בחר רכב
בית > פנצ'רייה רמת גן

פנצ'רייה רמת גן

ניתן להגדיר את המילה פנצ'רייה כחברה או אתר אשר מעניק שירות של החלפות, תיקון ומכירות צמיגים בעבור רכבים וכל כלי תחבורה אחר. חברות אלו נמצאות בכל רחבי ארץ ותחום זה מאוד נפוץ בערים רבות, לדוגמא פנצ'רייה רמת גן. בחירה של צמיג איכותי הינה משמעותית מאוד בעבור הרכב שלכם, מסיבה זו חשוב לבחור בחברה מקצועית העוסקת בתחום אשר תוכל להעניק לכם את השירות לו אתם זקוקים. תכירו את חברת SOLO, המעניקה את השירות הטוב ביותר על ידי צוות מקצועי ותוך שימוש בציוד איכותי. חברה זו מספקת את כל המוצרים להם אתם עתידים להזדקק בעבור הרכב שלכם.

פנצ'רייה רמת גן

פנצ'רייה רמת גן מסבירה כיצד מחליפים צמיג

הנתונים בשטח מוכיחים כי רוב הפעמים בהם תאלצו לבקש את שירותיה של פנצ'רייה רמת גן יתרחשו בעקבות בעיות בצמיגים. יחד עם זאת זכרו כי ניתן לרכוש צמיג החלפה אשר יימצא באופן קבוע ברכב שלכם, לכל מקרה. השלבים החשובים בעת החלפה של צמיג ברכב הם:

  • בשלב הראשון יהיה עליכם לוודא כי הרכב נמצא במקום שטוח. הדלקת אורות הינה בגדר חובה ועליכם יהיה ללבוש אפוד זוהר. אל תשכחו להדליק גם את אורות הרכב על מנת להתריע נהגים אחרים מפני הסכנה שברכב החונה לצידי הכביש.
  • בשלב הבא, טרם הרמת הרכב, התחילו לשחרר את הברגים בעזרת המפתח המתאים. שלב זה מתבצע כל עוד הרכב נמצא על האדמה על מנת שלסייע בשחרור הברגים ללא שימוש בכוח רב.
  • לאחר מכן יהיה עליכם להרים את הרכב באמצעות הג'ק, זאת על מנת שניתן יהיה להוציא את הצמיג בנוחות וביעילות.
  • כעת ניתן יהיה להחליף לצמיג החדש. הניחו אותו במקום והחזירו את הברגים.
  • לאחר מכן הורידו את הרכב על ידי הג'ק וחזרו את כל הברגים עד כי ישבו במקומם המתאים.

מתי שאתם לאחר החלפת הצמיג החלופי תרצו לגשות לפאנצריה להתקנת הצמיגים יש לבחון את מותג הצמיגים שתרצו להתקין. מותגים מובילים הינם צמיגי קומו, צמיגי הנקוק, צמיגי מקסיס, צמיגי מישלן, צמיגי קונטיננטל, צמיגי טויו, צמיגי גודאיר ודומיהם. בנוסף ישנם מותגים מצוינים גם בעולם הצמיגים הסינים וכאשר מעוניינים לרכוש כאלה יש לבדוק את מאפייני הצמיג.

שמירה על כלי הרכב שלנו הינה חשובה מכל, ועל כן במידה ואתם לא בטוחים לגבי שלבי החלפת הגלגל, פנו לחברה מקצועית אשר תוכל לספק את שירות זה בעבורכם.

 

מה עושים במקרה של פנצ'ר בגלגל

כפי שציינו, ניתן להחליף את הגלגל בכוחות עצמית, אך טכניקה זו הינה מתאימה לאנשים אשר יודעים לבצע אותה. אם אתם לא בטוחים, מומלץ לברר עם חברה אשר מעניקה שירות זה, על מנת לשמור על בטיחותכם.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button