הזן מספר רישוי
בית > פנצ'רייה תל אביב

פנצ'רייה תל אביב

לרשימת הפנצ'ריות ונקודות התקנה

תל אביב היא העיר העמוסה ביותר מבחינה תחבורתית. מידי יום מגיעים אל תל אביב מאות אלפי רכבים ולעיתים קרובות, נהגים מוצאים את עצמים תקועים ברחבי העיר עם תקלות ובניהם פנצ'רים בגלגלים. טיפול במרבית התקלות ברכב יכול להידחות למועד מאוחר יותר אשר מתאים לבעל הרכב. אולם לא כך פני הדברים במקרה של פנצ'ר. אתם חייבים למצוא בו ברגע פנצ'רייה תל אביב אשר תוכל לקבל אתכם ולהעניק לכם שירות החלפת גלגל. מומלץ למצוא פנצ'רייה קרובה על מנת לחסוך את זמן ההמתנה והשינוע בגרר, ולהביא לפתרון בתקלה במהירות. לפרטים נוספים צרו קר עם סולו.

פנצ'רייה תל אביב

פנצ'רייה תל אביב – תיקון בדרך לעבודה

כולנו אנשים עסוקים ואף אחד לא נהנה לעצור את שגרת היום כדי לטפל בתקר פשוט בגלגל. אבל אם כבר נקלעתם למצב זה, כדאי לכם לדעת איך מתנהל תהליך החלפת הגלגל בכל פנצ'רייה בתל אביב:

1. זיהוי – המכונאי בודק את הגלגל החשוד ומנסה לאתר את מקור הנקב. אם מדובר בחור קטן יחסית נשקלת האפשרות לבצע איטום קוסמטי. במידה ואין ברירה חייבים להחליף את הגלגל כולו.

2. התאמה – ניתן להתאים צמיג חדש לרכב מתוך היצע המוצרים שקיים לבעל הפנצ'רייה. רוחב הגלגל כמו גם החיבור שלו למערכות הרכב, נקבע על ידי היצרן. לצד זאת אתם יכולים לבחור את איכות הצמיג ואת סוג המותג המועדף עליכם בהתאם לעלויות הקיימות.

3. החלפה – הצוות המקצועי של המוסך יבצע את ההחלפה במהירות תוך שמירה על כל כללי הבטיחות המתחייבים בחוק. כך שאתם תוכלו להיות בטוחים שהגלגל מעוגן למקומו והרכב בטוח לנסיעה.

4. בדיקה – לאחר סיום ההתקנה המכונאי יבדוק את עמידות הגלגל ויוודא שאתם כשירים לנסיעה הביתה.

פנצ'ריה תל אביב פתוח בשבת

פנצ'ר הוא חוויה שאף נהג לא רוצה לחוות. מדובר בעצירה מוחלטת של כל סדר היום ולא משנה כמה אתם מאחרים לפגישה עם חבר או לקוח, אין לכם אפשרות להזיז את האוטו לבדכם. לכן בכל תהליך הטיפול בתקר, המדד החשוב ביותר הוא השילוב שבין זמן התגובה לאיכות הטיפול. אתם רוצים לחזור לשגרה, אבל ממש לא מומלץ לכם להתפשר על צמיג פשוט והתקנה לוקה בחסר. את ההשפעות של התקנה חלקית אתם יכולים להרגיש בעת נסיעה על הכביש כאשר משום מקום תהיה תקלה מסכנת חיים ברכב שלכם ואתם תהיו חשופים לתאונת דרכים. אם כבר נתקעתם, השקיעו זמן ותנו לאנשי הצוות לשמור על בטיחותכם

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button