הזן מספר רישוי
בית > פנצ'ריה ירושלים

פנצ'ריה ירושלים

לפנצ'ריה ירושלים לחצו כאן

דרך אתר SOLO אתם יכולים להחליף צמיגים באחת מהפנצ'ריות שלנו בירושלים והסביבה. רק חייגו למספר *9383 אלינו ונפנה אתכם לסניף הרלוונטי ביותר.

כמה נעים לנסוע בעיר הקודש, בין הבתים העתיקים לבין השווקים שוקקי החיים. אך לפתע, מתרחש מצב בלתי נעים ואתם מגלים כי יש לכם תקר בגלגל. למרבה המזל, פנצ'ריה ירושלים פתוחה בפניכם במטרה לעזור לכם לתקן את התקר. מעבר לכך, חברת SOLO  מציעה את כל הכלים הדרושים לכם כדי לעבור את הפנצ'ר בשלום: צמיגים איכותיים, ספריי לתיקון פנצ'רים ועוד.

 

איך בוחרים פנצ'ריה ירושלים 

פנצ'ריה ירושלים נמצאת כאן כדי לעזור לכם לתקן את הגלגל. צריך רק למצוא אותה. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע אל הפנצ'ריה האיכותית ביותר:

  • העיקר השירות – שימו לב לאיכות השירות של הפנצ'ריה. ישנן פנצ'ריות עמוסות שאינן מתייחסות לצרכי הלקוח, בעוד קיימות פנצ'ריות אחרות המעניקות יחס אישי.
  • בחנו את הביקורות – והכוונה היא לביקורות של חברים, קרובי משפחה ואפילו אנשים שאינכם מכירים דרך האינטרנט. קחו את הביקורות על הפנצ'ריה בערבון מוגבל, אך זכרו שהן יכולות לעזור לכם בהמשך.
  • ייעוץ – צוות מקצועי של פנצ'ריה עוסק לא רק בתיקון תקר או החלפת צמיגים, אלא גם בייעוץ. הוא יוכל לסייע לכם לבחור את הצמיגים הנכונים ולתת טיפים שימושיים שיעזרו לכם לשמור על הצמיגים לאורך זמן.
  • שירותים נוספים – קיימות פנצ'ריות המעניקות שירותים מגוונים דוגמת שירותי חילוץ כאשר אינכם יכולים לנוע עם הרכב או לתקן אותו, או שירותי החלפת מצבר.
  • אחריות – פנצ'ריה מקצועית מעניקה אחריות מלאה על העבודות שלה. חשוב לברר את הנושא הזה כדי שיהיה לכם למי לפנות לאחר התיקון.
  • זמינות – אתם יכולים לפנות לפנצ'ריה שעובדת 24 שעות ביממה. כך שאם תצטרכו לחלץ את הרכב שלכם, יהיה לכם למי לפנות.

 

הגישו עזרה ראשונה לרכב שלכם

זכרו כי גם במידה והרכב שלכם ייתקע בדרך בעקבות פנצ'ר אין אתם חייבים להיות חסרי אונים. החזיקו תמיד בתא המטען ספריי לצורך תיקון הפנצ'רים. כשיש פנצ'ר, יש צורך לחבר את הפייה של התרסיס אל השסתום של הגלגל ולרוקן את תכולתו של התרסיס. לאחר מכן, חשוב לנסוע לאט ובזהירות אל הפנצ'ריה הקרובה על מנת לתקן את הפנצ'ר שנוצר על מנת להמשיך ולנוע בכביש.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button