הזן מספר רישוי
בית > פנצ'ריה הרצליה

פנצ'ריה הרצליה

לרשימת הפנצ'ריות ונקודות התקנה

נהיגה ברכב היא פעולה שגרתית ויום יומית בעבור רבים מאתנו, אך הדבר שונה מאוד כאשר זה נוגע למקרה בו יש צורך להתמודד עם תקלות ברכב או מציאת מוצרים וחלקי חילוף עבור הרכב שלנו. רוב האנשים חוששים מאוד ממצבים אלו בעקבות חוסר ידע בתחום. SOLO היא חברה חדשנית אשר הוקמה במטרה לפתור את הבעיה הזו ולהפוך את עולם הרכב להרבה פחות מאיים, ולנגיש הרבה יותר בעבור כולם. בחברה קיימים מרכזי התקנות ושירות מהמתקדמים בתחום. ב- SOLO, פנצ'ריה הרצליה, תוכלו למצוא חווית שירות מקצועית באווירה חמה אשר שמה את הלקוח במרכז, זאת לצד מגוון רחב של מוצרים איכותיים בעבור הרכב שלכם.

פנצ'ריה הרצליה  - חשיבות תקינות הצמיג ברכב

כשמדובר על בטיחות בשימוש ברכב, צמיגים תקינים הם בעלי חשיבות עליונה. הסיבה לכך היא שהם בעצם נקודת המגע היחידה של הרכב עם הכביש. הצמיגים מתמודדים עם תנאי הדרך בזמן שהם תומכים במשקל הרכב. כל אלו הופכים את הצמיגים שלכם לאחד האלמנטים החשובים ביותר האחראים על בטיחותכם.

לחץ האוויר בצמיג הוא גורם אשר משפיע בצורה ישירה על כמה היבטים בנושא בטיחות ברכב ואופן השימוש בו. לדוגמא, במקרים של חוסר אוויר בגלגל קיימת סכנה רבה, אך קיימת סכנה גם במצב של עודף אוויר בגלגל. חוסר איזון בלחץ אוויר בגלגל למעשה מקצר את אורך חייו של הגלגל ועלול לגרום לצורך בהחלפה שלו לעיתים תכופות ולהוצאה כספית מיותרת. גם הצריכה של הדלק מושפעת מלחץ אוויר בגלגל, ועל כן חוסר איזון מאלץ את הרכב להתנהג אחרת ולהגביר את צריכת הדלק עקב כך.

כאשר אנחנו מחפשים פאנצ'ריה בהרצליה חשוב לנו לוודא שהפאנצ'ריה מאושרת על ידי משרד התחבורה ושהיא מחזיקה צמיגים חדשים ואיכותיים מהמותגים המובילים כגון קונטיננטל, מישלן, גודאיר, פלקן, דנלופ, קלבר, טויו, מקסיס, פירלי קופר BF ואחרים. חשוב לדעת שגם מה שבשוק נקרא צמיגים סינים בפאנצ'ריות מסודרות מחזיקים צמיגים סינים איכותיים ביותר ואין צורך להירתע מהמושג הזה

 

שומרים על תקינות הרכב

חשוב לבדוק את לחץ האוויר לעיתים קרובות לפי הוראות היצרן, המידע לכך נמצא על גבי מדבקה מיוחדת ברכבכם. החלפתו של צמיג באופן מידי במסגרת פמצ'ריה הרצליה יהיה דרוש במידה ומבחינים ביובש, סדק או קילוף על גבי הצמיג, במקרה והצמיג נראה שחוק, כאשר החריצים שלו שחוקים או כאשר הסוליה נמוכה יותר משני סנטימטרים או במידה והצמיג נמצא בשימוש במשך ארבעת השנים האחרונות.

 

פנצ'ריה הרצליה

מה חשוב לדעת לפני שאתם פונים לפנצ'ריה הרצליה? המכונית שלכם, כמו כל מוצר אחר שיש ברשותכם היא מכשיר שיש לו בלאי טבעי, בשל השימוש שאתם עושים בו באופן יומיומי. בדיוק מסיבה זו, אנחנו נתקלים כמעט מדי יום ברכבים רבים שנמצאים בצידי הכביש עם תקר בגלגל. זהו כמובן מצב לא נעים אבל במקרה כזה אתם יכולים לפנות בו במקום לעזרתם של אנשי המקצוע באיזור הרצליה והסביבה. בכל חיפוש פנצ׳ריה הרצליה עולה כמעט תמיד מפני שיש בה ריכוז מוסך גדול במיוחד, אשר מציע לכם טיפולים בכל שעה של היום ברמה מקצועית גבוהה מאוד. אז אם גם אתם מצאתם את עצמכם תקועים באזור הרצליה עם תקר בגלגל אתם יכולים לפנות לפנצ'ריית SOLO בהרצליה על מנת לקבל את השירות המקצועי והאמין ביותר.

 רגע לפני שאתם מחפשים פנצ׳ריה בהרצליה חשוב שתדעו איך בדיוק לענות על כל הדרישות של כלי הרכב שלכם. על כן, אתם צריכים להתייחס לשלושת הקטגוריות הבאות:

 • זמינות- אם לבעל הפנצ׳ריה אין יכולת לספק לכם מענה מקצועי כבר בעת השיחה הראשונית, כנראה הוא לא בעל מקצוע שיכול לעזור לכם. פנצ׳ר בגלגל עשוי להגיע מבחינתכם בעיתוי לא נוח ואתם רוצים לטפל בבעיה כמה שיותר מהר על מנת להחזיר את החיים לשגרה מלאה במינימום זמן.
 • עלות- כל החלפת גלגל היא החלפה שעולה לכם כסף. אבל, אתם ממש לא חייבים לשלם סכומי כסף גדולים במיוחד רק בגלל שמדובר בתקלה בהפתעה. ניתן למצוא בעלי עסקים באזור הרצליה אשר מספקים חלפים לגלגלים גם בעלויות שנוחות לכל כיס. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש את בעל המקצוע שמתאים לצרכים שלכם גם מבחינת תמחור המוצרים.
 • קרבה- ככל שיש לכם פחות מרחק לעבור בין מקום התאונה לפנצ׳ריה, כך עלויות השינוע של המכונית הפרטית שלכם יהיו נמוכות יותר. אתם לא רוצים להזמין מקרר שייקח לו זמן להגיע והוא לא גם עלויות נוספות ולכן מומלץ לחפש מראש פנצ'ריה שתהיה קרובה מאוד למקום שבו נתקעתם.
 • פנצ'ריה הרצליה - אמינות היא שם המשחק

  אם אתם לא סומכים על בעל המקצוע איתו אתם עובדים, אתם לא יכולים לבחור בו לביצוע העבודות ברכב שלכם. על החוק כן, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לוודא הוא שמדובר בה מוסכניק בעל ניסיון בתחומו אשר יכול להחליף את הגלגל שלכם במינימום זמן ומאמצים תוך שהוא שומר על תקינות כל חלקי הרכב.

   

  פנצ'רייה בהרצליה

  אחד הפתרונות המהירים לתיקון של תקר בגלגל שלנו הוא כמובן החלפה בצמיג ספייר, אך כמו שרובנו יודעים צמיג ספייר יכול להשתלב בנסיעה רק למספר מצומצם של קילומטרים וככל הנראה יבקש מאיתנו לעשות חיפוש אחר פנצ'ריה הרצליה. לכן בחיפוש אחר פנצ'ריה או מוסך מומחה חשוב להבין כיצד מומלץ לשמור על הצמיג שלנו, כיצד נוכל לרכוש צמיגים בצורה זולה יחסית וכמובן מה נוכל לבדוק אל מול המוסך בזמן ההחלפה. כיום נוכל לקבל לא רק ייעוץ מעולה והכוונה אל פנצ'ריה מקצועית, אלא גם מנעד רחב וגדול של צמיגים שונים ובמחירים מעולים וארטקטיבים בכל אחד מסניפי סולו הנמצאים בפריסה ארצית וגם בצורה מקוונת.

   

  פנצ'ריה הרצליה - דברים שיש לעשות לפני החלפת צמיג אם התקר בגלגל שלנו מפתיע אותנו ואין לנו עוד את הזמן או היכולת לחפש אחר פנצ'ריה הרצליה, מומלץ לבצע עצירה באזורים שאינם מסכנים חיים כדוגמת: חניון קרוב, תחנת דלק, רחוב צדדי או כל מיקום אשר לא יסכן אותנו בזמן ההחלפה או הבדיקה של הצמיג. כלל שני שאותו יש לוודא אחת לתקופה והוא גם יעזור לנו בתחזוקה נכונה של הצמיגים, הוא כמובן לוודא את לחץ האוויר ולהתאים אותו על פי דרישות ייצרן הרכב.

  כלל שלישי החושב בשמירה על חיי הצמיג, הוא כמובן נסיעה בטוחה ולא דרך תנועות חדות במהירות גבוהה אשר עלולות לא רק לשחוק את הגלגלים אלא לסכן אותנו זמן הנהיגה. וכמובן בין כל ההכנות והכללים המקדימים מומלץ לוודא תקינות של גלגל ספייר, הימצאות של ג'ק ברכב וכמובן אפוד זוהר.

   

  לאחר החלפת צמיג

  אם בשעה טובה מצאנו פנצ'ריה הרצליה חשוב לוודא עוד כמה דברים, הראשון הוא כי הצמיג שבחרנו מגיע עם אחריות מטעם החברה. השני הוא כמובן כי המוסך בו בחרנו הוא מוסמך לטיפול של צמיגים, הרכבה ופירוק שכן טיפולים הנעשים ללא הכשרה או ניסיון מתאים עלולים לסכן אותנו בעת שימוש בגלגלים החדשים.

  ואם נבקש לרכוש גלגל חדש וגם לקבל ייעוץ מקצועי, נוכל לקבל זאת בכל אחד מסניפי סולו הנמצאים ברחבי הארץ.

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button