בחר רכב
בית > פנצ'ריה הרצליה

פנצ'ריה הרצליה

נהיגה ברכב היא פעולה שגרתית ויום יומית בעבור רבים מאתנו, אך הדבר שונה מאוד כאשר זה נוגע למקרה בו יש צורך להתמודד עם תקלות ברכב או מציאת מוצרים וחלקי חילוף עבור הרכב שלנו. רוב האנשים חוששים מאוד ממצבים אלו בעקבות חוסר ידע בתחום. SOLO היא חברה חדשנית אשר הוקמה במטרה לפתור את הבעיה הזו ולהפוך את עולם הרכב להרבה פחות מאיים, ולנגיש הרבה יותר בעבור כולם. בחברה קיימים מרכזי התקנות ושירות מהמתקדמים בתחום. ב- SOLO, פנצ'ריה הרצליה, תוכלו למצוא חווית שירות מקצועית באווירה חמה אשר שמה את הלקוח במרכז, זאת לצד מגוון רחב של מוצרים איכותיים בעבור הרכב שלכם.

פנצ'ריה הרצליה

פנצ'ריה הרצליה  - חשיבות תקינות הצמיג ברכב

כשמדובר על בטיחות בשימוש ברכב, צמיגים תקינים הם בעלי חשיבות עליונה. הסיבה לכך היא שהם בעצם נקודת המגע היחידה של הרכב עם הכביש. הצמיגים מתמודדים עם תנאי הדרך בזמן שהם תומכים במשקל הרכב. כל אלו הופכים את הצמיגים שלכם לאחד האלמנטים החשובים ביותר האחראים על בטיחותכם.

 

לחץ האוויר בצמיג הוא גורם אשר משפיע בצורה ישירה על כמה היבטים בנושא בטיחות ברכב ואופן השימוש בו. לדוגמא, במקרים של חוסר אוויר בגלגל קיימת סכנה רבה, אך קיימת סכנה גם במצב של עודף אוויר בגלגל. חוסר איזון בלחץ אוויר בגלגל למעשה מקצר את אורך חייו של הגלגל ועלול לגרום לצורך בהחלפה שלו לעיתים תכופות ולהוצאה כספית מיותרת. גם הצריכה של הדלק מושפעת מלחץ אוויר בגלגל, ועל כן חוסר איזון מאלץ את הרכב להתנהג אחרת ולהגביר את צריכת הדלק עקב כך.

 

כאשר אנחנו מחפשים פאנצ'ריה בהרצליה חשוב לנו לוודא שהפאנצ'ריה מאושרת על ידי משרד התחבורה ושהיא מחזיקה צמיגים חדשים ואיכותיים מהמותגים המובילים כגון קונטיננטל, מישלן, גודאיר, פלקן, דנלופ, קלבר, טויו, מקסיס, פירלי קופר BF ואחרים. חשוב לדעת שגם מה שבשוק נקרא צמיגים סינים בפאנצ'ריות מסודרות מחזיקים צמיגים סינים איכותיים ביותר ואין צורך להירתע מהמושג הזה

 

שומרים על תקינות הרכב

חשוב לבדוק את לחץ האוויר לעיתים קרובות לפי הוראות היצרן, המידע לכך נמצא על גבי מדבקה מיוחדת ברכבכם. החלפתו של צמיג באופן מידי במסגרת פמצ'ריה הרצליה יהיה דרוש במידה ומבחינים ביובש, סדק או קילוף על גבי הצמיג, במקרה והצמיג נראה שחוק, כאשר החריצים שלו שחוקים או כאשר הסוליה נמוכה יותר משני סנטימטרים או במידה והצמיג נמצא בשימוש במשך ארבעת השנים האחרונות.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button