הזן מספר רישוי
בית > פנס אחורי לרכב

פנס אחורי לרכב

לרכישת פנסים לרכב לחצו כאן

לפנס האחורי המותקן ברכב שלנו יש תפקיד חשוב מאוד. הוא מאפשר לרכבים האחרים לראות את הרכב שלנו וגם מסייע להם לדעת מתי אנחנו מתחילים בנסיעה אחורנית. חשוב לזכור כי גם פנס אחורי לרכב זקוק להחלפה לפעמים. חברת SOLO מעמידה לרשותכם מגוון של פנסים אשר יתאימו לרכב שלכם באופן מדויק. זאת לצד מגוון רחב של חלקי חילוף הכרחיים אחרים כמו מצברים, צמיגים, צלחות לבלמים ועוד.

פנס אחורי לרכב

פנס אחורי לרכב – מתי חשוב לרכוש פנסים לרכב?

פנס אחורי לרכב עלול להיהרס משתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה והנפוצה היא תאונת דרכים. רכב המתנגש ברכב אחר מאחור עלול לפגוע בפנסים האחוריים ולגרום להם נזק. הסיבה השנייה יכולה להיות נזק חשמלי. אם הפנס האחורי אינו מוברג כראוי, הוא עלול להיפגע ואז עולה הצורך להחליפו.

מעבר לכך, בעת ביצוע החלפת הפנס יש צורך להבדיל בין הפנסים לנורות הרכב. בכדי לדעת האם יש צורך להחליף את הנורה או הפנס, ניתן לבצע מספר בדיקות בסיסיות. כדאי לוודא כי מערכת החשמל המותקנת ברכב תקינה לחלוטין. לאחר מכן, יש להדליק את נורות הרכב. אם הנורות עדיין כבויות, סביר להניח שמדובר בנורות שנשרפו או שאין מגיבות עקב נתק חשמלי. ניתן לפתוח את הפנס עצמו כדי לבחון את הנורות ולראות אם יש בהן פגם או שהן השחירו.

כמה זה עולה?

מחירו של פנס אחורי לרכב עשוי להשתנות בהתאם לדגם הרכב או לסוג ההחלפה שיש לבצע. ישנם רכבים שחלקי החילוף שלהם יקרים יותר משל רכבים אחרים. באופן כללי, מחירו של פנס אחורי עשוי לנוע בין 230 שקלים ל-1,300 שקלים בהתאמה לדגם שלו. זכרו כי מחירו של הפנס משתנה בהתאם לסוג הפנס, כך שפנס סטנדרטי יעלה הרבה פחות מאשר פנס אחורי מעוצב ויוקרתי.

מה צריך לבדוק כאשר קונים פנס?

מעבר לעובדה שיש צורך להתאים את הפנס האחורי לרכב לדגם הרכב, חשוב לוודא שמדובר בפנס איכותי. מסיבה זו חשוב לוודא כי אתם רוכשים את הפנס מחברה ידועה ומוכרת אשר תספק אחריות על הסחורה, כך שבמקרה של בעיה או תקלה אתם תדעו למי לפנות. כמו כן, אם אינכם יודעים להחליף פנס באופן עצמאי, כדאי להתייעץ עם המומחים אשר יוכלו לסייע במילוי משימה זו.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button