הזן מספר רישוי
בית > פנצ'ריה ניידת

לרכישת צמיגים מכל מקום

פנצ'ריה ניידת

אם יש אתגר אחד אמיתי בתחזוקה שוטפת של כל כלי רכב, בוודאי מדובר על הצורך לשמור על מערכת גלגלים תקינה וחזקה למשך כל שעות הנסיעה ולאורך שנים ארוכות. אבל, כל מי שקצת מבין בכלי רכב יודע שאי אפשר אף פעם לצפות מה עתיד לקרות למערכת הגלגלים במכונית שלכם. מספיק שתנהגו בכביש עם קצת שברי זכוכית עליו בשביל לגרום לפנצ׳ר בכל אחד מהגלגלים של המכונית שלכם. במצב כזה אין ברירה אלא להתקשר לשירותי פנצ׳ריה ניידת, של אנשי חברת SOLO, שיכולים להגיע עד למיקום שלכם ולעזור לכם לטפל בכל אתגר או בעיה בצורה המקצועית ביותר.

 

שירותי פנצ'ריה ניידת – לרכבים תקועים וטיפולים דחופים

כאמור, שירותי פנצ׳ריה ניידת בהחלט יכולים לענות על מגוון רחב של צרכים ודרישות, של כלל הציבור הישראלי. כמעט בכל סיטואציה בה אתם מוצאים את עצמכם עם תקר בגלגל, יש אפשרות לפנות לעזרת שירותי פנצ׳רייה ניידת מפני שזוהי אפשרות אטרקטיבית הרבה יותר בכל פתרון אחר. במקום להמתין לגרר במקום האירוע, לקוות שאנשי המוסך אותם אתם מכירים כבר שנים ארוכות יכולים לטפל בכם ואפילו לפנות למוסך חירום שאתם לא מכירים – שירותי הפנצ׳ריה הניידת פותרים את כל הבעיות איתן אתם מתמודדים על הצד הטוב ביותר במרחק שיחת טלפון אחת.

היתרון המשמעותי שלכם, בתור לקוחות של הפנצריה הניידת, הוא האפשרות להיות רגועים בכל מה שנוגע לאופן הטיפול בבעיה שלכם. כבר בשיחת הטלפון הראשונית תוכלו לתאר בצורה מאוד מדויקת את המצב בו אתם נמצאים, וכך אנשי הפנצ׳ריה יצליחו להגיע למקום עם כל הציוד אותו אתם צריכים לטובת התיקון, כולל גלגלים חלופיים במקרה הצורך. המחיר של שירותי פנצ׳ריה ניידת כמעט תמיד כולל את חלקי החילוף והציוד איתו עשיתם שימוש, כך שגם מבחינה זו אין לכם שום צורך לדאוג בנוגע לעלויות נוספות בתהליך.

 

בכל מקום ובכל זמן אתם יכולים לקבל שירות מעולה עם פנצ'ריה ניידת

לא משנה מה היא הסיבה אשר גרמה לכם לפנות לעזרתם של אנשי הפנצ׳ריה הניידת, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים תמיד לזכור הוא שהם רוצים לעזור לכם. כל זאת, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על הפנצ'ריה של חברת SOLO. מדובר בצוות המורכב מאנשי מוסך מיומנים ומנוסים, שיוצאים לדרך רק בשבילכם ומגיעים עד למקום בו אתם תקועים בכדי לטפל במכונית שלכם – עם שירות מושלם וחיוך אדיב, שירגיע אתכם ויחזיר אתכם לשליטה במצב.

 

פנצ'רייה ניידת

הרכב מורכב ממספר רב של מערכות, כאשר כל מערכת בעצמה קריטית עבור פעולה אחרת כאשר פעולת הגלגלים מניעה את הרכב ואילו פעולת המנוע מניעה את הגלגלים. על כן מקרה של פנצ'ר בשעה מאוחרת בלילה או באזור חשוך אל, לא יותירו לנו אלא לפנות לשירות של פנצ'ריה ניידת. ראשית כי גלגל ספייר לא יצליח להחזיק ושנית כי לא תמיד נוכל לבצע את ההחלפה של הגלגל בצורה ראויה. אך לשירות זה קיימים עוד מספר גדול של יתרונות, לא רק לרכבים פרטיים אלא לסוגי כלי רכב שונים. לכן במקרה ונצטרך הכוונה אל פנצ'ריה ניידת או רכישה של צמיגים חדשים או כלים להחלפה של צמיגים, נוכל לפנות אל כל אחד מסניפי סולו ברחבי הארץ.

 

פנצ'ריה ניידת - למה זה טוב ולמי?

השימוש בשירות כמו של פנצ'ריה ניידת מעולה כמו שציינו בשעות מאוחרות או באזורים מרוחקים במיוחד, אך שירות זהי כול להיות מועיל גם במקרים קיצוניים במיוחד. בין אם אנו מעורבים בתאונה והחלפה של צמיג תוכל לעזור לנו להגיע אל מוסך קרוב יותר ובין אם אנו לא מוצאים מקום די בטוח בשביל להחנות את הרכב או לכל הפחות להחליף צמיג.

בנוסף שירות שכזה יכול להיות יעיל גם לרכבים גדולים, כאשר החלפה של צמיג במשאיות שונות עלול להיות פעולה מורכבת כשלעצמה. לכן פנצ'רייה ניידת יכולה להוות הפתרון המושלם למקרים של משאיות עם תקר, בין אם בכבישים סואנים ובין אם באזורים מרוחקים או בשעות מאוחרות.

 

לעשות זאת בטוח בעזרת פנצ'ריה ניידת

מלבד שימוש בשירות כמו פנצ'ריה ניידת, חשוב לדעת גם כיצד לבצע את העצירה שכן עצירה באזורים סואנים עלולה לסכן אותנו ואת הנוסעים עימנו. לכן מומלץ ראשית להדליק ארבעה ווינקרים, למצוא אזור יחסית שלוו כמו סמטה, חניון וכו'. שנית כל חשוב לשים משולש אזהרה ולצאת באפוד זוהר אם החלטנו להחליף את הצמיג בעצמנו או רק לבדוק את סוג התקלה שבצמיג.

ובכדי לרכוש את כל הציוד המתאים להחלפה של צמיג, ולקבל גם הכוונה אל פנצ'רייה פתוחה ומומלצת נוכל להגיע אל כל אחד מסניפי סולו.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button