רוצים לרכוש.

 

החלפת צמיגים בחדרה - מה חשוב לדעת? מבין כל מוצרי הרכב שקיימים כיום בישראל, צמיגי הרכב הם אלו אשר שומרים עליכם בטוחים לאורך כל הנסיעה ויכולים למנוע תאונות דרכים במידה רבה מאוד. בדיוק מסיבה זו אם אתם רוצים לשמור על הרכב שלכם ברמת תחזוקה גבוהה אתם יכולים לרכוש צמיגים בחדרה, גם מבלי להתפשר על רמת האיכות או המקצועיות. שלא כמו בעבר, היום אין צורך לנסוע רחוק מהבית על מנת לקבל את כל השירותים שאתם צריכים לרכב שלכם. גם אם אתם מחויבים לעשות את ההחלפה בגלל פאנצ'ר וגם אם אתם רוצים לבצע החלפה באופן יזום, ניתן למצוא בקלות יחסית צמיגים בחדרה להחלפה מקצועית בעזרת הצוות המיומן של אתר SOLO, שיכול  לספק לכם מגוון רחב של צמיגים אשר מתאימים לכל סוג רכב. 


רגע לפני שאתם מבצעים החלפת צמיגים בחדרה, חשוב שתדעו כיצד לבצע את כל התהליך על הצד הטוב ביותר. לפיכך, מומלץ לכם לעבוד על פי ארבע קטגוריות שיכולות לקבוע את מידת המקצועיות:

 •  סוג צמיג- כמו בכל מוצר אחר גם בצמיגים לרכב יש לכם ערב רב של יצרנים שיכולים לספק רמות שונות של איכות צמיגים. ככל שאתם יכולים להשקיע משאבים בצמיג בטיחותי יותר כך אתם תשמרו על רמת נהיגה גבוהה יותר ותצליחו ליצור אחיזה גבוהה בכביש. המותגים המובילים שאותם אנחנו מוכרים הם צמיגי מישלין (Michelin), צמיגי קונטיננטל (Continental), צמיגי דוג איר (Good Year), צמיגי קומו (Kumho), צמיגי דנלופ (Dunlop), צמיגי קלבר (Kleber).
 •  עלות הצמיג- עלות צמיג היא יכולה להשפיע בצורה משמעותית על ההחלטה שלכם. ככל והצמיג הוא מקצועי יותר כמובן שעולה גם תג המחיר שלו. אך אל לנו לשכוח כי מדובר ב השקעה שתשתלם לכם בעתיד ולכן לעיתים קרובות שווה לכם להשקיע בצמיג יקר יותר אך גם איכות יותר.
 • זמן ההחלפה- החלפת צמיגים הוא תהליך שלא אמור לקחת יותר מידי זמן מסדר היום שלכם. ודאו מבעוד מועד עם המוסכניק לכם האם יש לו זמן מספיק לביצוע ההחלפה מבלי לעכב אתכם. כמו כן, באתר סולו תוכל לבצע תאום של זמני ההתקנה.
 • טיפול מקצועי- החלפת גלגלים מקצועית יכולה להציל חיים. וודאו שאתם בוחרים באיש מקצוע אמין לביצוע המשימה שיבטיח את העיגון המלא של הגלגל.
 •  

   מונעים הרכב שלכם להחליק בכביש עם צמיגים בחדרה גלגל הרכב שלכם חייב לשמור עליכם לאורך תקופה ארוכה בטוחים ויציבים על הכביש. במקרים בהם אתם נוהגים בתנאי גשם קיצוניים גלגל איכותי יכול לשמור על יציבות הרכב לאורך כל הנסיעה ולצמצם משמעותית את סכנת החלקה.  החלפת צמיגים בחדרה פעולה עם כך שיכולה להציל את חייכם לאורך נהיגה לטווח הארוך

  צמיגים באיזור חדרה

  ככל הנראה שכולנו חווינו את הרגע המבאס הזה בו התגלה לנו תקר בגלגל, זה יכול לקרות בזמן הנסיעה(ולסכן את חיינו) וזה יכול להתגלות לנו רגע לפני שאנו חוזרים מהעבודה. רגעים שכאלו ישלחו את כולנו לעשות חיפוש אחר צמיגים בחדרה או בכל עיר בה מצאנו את הפנצ'ר שלנו, לכן לא משנה היכן נהיה חשוב שנכיר את הפרמטרים השונים בזמן חיפוש אחר צמיג חדש לרכב, ולא הוא לא כולל רק את הוראות היצרן הבסיסיות. ובחיפוש שכזה נוכל למצוא מנעד של גלגלים שונים לכל הסוגים, בכל אחד מסניפי סולו הנמצאים בפריסה ארצית ולהנות גם ממבצעים ומחירים משתלמים וגם מגוון של אביזרי רכב מעולים.

   

  צמיגים בחדרה - כולל דרישות יצרן

  כאשר אנו מחפשים אחר צמיגים בחדרה חשוב לדעת כי דרישות היצרן של הרכב, אינן בגדר המלצה אלא כחובה. ראשית כי במקרה של בחירת צמיגים לרכב ושלא על פי הדרישות אנו ככל הנראה לא נעבור את מבחן הרישוי השנתי, שנית ועובדה זו לא פחות חשובה היא שהוראות היצרן נרשמו לאחר מספר רחב של בדיקות. לכן שימוש לא נכון בגלגלי הרכב או הרכבה של צמיגים לא נכונים, עלול לפגוע בסרנים ובשימוש לאורך זמן.

  לצד זאת חשוב לדעת כי כיום קיים מגוון גדול של צמיגים, אשר מגיע עם דירוגים של יכולות שונות כמו יכולות בלימה, יכולת נסיעה בכבישים רטובים, יכולת שמירה על הסביבה ועוד ועוד. פרמטרים אלו ניתנים לזיהוי על ידי אייקונים ושנים ועל פי אותיות דירוג באנגלית החל מהאות A  ועד לאות G .

   

  זה לא רק הדירוג

  במידה ומצאנו צמיגים בחדרה מומלץ להכיר לא רק את הדירוגים השונים או את דרישות היצרן, אלא גם לקבל בעת הרכישה תעודת אחריות. שכן תעודה זו תכסה אותנו מפגמים אשר עלולים להתגלות עם השימוש בגלגלים, וכמובן שלצד זאת חשוב גם לוודא את תאריך הייצור של הגלגל ולא לרכוש צמיגים שתאריך הייצור שלהם עולה על שנה. ובכדי למצוא את הצמיגים גם עם תעודת אחריות וגם רעננים ובמחירים זולים, מומלץ להגיע אל סניפי סולו.

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button